Апеляційна скарга КМДА на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 06.07.2009

 
 

Апеляційна скарга КМДА на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 06.07.2009

Представник КМДА просить скасувати ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 06.07.2009 про у справі за позовом Кулі Віктора Івановича до Київського міського голови Черновецького Л.М. та інших.Київський апеляційний адміністративний суд
01010, м. Київ, вул. Московська, 8, кор. 30

Позивач:
Куля Віктор Іванович
03058, м.Київ, вул. В.Гетьмана,46-а, кв.261
Відповідач:
Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Тел. (044)254-12-55, факс 279-89-28
Справа № 2а-57/09

Апеляційна скарга
на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 06.07.2009


Шевченківським районним судом м. Києва 06.07.2009 при розгляді адміністративної справи за позовом Кулі Віктора Івановича до Київського міського голови Черновецького Леоніда Михайловича, Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради про визнання невідповідними законодавству нормативно-правових актів постановлено ухвалу, якою задоволено заяву позивача про вжиття заходів забезпечення позову та зупинено дію розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 29.04.2009 № 516 "Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення, №517 "Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів", № 518 "Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", № 519 "Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів", № 520 "Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення".

Вважаємо зазначену ухвалу суду неправомірною із наступних підстав.Згідно ч. 1 ст. 117 Кодексу адміністративного судочинства суд за клопотанням позивача або з власної ініціативи може постановити ухвалу про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову, якщо існує очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення рішення в адміністративній справі, або захист цих прав, свобод та інтересів стане неможливим без вжиття таких заходів, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат, а також якщо очевидними є ознаки протиправності рішення, дії чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень.

Згідно із ч. 4 ст. 117 КАС України адміністративний позов, крім способу, встановленого частиною третьою цієї статті (а саме зупинення дії рішення суб'єкта владних повноважень чи його окремих положень) може бути забезпечено забороною вчиняти певні дії.

Разом з тим, судом не встановлено, а позивачем не доведено про існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди його правам та інтересам до ухвалення рішення в адміністративній справі, що захист цих прав, свобод та інтересів стане неможливим без вжиття заходів забезпечення адміністративного позову, що для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат, а також про очевидність ознак протиправності дій суб'єкта владних повноважень - Київської міської державної адміністрації.

Задовольнивши заяву позивача про вжиття заходів забезпечення позову, суд до розгляду справи по суті фактично задовольнив заявлені ним позовні вимоги.

Крім того, зупинення дії оспорюваних розпоряджень призведе до погіршення економічного стану підприємств, які надають житлово-комунальні послуги, шляхом нанесення їм у такий спосіб додаткових матеріальних збитків. За таких обставин значно погіршиться рівень та якість надання житлово-комунальних послуг населенню міста Києва.
У зв'язку з вищевикладеним, з метою захисту прав та інтересів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), на підставі ст. ст.. 185, 186, 196, 199, 202, 205 КАС України,

ПРОШУ:

1. Постановити Ухвалу, якою скасувати ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 06.07.2009 про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову Кулі Віктора Івановича до Київського міського голови Черновецького Леоніда Михайловича, Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради про визнання невідповідними законодавству нормативно-правових актів постановлено ухвалу, якою задоволено заяву позивача про вжиття заходів забезпечення позову та зупинено дію розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 29.04.2009 № 516 "Про встановлення та погодження тарифів на комунальніпослуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення , №517 "Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів", № 518 "Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", № 519 "Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів", № 520 "Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення".

2.Апеляційну скаргу розглядати у присутності представника Київської міської державної адміністрації.

Додаток:
1. Копії апеляційної скарги - 10 екз.
2. Документ про сплату судового збору.

Представник виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) О. П. Сагайдак

1 gro-za - Київ - Ukraine 2009-07-20 18:34:42
Заперечення проти апеляційної скарги КМДА (проект) будуть викладені пізніше по мірі їх підготовки та подані до КАСУ у встановлений ним строк.


Создан 20 июл 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником