Ухвала Солом'янського райсуду м. Києва суду у справі №2-3472-1/08 про мирову угоду.

 
 

Ухвала Солом'янського райсуду м. Києва суду у справі №2-3472-1/08 про мирову угоду.

Мирова угода про укладення договорів { http://io.ua/s34957 } у обмін на відмову від стягнення моральної шкоди затверджена 29 жовтня 2008 р..Справа №2-3472-1/08

УХВАЛА

29 жовтня 2008 р. Солом'янський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Макухи А.А.
при секретарі - Лісовій Т.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Києві справу за позовом Кулі Віктора Івановича. Дєнкової Ірини Вікторівни, Смирнової Ольги Валентинівни до комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної ради в м. Києві про захист прав споживачів.

ВСТАНОВИВ:

Позивачі звернулися до суду з позовом про захист прав споживачів та просили .
1.1 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005 року № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.2 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005 року № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.3 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне»
Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005 року № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.4 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та при будинкової території за адресою: вул. Боткіна, 4 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2005 року № 560, з обов'язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією Постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст.. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.5 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та при будинкової території за адресою: вул. Смоленська, 5/1 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2005 року № 560, з обов'язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку
чформування тарифу, затвердженого цією Постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст.. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.6 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та при будинкової території за адресою: вул. Гетьмана, 46 -, корп. 2 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2005 року № 560, з обов'язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією Постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст.. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.7 Стягнути з Комунального підприємства «Індустріальне» Солоді'янської районної у м. Києві ради моральну шкоду, нанесену систематичним ухилянням від укладання договрів про надання житлово-комунальних послуг, на користь Кулі Віктора Івановича, Дєнкової І.В., Смирнової О.В. сумарно у розмірі 15000,00 грн., порівну кожному з позивачів.
В судове засідання сторони надали мирову угоду і просять суд її затвердити на таких умовах:
1. Відповідачем у добровільному порядку задоволені позовні вимоги 1.1 -1.6 шляхом укладення з кожним учасником спільного позову Типових договорів від 18 серпня 2008 року про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибдинкових територій та про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановами Кабінету Міністрів України відповідно до 12.07.2005 року № 560 та 21.07.2008 року №630.
2. Позивачі відмовились від вимоги 1.7 про стягнення з відповідача моральної шкоди сумарно у розмірі 15 000,00 грн. порівну кожному з позивачів.
Суд, заслухавши пояснення позивачів та представника відповідача, вивчивши мирову угоду, вважає, що умови мирової угоди не порушують законних прав і інтересів сторін, і вважає можливим закрити провадження по справі.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 175, 205, 206 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Затвердити мирову угоду позивачів - Кулі Віктора Івановича (ідентифікаційний номер 1396708271), Дєнкової Ірини Вікторівни ( ідентифікаційний номер 2339005820), Смирнової Ольги Валентинівни ( ідентифікаційний номер 2566409882) та відповідача - Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної ради в м. Києві по справі про захист прав споживачів.
Провадження по справі закрити, наслідки підписання мирової угоди та відмови від позову відповідно до ст.ст. 205, 206 ЦПК України сторонам роз'яснено.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

СУДДЯ: [ З оригіналом згідно] (підпис, печатка суду)


Создан 14 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником