ВІДКРИТИЙ ЛИСТ директору КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду".

 
 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ директору КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду".

Мені стало відомо про Ваше незадоволення фактом оприлюднення в Інтернеті, а також змістом та процедурою укладення Типових договорів про надання ЖКП.ВІДКРИТИЙ ЛИСТ директору КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної у м. Києві ради О.М. Мартиняк.

Стосовно укладених за рішенням суду Типових договорів про надання житлово-комунальних послуг.

29 травня 2009 р.

Шановна Ольго Михайлівно!

З джерел, наближених до юридичного відділу Вашого підприємства, мені стало відомо про Ваше незадоволення фактом оприлюднення в Інтернеті, а також змістом та процедурою укладення Типових договорів про надання житлово-комунальних послуг між мною, моїми родичами (я діяв на підставі довіреностей) та директором КП "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради І.В. Красним.

Запевняю Вас, що такого роду думки є хибними. Зазначені договори укладені внаслідок судового розгляду спільної позовної заяви з моєю участю та участю представника КП "Індустріальне" у Солом'янському районному суді м. Києва. Альтернативою ухвали про визнання мирової угоди могло бути рішення про примусове укладення договорів та стягнення моральної шкоди в 15 тис. грн. Вам неодноразово доводилося мати справу з виконавчою службою на цю тему, коли Ви очолювали КП УЖГ - попередника нинішніх комунальних підприємств району. Щодо умов договорів відносно тарифів на ЖКП, які Вас не влаштовують, заявляю, що я готовий їх переглянути шляхом укладення додаткових угод. Єдиною вимогою залишається законність тарифів. На даний час у м. Києві вони не встановлені, а ті, що встановлені, не відповідають законодавству. У цьому Ви можете пересвідчитися, переглянувши Головну сторінку даного сайту та останні повідомлення у Форумі.

Що стосується оприлюднення. Я ніколи не підтримував ідею кулуарних домовленостей. Моя діяльність є публічною, спрямованою на захист прав споживачів ЖКП не лише особистих, чи моїх близьких родичів, але й усіх громадян м. Києва, які побажають привести свої відносини у відповідність до ст.ст. 19, 29 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", постанов КМУ від 12.07.2005 р. № 560 та від 21.07.2005 р. № 630. Тому я завжди намагаюся оприлюднити тексти усіх документів, які сприяють досягненню вказаної мети. Зокрема, тексти договорів на дану тему, а також мирова угода були раніше (своєчасно) оприлюднені (частково) в "Нарисах" цього сайту, що й послужило причиною запізнілої реакції начальника юридичного відділу Вашого підприємства Панової Світлани Андріївни, протиправна позиція якої Вам інколи імпонує. Тому, для повного аналізу процесу укладення договорів усіма бажаючими я додатково оприлюднюю повний пакет документів на задану тему. Відповідне посилання наведене нижче:

http://io.ua/s76294 - Пакет документів стосовно укладення Типових договорів з КП "Індустріальне". Невідредаговані скан-копії: позовна заява, заява та ухвала про мирову угоду, текст мирової угоди, укладені договори, повідомлення директору КП про договори.

У разі, якщо Ви побажаєте провести обговорення укладених договорів з метою врахування Ваших інтересів, я до Ваших послуг. Принагідно зазначу, що КП "Індустріальне" Вам не підпорядковане, воно визначене переможцем у конкурсі на обслуговування будинків нашого мікпрорайону, і його пов'язують з очолюваним Вами КП "Дирекція ..." виключно договірні відносини. По договору, укладеному між обома КП, саме на КП "Індустріальне" покладено обов'язок укладання Типових договорів з кінцевими споживачами. До цього ж спонукає і розпорядження КМДА від 29.04.2009 р. № 518, яке, між іншим, також не повністю відповідає законодавству і мною оскаржене. Що стосується тарифу на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, який у наших договорах невизначений, хочу нагадати, що я пропонував свої послуги в порядку безкоштовної допомоги керівництву КП "Індустріальне" сформувати ці тарифи (див. згаданий вище пакет документів), яле ніякої відповіді на своє звернення не отримав.

З повагою, В.І. Куля

================================

P.S. Ви маєте можливість відповісти на даний відкритий лист у цьому Форумі. Запрошую інших відвідувачів сайту висловити свою думку.


Создан 29 мая 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником