|
Як приватизувати земельну ділянку, забудовану ще за радянської влади, у м. Києві?Відповідь дає ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ Київської міськдержадміністрації.
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
01601, м.Київ, вул.Хрещатик, 32-а, тел. (044) 279-58-72, Саll-центр (044) 0-51
12.10.09 № 03-16/28495
На №_ від 11.09.09
Про передачу в постійне
користування земельної ділянки
Гр. Хижняк 0.І. вул. Постова, 6, 03061, м. Київ
Копія: Київська міська рада
на № 29/233-Х-16310/2 від 11.09.09
За результатами розгляду доручення заступника міського голови - секретаря Київради в Головному управлінні земельних ресурсів розглянуто Вашу заяву до Київської міської ради стосовно передачі в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Постовій, 6. Повідомляємо, що передача в постійне користування вказаної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд суперечить чинному законодавству України.
Відповідно до статті 21, рішення Київської міської ради від 28.05.09 № 547/1603 „Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17.07.04 № 457/1867 „Про врегулювання процедури передачі в користування земельних ділянок в м. Києві"
визначено, що:
1. Громадяни, у користуванні яких перебувають земельні ділянки, мають право на їх приватизацію для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального дачного будівництва, ведення садівництва.
2. Громадяни, які мають право і зацікавлені у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у їх користуванні, звертаються до Київської міської ради через приймальню Київради з земельних питань із заявою про приватизацію земельної ділянки за встановленою формою.
3. До заяви про приватизацію земельної ділянки додаються технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки, зокрема:
- документ, що посвідчує право громадянина на користування земельною ділянкою;
- викопіювання з матеріалів інвентаризації земельної ділянки;
- викопіювання з кадастрового плану міста;
- позначене на відповідному графічному матеріалі (в масштабі 1:2000) місце розташування земельної ділянки з її розмірами;
- документи про право власності на житловий будинок, будівлю або споруди, розташовані на земельній ділянці (нотаріально засвідчені копії);
- матеріали технічної інвентаризації, підготовлені Київським міським бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна;
- копія паспорта громадянина України;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копія довіреності, на підставі якої інтереси заявника представлятиме його уповноважена особа (у разі якщо заява подається представником),
4. У разі якщо на земельній ділянці розташовані будівлі і споруди, що перебувають у спільній власності кількох громадян України, заяви про приватизацію земельної ділянки подають всі співвласники будівель і споруд,
5. Рішення про приватизацію земельної ділянки приймається Київською міською радою в порядку, встановленому Регламентом Київської міської ради.
Зважаючи на викладене, Головне управління земельних ресурсів підготує проект рішення Київради про передачу Вам у приватну власність земельної ділянки на вул. Постовій, 6 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд після надходження вказаних документів.
Заступник начальника Ю. Мосійчук
 |
Комментарии |
|
| |