Постанова Шевченківського райсуду м. Києва 19.10.2009 р. у справі № 2а-2292/09 - Кличко В.В. vs КМДА

 
 

Постанова Шевченківського райсуду м. Києва 19.10.2009 р. у справі № 2а-2292/09 - Кличко В.В. vs КМДА

Визнати незаконними і нечинними з моменту прийняття Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 29 квітня 2009р. за №№: 516, 518, 520 щодо тарифів на ЖКП.Адміністративна справа № 2а-2292/09

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
/вступна та резолютивна частини/

19 жовтня 2009 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді: Волошина В.О.
при секретарях: Романовій В.В., Тімановській О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва справу за адміністративним позовом Кличка Віталія Володимировича до Київської міської державної адміністрації, треті особи: Ящук Олена Миколаївна, Грищенюк Дмитро Ігорович, Тарасевич Роман Віталійович, Тарасевич Лідія Михайлівна, Рева Ольга Едуардівна, Тютюнник Володимир Валентинович, Лопатін Григорій Вікторович, Григор’єва Олександра Михайлівна, Колісна Наталія Аркадіївна, Сипливий Микола Іванович, Кондратюк Євгеній Федорович, Соборук Зінаїда Семенівна, Соборук Фотій Павлович, Галінський Олександр Геннадійович, Букрєєва Лариса Юхимівна, Попова Олена Олексіївна, Беліков Владислав Олександрович, Никончук Микола Григорович, Ем Світлана Германівна, Криласов Олександр Германович, Наутний Костянтин Трохимович, Задоя Юрій Миколайович, Павленко Володимир Петрович, Довгалюк Валентина Станіславівна, Коновал Михайло Васильович, Нужна Олена Борисівна, Бондаренко Катерина Тимофіївна, Горева Тетяна Анатоліївна, Малущенко Світлана Дмитрівна, Слєсаренко Василь Вікторович, Здір Ольга Георгіївна, Литвиненко Володимир Федорович, Куля Віктор Іванович, Акціонерна енергопостачальна компанія «Київенерго», Відкрите акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Київводоканал», Закрите акціонерне товариство «Енергогенеруюча компанія «ДАРтеплоцентраль», Національна комісія регулювання електроенергетики України, Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Престиж» про визнання дій неправомірними, нечинними розпоряджень, -

встановив:

Зважаючи на складність у викладенні повного тексту постанови суду, пов'язаного з потребою у наведенні доказів, суд вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частини.

Роз'яснити сторонам, що з повним текстом постанови суду вони зможуть ознайомитися 23 жовтня 2009 р.

Керуючись ст. 167 КАС України, суд -

постановив:

Адміністративний позов Кличка Віталія Володимировича до Київської міської державної адміністрації, треті особи: Ящук Олена Миколаївна, Грищенюк Дмитро Ігорович, Тарасевич Роман Віталійович, Тарасевич Лідія Михайлівна, Рева Ольга Едуардівна, Тютюнник Володимир Валентинович, Лопатін Григорій Вікторович, Григор'єва Олександра Михайлівна, Колісна Наталія Аркадіївна, Сипливий Микола Іванович, Кондратюк Євгеній Федорович, Соборук Зінаїда Семенівна, Соборук Фотій Павлович, Галінський Олександр Геннадійович, Букрєєва Лариса Юхимівна, Попова Олена Олексіївна, Беліков Владислав Олександрович, Никончук Микола Григорович, Ем Світлана Германівна, Криласов Олександр Германович, Наутний Костянтин Трохимович, Задоя Юрій Миколайович, Павленко Володимир Петрович, Довгалюк Валентина Станіславівна, Коновал Михайло Васильович, Нужна Олена Борисівна, Бондаренко Катерина Тимофіївна, Горева Тетяна Анатоліївна, Малущенко Світлана Дмитрівна, Слєсаренко Василь Вікторович, Здір Ольга Георгіївна, Литвиненко Володимир Федорович, Куля Віктор Іванович, Акціонерна енергопостачальна компанія «Київенерго», Відкрите акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Київводоканал», Закрите акціонерне товариство «Енергогенеруюча компанія «ДАРтеплоцентраль», Національна комісія регулювання електроенергетики України, Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Престиж» про визнання дій неправомірними, нечинними розпоряджень - задовольнити.

Визнати протиправними дії Київської міської державної адміністрації, щодо прийняття 29 квітня 2009 р. Розпоряджень: № 516 «Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення»; № 518 «Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»; № 520 «Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та затвердження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення».

Визнати незаконними і нечинними з моменту прийняття Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 29 квітня 2009р. за №№: 516 «Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення»; 518 «Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»; 520 «Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та затвердження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення».

Судові витрати в сумі 03 /три/ грн. 40 коп. присудити на користь Кличка Віталія Володимировича за рахунок Державного бюджету України

Постанова суду може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Шевченківський районний суд м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції протягом десяти днів з дня проголошення постанови, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення зазначених вище строків, або після перегляду справи в апеляційному порядку, якщо постанову суду не скасовано.

Суддя: /підпис/
З оригіналом згідно. Станом на 19.10.2009 р. постанова суду не набрала законної сили.

Суддя: В.О. Волошин
Секретар В.В. Романова


Создан 19 окт 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником