Пакет документів стосовно укладення Типових договорів з КП "Індустріальне".

 
 

Пакет документів стосовно укладення Типових договорів з КП "Індустріальне".

Невідредаговані скан-копії: позовна заява, заява та ухвала про мирову угоду, текст мирової угоди, укладені договори, повідомлення директору КП про договори.До Солом’янського районного суду м. Києва,
вул. Шутова, 1, м. Київ, 03113

Спільний позов на захист прав споживачів

Позивачі:
1. Куля Віктор Іванович, вул. Боткіна, 4, кв. 18, м. Київ, 03055, тел./факс 457-40-72, http://gro-za.io.ua
2. Дєнкова Ірина Вікторівна, вул. Смоленська, 5/1, кв. 22, м. Київ, 03057, інші засоби зв’язку відсутні.
3. Смирнова Ольга Валентинівна, вул. В. Гетьмана, 46-а, кв. 261, м. Київ, 03058, інші засоби зв’язку відсутні.

Відповідач:
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради,
вул. Виборзька, 42, м. Київ, 03057

27 червня 2008 р.

ПОЗОВНА ЗАЯВА на захист прав споживачів на укладення договорів про надання житлово-комунальних послуг

1. Зміст позовних вимог:

1.1. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

1.2. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

1.3. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти зі Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

1.4. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. Боткіна, 4 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

1.5. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. Смоленська, 5/1 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

1.6. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти зі Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. В. Гетьман, 46-А, корпус 2 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

1.7. Стягнути з Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради моральну шкоду, нанесену систематичним ухиленням від укладання договорів про надання житлово-комунальних послуг, на користь Кулі Віктора Івановича, Дєнкової Ірини Вікторівни, Смирнової Ольги Валентинівни сумарно у розмірі 15 000,00 грн., порівну кожному з позивачів.

2. Виклад обставин, якими позивачі обґрунтовують свої вимоги:

До проведення реформування підприємств у житлово-комунальній сфері позивачі регулювали свої правовідносини з єдиним у Солом’янському районі м. Києва унітарним Комунальним підприємством по утриманню житлового господарства (КП УЖГ) Солом’янського району м. Києва. Однак, внаслідок здійсненого реформування, КП УЖГ з 01.04.2008 р. втратило повноваження балансоутримувача і управителя житлового фонду та виконавця житлово-комунальних послуг, а його майно поділене між новоутвореними комунальними підприємствами Солом’янської районної у м. Києві ради. Позивачі зверталися до директора новоутвореного КП «Індустріальне» з офертами про укладення Типових договорів, однак відповіді про згоду не отримали. Тому виникла необхідність вирішити спір у судовому порядку.

3. Зазначення доказів, що підтверджують викладені вище обставини:

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» встановлено, що відносини у цій сфері повинні здійснюватися виключно на договірних засадах (ст. 19). Обов’язок підготувати і укласти договори про надання житлово-комунальних послуг згідно з типовим договором покладений цим Законом на виконавця послуг (ч. 2 ст. 21 Закону), та балансоутримувача (ч. 1 ст. 29 Закону), причому останній може уповноважити на укладення договору іншу особу. У разі, якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем.

Балансоутримувач житлових будинків – Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної у м. Києві ради уклало 31 березня 2008 р. з виконавцем послуг КП «Індустріальне» Договір на утримання житлових будинків і прибудинкових територій, пунктом 3.15 якого передбачено зобов’язання виконавця укласти із споживачами договори на надання комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов їх виконання згідно з Типовими договорами.

Прикінцевими положеннями Закону України «Про житлово-комунальні послуги» обов’язок розробити типові договори, передбачені цим Законом, покладений на Кабінет Міністрів України. Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 затверджені «Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та «Типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 560 затверджені «Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» і «Типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій». Пунктом 2 цього Типового договору передбачено, що його невідкладною (стилістична помилка, слід читати «невід’ємною») частиною є копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги, що додаються до договору. Третім пунктом Типового договору передбачено, що виконавець надає послуги відповідно до затвердженого органом місцевого самоврядування рішення про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт, копія якого додається до договору.

Доказом про те, що відповідач ухиляється від свого обов’язку підготувати та укласти з позивачами відповідні Типові договори, є його відповідь від 06.06.2008 р. № 86 на пропозицію від 09.04.2008 р. № 31, яка надана з запізненням проти строків, встановлених частиною 5 ст. 26 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги». Відповідно до ч. 5 ст. 26 Закону процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. Однак, із відповіді за підписом директора КП Красного І.В. вбачається, що проекти Типових договорів будуть лише підготовлені та надіслані позивачу та його родичам (учасникам цього спільного позову) на протязі 14-ти днів. Новий строк також сплинув, але проекти договорів так і не надійшли. Після відвідування КП «Індустріальне» перед звернення до суду з цим позовом з’ясувалося, що зазначені проекти навіть не підготовлені. На повторну оферту від 18.06.2008 р. № 71 щодо переукладення договорів про надання житлово-комунальних послуг директор КП «Індустріальне» також не відповів.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів»» (ст. 22) захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом. При задоволенні вимог споживача суд одночасно вирішує питання щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди. Стаття 23 Цивільного кодексу України встановлює право особи на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав. Розмір грошового відшкодування моральної шкоди визначається судом залежно від характеру правопорушення, глибини фізичних та душевних страждань, погіршення здібностей потерпілого або позбавлення його можливості їх реалізації, ступеня вини особи, яка завдала моральної шкоди, а також з урахуванням інших обставин, які мають істотне значення. При визначенні розміру відшкодування враховуються вимоги розумності і справедливості.

Відмовляючи позивачам в укладенні обов’язкових Типових договорів на надання житлово-комунальних послуг, відповідач позбавив їх можливості користуватися правами, передбаченими Законом України «Про житлово-комунальні послуги», зокрема правом пред’являти претензії щодо надання неякісних послуг, на відшкодування зайво нарахованих платежів за центральне опалення, гаряче водопостачання, щодо неналежного утримання будинків, внутрішньо-будинкових мереж, прибудинкових територій, стан яких після реформування підприємств житлово-комунальної сфери різко погіршився. В свою чергу, постійні відмови відповідача задовольнити справедливі претензії позивачів змушують їх витрачати вільний від інших обов’язків час на складання претензій та скарг, на звернення за захистом до органів влади, переживати у зв’язку з безвихідністю становища, пов’язаного з неможливістю з вини відповідача оперативно вирішити життєво важливі питання забезпечення їх сімей якісними житлово-комунальними послугами. Позивачі заявляють про свої душевні страждання, яких вони зазнали і зазнають у зв’язку з протиправною поведінкою щодо них самих, членів їх сімей та близьких родичів. Доводити наявність душевних страждань за цих обставин немає потреби, вони очевидні. Так, досить звернути увагу лише на один спір, який не знайшов до цього часу справедливого вирішення. У будинку № 5/1 на вул. Смоленській, де проживає Дєнкова І.В. зі своє сім’ю та з матір’ю Кулі В.І., на протязі декількох років судової тяганини до цього часу не усунені дефекти внутрішньо-будинкової мережі гарячого водопостачання, внаслідок чого у ранішні години доби послуга з ГВП не надається належним чином, саме у той час, коли вона є найбільш необхідною. Слід також зазначити, що прибудинкові території усіх трьох будинків, де мешкають позивачі, не утримуються належним чином, однак балансоутримувач постійно вимагає сплачувати кошти за послуги, які не надаються. Усім трьом споживачам не повертаються зайво нараховані кошти за житлово-комунальні послуги, причому директор КП «Індустріальне» вважає, що проводити грошові розрахунки за ненадані чи неякісні послуги, не відноситься до кола його службових обов’язків. Якби договори були укладені, то перелічені негативні наслідки бездіяльності підприємств житлово-комунальної сфери могли б усуватися у безспірному порядку.

Визначену у позові суму відшкодування моральної шкоди порівну у розмірі 5 000,00 грн. кожному позивачу на їх думку слід вважати розумною і справедливою тому, що менший розмір не може служити достатньою компенсацію немайнових втрат позивачів та був би по суті заохоченням для подальшого продовження відповідачем його протиправних діяльності та бездіяльності, яким слід покласти край справедливим і законним судовим рішенням.

На підставі викладеного вище,
просимо:

1. Прийняти цей позов для розгляду у порядку цивільного судочинства.
2. Задовольнити позовні вимоги 1.1-1.7 у повному обсязі.
3. Звільнити учасників спільного позову від сплати державного мита на підставі ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів» (в редакції 2006 р.).
4. Покласти усі судові витрати на відповідача, у тому числі витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи, звільнивши від них позивачів.


До цієї позовної заяви додається її копія для відповідача.


Позивачі: ___________________ Куля В.І.

___________________ Дєнкова І.В.

___________________ Смирнова О.В.

==============================================================================================================

Справа №2-3472-1/08

УХВАЛА

29 жовтня 2008 р. Солом'янський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Макухи А.А.
при секретарі - Лісовій Т.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Києві справу за позовом Кулі Віктора Івановича, Дєнкової Ірини Вікторівни, Смирнової Ольги Валентинівни до комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної ради в м. Києві про захист прав споживачів.

ВСТАНОВИВ:

Позивачі звернулися до суду з позовом про захист прав споживачів та просили :
1.1 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005 року № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.2 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005 року № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.3 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне»
Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005 року № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.4 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та при будинкової території за адресою: вул. Боткіна, 4 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2005 року № 560, з обов'язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією Постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст.. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.5 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та при будинкової території за адресою: вул. Смоленська, 5/1 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2005 року № 560, з обов'язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядкуформування тарифу, затвердженого цією Постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст.. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.6 Зобов'язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти із Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та при будинкової території за адресою: вул. Гетьмана, 46 -, корп. 2 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2005 року № 560, з обов'язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією Постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст.. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.7 Стягнути з Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради моральну шкоду, нанесену систематичним ухилянням від укладання договрів про надання житлово-комунальних послуг, на користь Кулі Віктора Івановича, Дєнкової І.В., Смирнової О.В. сумарно у розмірі
15000,00 грн., порівну кожному з позивачів.

В судове засідання сторони надали мирову угоду і просять суд її затвердити на таких умовах:

1. Відповідачем у добровільному порядку задоволені позовні вимоги 1.1 -1.6 шляхом укладення з кожним учасником спільного позову Типових договорів від 18 серпня 2008 року про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибдинкових територій та про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановами Кабінету Міністрів України відповідно до 12.07.2005 року № 560 та 21.07.2008 року №630.
2. Позивачі відмовились від вимоги 1.7 про стягнення з відповідача моральної шкоди сумарно у розмірі 15 000,00 грн. порівну кожному з позивачів.

Суд, заслухавши пояснення позивачів та представника відповідача, вивчивши мирову угоду, вважає, що умови мирової угоди не порушують законних прав і інтересів сторін, і вважає можливим закрити провадження по справі.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 175, 205, 206 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Затвердити мирову угоду позивачів - Кулі Віктора Івановича (ідентифікаційний номер 1396708271), Дєнкової Ірини Вікторівни ( ідентифікаційний номер 2339005820), Смирнової Ольги Валентинівни ( ідентифікаційний номер 2566409882) та відповідача - Комунального підприємства «Індустріальне» Солом'янської районної ради в м. Києві по справі про захист прав споживачів.
Провадження по справі закрити, наслідки підписання мирової угоди та відмови від позову відповідно до ст.ст. 205, 206 ЦПК України сторонам роз'яснено.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

СУДДЯ: (підпис)

==============================================================================================================

Солом’янський районний суд м. Києва,
вул. Шутова, 1, м. Київ, 03113
Суддя – Макуха А.А. Справа № 2-3472-1/08

Заява про мирову угоду

Позивачі:
1. Куля Віктор Іванович,
вул. Боткіна, 4, кв. 18, м. Київ, 03055, тел./факс 457-40-72, http://gro-za.io.ua
2. Дєнкова Ірина Вікторівна,
вул. Смоленська, 5/1, кв. 22, м. Київ, 03057, інші засоби зв’язку відсутні.
3. Смирнова Ольга Валентинівна,
вул. В. Гетьмана, 46-а, кв. 261, м. Київ, 03058, інші засоби зв’язку відсутні.

Відповідач:
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради,
вул. Виборзька, 42, м. Київ, 03057, тел./факс 457-61-91

10 жовтня 2008 р.

Мирова угода
про врегулювання спору стосовно укладення договорів про надання житлово-комунальних послуг


У провадженні Солом’янського районного суду м. Києва знаходиться позовна заява Кулі Віктора Івановича, Дєнкової Ірини Вікторівни, Смирнової Ольги Валентинівни до Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради про укладення договорів на надання житлово-комунальних послуг позивачам.

Зміст позовних вимог:

1.1. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.2. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.3. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти зі Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.4. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. Боткіна, 4 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.5. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. Смоленська, 5/1 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.6. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти зі Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. В. Гетьман, 46-А, корпус 2 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.7. Стягнути з Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради моральну шкоду, нанесену систематичним ухиленням від укладання договорів про надання житлово-комунальних послуг, на користь Кулі Віктора Івановича, Дєнкової Ірини Вікторівни, Смирнової Ольги Валентинівни сумарно у розмірі 15 000,00 грн., порівну кожному з позивачів.

Представники сторін доводять до відома суду, що позовні вимоги 1.1 – 1.6 відповідачем задоволені у добровільному порядку шляхом укладення з кожним учасником спільного позову Типових договорів від 18 серпня 2008 р. про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановами Кабінету Міністрів України відповідно 12.07.2005 р. № 560 та 21.07.2008 р. № 630.

Сторони узгодили істотні умови договорів у відповідності до ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у тому числі тарифи та їх складові на кожну з послуг, порядок оплати за спожиті житлово-комунальні послуги, порядок перерахунків розміру плати за послуги у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості, відповідальність сторін, порядок вирішення спорів, та інші умови, передбачені Законом.

Сторони домовились повідомити суд про врегулювання спору щодо укладення зазначених договорів та про укладення мирової угоди на основі взаємних поступок, а саме – відповідач визнав позовні вимоги 1.1 – 1.6 та підписав відповідні Типові договори з позивачами, а позивачі погодилися відмовитися від вимоги 1.7 про стягнення з відповідача моральної шкоди сумарно у розмірі 15 000,00 грн. порівну кожному з позивачів.

Сторони повідомляють, що представники сторін відповідно з довіреностями, які є в матеріалах справи № 2-3472-1/08, не обмежені у повноваженнях на вчинення цієї Мирової угоди. Умови Мирової угоди не суперечать закону і не порушують права, свободи чи інтереси інших осіб.

На підставі викладеного, керуючись ст. 175 Цивільного процесуального кодексу України, сторони повідомляють суд про укладення цієї Мирової угоди та звертаються до суду з наступними клопотаннями:

1. Приєднати цю Мирову угоду з додатками до матеріалів справи.
2. Постановити ухвалу про визнання Мирової угоди та про закриття провадження у справі.

Додатки:

1. Копія Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Кулею Віктором Івановичем.
2. Копія Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Смирновою Ольгою Валентинівною.
3. Копія Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Дєнковою Іриною Вікторівною.
4. Копія Типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Кулею Віктором Івановичем.
5. Копія Типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Смирновою Ольгою Валентинівною.
6. Копія Типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Дєнковою Іриною Вікторівною.
7. Копія довіреності Дєнкової І.В.
8. Копія довіреності Смирнової І.В.
9. Копія довіреності директора КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради.


Позивач: ___________________ Куля В.І.

Представник позивача Дєнкової І.В. _____________ Куля В.І.

Представник позивача Смирнової О.В. ____________ Куля В.І.


Відповідач:
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради

Представник відповідача: ________________ Медведь Н.І.

==============================================================================================================

ЗАТВЕРДЖЕНОпостановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 560

ТИПОВИЙ ДОГОВІР про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

м.Київ "18" серпня 2008 року
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом'янської районної в м. Києві ради в особі директора
Красного Івана Васильовича
(П.І.Б.)
що діє на підставі Статуту, затвердженого 01.02.2008р. розпорядженням Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації №144 (надалі іменується - Виконавець) з однієї сторони, і
Куля Віктор Іванович
(П.І.Б.) фізичної особи,
який (яка) є власником (наймачем, орендарем) з другої сторони (надалі іменується - Споживач), уклали цей договір про нижченаведене:

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1. Предметом договору є забезпечення виконавцем надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території, вивезення побутових відходів тощо) (далі - послуги) у будинку № 4 по вул. Боткінаа, кв. 18, а Споживачем своєчасної оплати цих послуг за встановленим тарифом у строки та на умовах, передбачених договором.
2. Невідкладною частиною договору є копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги, що додаються до договору (після отримання цього рішення).
3. Виконавець надає послуги відповідно до затвердженого органом місцевого самоврядування рішення про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт, копія якого додається до договору (після його отримання).
4. Розмір щомісячної плати за надані послуги на момент укладення цього договору становить (не визначено) гривень.
5. Наявність пільг з оплати послуг: Закон України «Про дітей війни» - 1 особа_____25%
(назва законодавчого акта) (відсотків)
ОПЛАТА СПОЖИТИХ ПОСЛУГ
6. Розрахунковим періодом є календарний місяць. У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. У разі застосування авансової системи оплати послуг платежі вносяться за — місяців у розмірі — гривень.
7. Послуги оплачуються готівкою або в безготівковій формі.
8. Плата вноситься на поточний рахунок 2600657387 КП "Індустріальне» у ВАТ АБ "Укргазбанк", МФО 320478. код ЗКПО 35756924.
9. За несвоєчасне внесення плати із Споживача стягується пеня у розмірі, встановленому законом — відсотків.
10. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних виконавець здійснює перерахунок розміру плати.
ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРШ
11. Споживач має право на:
1) отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із законодавством;
2) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг у встановлені законодавством строки;
3) зменшення розміру плати за надані послуги у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному законодавством;
4) відшкодування збитків, заподіяних його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок незадовільного санітарного утримання території або неналежного надання послуг;
5) своєчасне отримання інформації від виконавця про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;
6) перевірку кількісних та якісних показників надання послуг у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
7) зменшення розміру плати за перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт та отримання компенсації за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт у розмірі, встановленому законодавством;
8) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги.12. Споживач зобов'язаний:
1) оплачувати послуги в установлені договором строки;
2) своєчасно інформувати виконавця про виявлення несправності в інженерних мережах, конструктивних елементах квартири;
3) дотримуватися правил пожежної, газової, електробезпеки та санітарних норм;
4) забезпечувати доступ до мережі, арматури, розподільних систем представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення:
для ліквідації аварій - цілодобово;
для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення профілактичного огляду - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
5) у разі несвоєчасного внесення платежів за послуги сплачувати пеню у розмірі, встановленому законом і договором;
6) проводити за власні кошти ремонт квартири;
7) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з власної вини;
8) дотримуватися вимог житлового та містобудівного законодавства щодо здійснення ремонту чи реконструкції приміщень або їх частин, не допускати порушення законних прав та інтересів інших учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг;
9) своєчасно проводити підготовку квартири та технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;
10) після втрати права на пільги повідомити про це виконавця у десятиденний строк.
13. Виконавець має право:
1) вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації житлових приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних і протипожежних правил та інших нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
2) доступу, у тому числі несанкціонованого, в квартиру споживача для ліквідації аварії відповідно до встановленого законом порядку, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічного і профілактичного огляду;
3) нараховувати у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги пеню у розмірі, встановленому законом і договором;
4) вимагати від споживача своєчасного проведення робіт щодо усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості цих робіт;
5) вносити за погодженням із споживачем зміни у договір, що впливають на розмір плати за послуги.
14. Виконавець зобов'язаний:
1) забезпечувати вчасно та відповідної якості надання послуг згідно із законодавством;
2) надавати споживачу в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;
3) утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати своєчасних заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень у наданні послуг у строки, встановлені законодавством;
4) розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживача і проводити відповідний перерахунок розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження кількісних і якісних показників;
5) сплачувати споживачу компенсацію за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт відповідно до методики, затвердженої центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства;
6) своєчасно ознайомлювати споживача з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;
7) своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;
8) відшкодовувати споживачеві збитки, заподіяні його майну та/або приміщенню, шкоду, заподіяну життю чи здоров'ю споживача внаслідок незадовільного санітарного утримання території або неналежного надання послуг;
9) здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень;
10) своєчасно проводити підготовку будинків і технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
15. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:
1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені передбаченої законодавством.
3) порушення зобов'язань, встановлених договором і законодавством.
16. Виконавець несе відповідальність за:
1) неналежне надання або ненадання послуги, що призвело до заподіяння збитків майну та/або приміщенню споживача, шкоди його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;2) зниження кількісних і якісних показників послуг або перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт - шляхом зменшення розміру плати. Якість надання послуг визначається відповідно до затвердженої органом місцевого самоврядування структури та періодичності проведення робіт;
3) перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт - шляхом виплати споживачеві компенсації в розмірі, встановленому законодавством відсотка місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;
4) порушення зобов'язань, встановлених договором і законодавством.
ПОРЯДОК РОЗВ'ЯЗАННЯ СПОРІВ
17. У разі порушення виконавцем умов договору споживачем та представником виконавця складається акт-претензія із зазначенням у ньому строків, виду порушення, кількісних і якісних показників послуг тощо.
Представник виконавця повинен з'явитися на виклик споживача для підписання акта-претензії не пізніше ніж протягом двох робочих днів.
У разі неприбуття представника виконавця у визначений договором строк або необгрунтованої відмови від підписання акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.
18. Акт-претензія подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає споживачеві обгрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.
19. Спори між сторонами розв'язуються шляхом переговорів або у судовому порядку.
ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
20. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги відповідно до умов договору.
СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
21. Цей договір укладається на 1 рік і набирає чинності з дня його підписання обома сторонами.
Договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення його строку однією із сторін не буде письмово заявлено про розірвання або необхідність перегляду.
22. Договір може бути розірваний достроково у разі:
переходу права власності (користування) на квартиру до іншої особи; невиконання умов договору сторонами договору.
23. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.
24. Інші умови, договір вважається дійсним згідно зі змінами в порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території.

ДОВІДКОВІ ВІДОМОСТІ Телефони виконавця:
Диспетчерська, аварійна служба _________________________________________
Бухгалтерія __________________________________________
Паспортисти __________________________________________
Майстри __________________________________________
Головний інженер _________________________________________
Начальник _________________________________ ____
АДРЕСА І ПІДПИСИ СТОРІН

Виконавець
Комунальне_____підприємство_____«Індустріальне»
Солом'янської районної в м.Києві ради в особі -директора
Красного Івана Васильовича
(прізвище, їм я та по батькові)
(прізвище, їм я та по батькові)
адреса м. Київ, 03056, вул. Виборзька, 42
телефон 457-61-91.

Споживач
Куля Віктор Іванович,
адреса. м Київ, вул Боткіна, 4 кв. 18
телефон______457-40-72
М. П.

===============================================================================================================

ЗАТВЕРДЖЕНОпостановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 560

ТИПОВИЙ ДОГОВІР
про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


м.Київ "18" серпня 2008 року
"18"
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом'янської районної в м. Києві ради в особі директора
Красного Івана Васильовича
(П.І.Б.)
що діє на підставі Статуту, затвердженого 01.02.2008р. розпорядженням Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації №144 (надалі іменується - Виконавець) з однієї сторони, і
Смирнова Ольга Валентинівна
(ПІБ фізичної особи),
який (яка) є власником (наймачем, орендарем) з другої сторони (надалі іменується - Споживач), уклали цей договір про нижченаведене:

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1. Предметом договору є забезпечення виконавцем надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території, вивезення побутових відходів тощо) (далі - послуги) у будинку № 46-А по вул. В. Гетьмана, кв 261, а Споживачем своєчасної оплати цих послуг за встановленим тарифом у строки та на умовах, передбачених договором.
2. Невідкладною частиною договору є копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги, що додаються до договору (після отримання цього рішення).
3. Виконавець надає послуги відповідно до затвердженого органом місцевого самоврядування рішення про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт, копія якого додається до договору (після його отримання).
4. Розмір щомісячної плати за надані послуги на момент укладення цього договору становить (не визначено) гривень.
5. Наявність пільг з оплати послуг Закон України « Про Дітей Війни» - 1 особа 25 %
(назва законодавчого акта) (відсотків)
ОПЛАТА СПОЖИТИХ ПОСЛУГ
6. Розрахунковим періодом є календарний місяць. У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. У разі застосування авансової системи оплати послуг платежі вносяться за — місяців у розмірі — гривень.
7. Послуги оплачуються готівкою або в безготівковій формі.
8. Плата вноситься на поточний рахунок 2600657387 КП "Індустріальне» у ВАТ АБ "Укргазбанк". МФО 320478. код ЗКПО 35756924.
9. За несвоєчасне внесення плати із Споживача стягується пеня у розмірі, встановленому законом — відсотків.
10. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних виконавець здійснює перерахунок розміру плати.
ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
11. Споживач має право на:
1) отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із законодавством;
2) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг у встановлені законодавством строки;
3) зменшення розміру плати за надані послуги у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному законодавством;
4) відшкодування збитків, заподіяних його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок незадовільного санітарного утримання території або неналежного надання послуг;
5) своєчасне отримання інформації від виконавця про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;
6) перевірку кількісних та якісних показників надання послуг у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
7) зменшення розміру плати за перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт та отримання компенсації за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт у розмірі, встановленому законодавством;
8) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги.12. Споживач зобов'язаний:
1) оплачувати послуги в установлені договором строки;
2) своєчасно інформувати виконавця про виявлення несправності в інженерних мережах, конструктивних елементах квартири;
3) дотримуватися правил пожежної, газової, електробезпеки та санітарних норм;
4) забезпечувати доступ до мережі, арматури, розподільних систем представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення:
для ліквідації аварій - цілодобово;
для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення профілактичного огляду - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
5) у разі несвоєчасного внесення платежів за послуги сплачувати пеню у розмірі, встановленому законом і договором;
6) проводити за власні кошти ремонт квартири;
7) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з власної вини;
8) дотримуватися вимог житлового та містобудівного законодавства щодо здійснення ремонту чи реконструкції приміщень або їх частин, не допускати порушення законних прав та інтересів інших учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг;
9) своєчасно проводити підготовку квартири та технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;
10) після втрати права на пільги повідомити про це виконавця у десятиденний строк.
13. Виконавець має право:
1) вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації житлових приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних і протипожежних правил та інших нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
2) доступу, у тому числі несанкціонованого, в квартиру споживача для ліквідації аварії відповідно до встановленого законом порядку, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічного і профілактичного огляду;
3) нараховувати у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги пеню у розмірі, встановленому законом і договором;
4) вимагати від споживача своєчасного проведення робіт щодо усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості цих робіт;
5) вносити за погодженням із споживачем зміни у договір, що впливають на розмір плати за послуги.
14. Виконавець зобов'язаний:
1) забезпечувати вчасно та відповідної якості надання послуг згідно із законодавством;
2) надавати споживачу в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;
3) утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати своєчасних заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень у наданні послуг у строки, встановлені законодавством;
4) розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживача і проводити відповідний перерахунок розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження кількісних і якісних показників;
5) сплачувати споживачу компенсацію за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт відповідно до методики, затвердженої центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства;
6) своєчасно ознайомлювати споживача з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;
7) своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;
8) відшкодовувати споживачеві збитки, заподіяні його майну та/або приміщенню, шкоду, заподіяну життю чи здоров'ю споживача внаслідок незадовільного санітарного утримання території або неналежного надання послуг;
9) здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень;
10) своєчасно проводити підготовку будинків і технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
15. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:
1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені передбаченої законодавством.
3) порушення зобов'язань, встановлених договором і законодавством.
16. Виконавець несе відповідальність за:
1) неналежне надання або ненадання послуги, що призвело до заподіяння збитків майну та/або приміщенню споживача, шкоди його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;2) зниження кількісних і якісних показників послуг або перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт - шляхом зменшення розміру плати. Якість надання послуг визначається відповідно до затвердженої органом місцевого самоврядування структури та періодичності проведення робіт;
3) перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт - шляхом виплати споживачеві компенсації в розмірі, встановленому законодавством відсотка місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;
4) порушення зобов'язань, встановлених договором і законодавством.
ПОРЯДОК РОЗВ'ЯЗАННЯ СПОРІВ
17. У разі порушення виконавцем умов договору споживачем та представником виконавця складається акт-претензія із зазначенням у ньому строків, виду порушення, кількісних і якісних показників послуг тощо.
Представник виконавця повинен з'явитися на виклик споживача для підписання акта-претензії не пізніше ніж протягом двох робочих днів.
У разі неприбуття представника виконавця у визначений договором строк або необгрунтованої відмови від підписання акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.
18. Акт-претензія подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає споживачеві обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.
19. Спори між сторонами розв'язуються шляхом переговорів або у судовому порядку.
ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
20. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги відповідно до умов договору.
СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
21. Цей договір укладається на 1 рік і набирає чинності з дня його підписання обома сторонами.
Договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення його строку однією із сторін не буде письмово заявлено про розірвання або необхідність перегляду.
22. Договір може бути розірваний достроково у разі:
переходу права власності (користування) на квартиру до іншої особи; невиконання умов договору сторонами договору.
23. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.
24. Інші умови, договір вважається дійсним згідно зі змінами в порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території.

ДОВІДКОВІ ВІДОМОСТІ Телефони виконавця:
Диспетчерська, аварійна служба _________________________________________
Бухгалтерія __________________________________________
Паспортисти __________________________________________
Майстри __________________________________________
Головний інженер _________________________________________
Начальник
АДРЕСА І ПІДПИСИ СТОРІН

Виконавець
Комунальне_____підприємство_____«Індустріальне»
Солом'янської районної в м.Києві ради в особі -директора
Красного Івана Васильовича
(прізвище, їм я та по батькові)
адреса м. Київ, 03056 вул. Виборзька, 42
телефон 457-61-91
М. П.

Споживач
Смирнова Ольга Валентинівна
(прізвище, їм я та по батькові)
адреса. 03058 м, Київ. вул, в.Гетьмана, 46-А кв. 261 .
телефон 457-40-72

==============================================================================================================

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 560

ТИПОВИЙ ДОГОВІР про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

м. Київ "18" серпня 2008 року

Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом'янської районної в м. Києві ради в особі директора
Красного Івана Васильовича
(П.І.Б.)
що діє на підставі Статуту, затвердженого 01.02.2008р. розпорядженням Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації №144 (надалі іменується - Виконавець) з однієї сторони, і
Дєнкова Ірина Вікторівна
(П.І.Б. фізичної особи),
який (яка) є власником (наймачем, орендарем) з другої сторони (надалі іменується - Споживач), уклали цей договір про нижченаведене:

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1. Предметом договору є забезпечення виконавцем надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території, вивезення побутових відходів тощо) (далі - послуги) у будинку № 5/1 по вул. Смоленська, кв. 22, а Споживачем своєчасної оплати цих послуг за встановленим тарифом у строки та на умовах, передбачених договором.
2. Невідкладною частиною договору є копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги, що додаються до договору (після отримання цього рішення).
3. Виконавець надає послуги відповідно до затвердженого органом місцевого самоврядування рішення про структуру тарифів, періодичність та строки виконання робіт, копія якого додається до договору (після його отримання).
4. Розмір щомісячної плати за надані послуги на момент укладення цього договору становить (не визначено) гривень.
5. Наявність пільг з оплати послуг немає_________________________________________________
(назва законодавчого акта) (відсотків)
ОПЛАТА СПОЖИТИХ ПОСЛУГ
6. Розрахунковим періодом є календарний місяць. У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. У разі застосування авансової системи оплати послуг платежі вносяться за — місяців у розмірі — гривень.
7. Послуги оплачуються готівкою або в безготівковій формі.
8. Плата вноситься на поточний рахунок 2600657387 КП "Індустріальне» у ВАТ АБ "Укргазбанк". МФО 320478, код ЗКПО 35756924.
9. За несвоєчасне внесення плати із Споживача стягується пеня у розмірі, встановленому законом — відсотків.
10. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних виконавець здійснює перерахунок розміру плати.
ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРШ
11. Споживач має право на:
1) отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із законодавством;
2) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг у встановлені законодавством строки;
3) зменшення розміру плати за надані послуги у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному законодавством;
4) відшкодування збитків, заподіяних його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок незадовільного санітарного утримання території або неналежного надання послуг;
5) своєчасне отримання інформації від виконавця про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;
6) перевірку кількісних та якісних показників надання послуг у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
7) зменшення розміру плати за перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт та отримання компенсації за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт у розмірі, встановленому законодавством;
8) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги.12. Споживач зобов'язаний:
1) оплачувати послуги в установлені договором строки;
2) своєчасно інформувати виконавця про виявлення несправності в інженерних мережах, конструктивних елементах квартири;
3) дотримуватися правил пожежної, газової, електробезпеки та санітарних норм;
4) забезпечувати доступ до мережі, арматури, розподільних систем представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення:
для ліквідації аварій - цілодобово;
для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення профілактичного огляду - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
5) у разі несвоєчасного внесення платежів за послуги сплачувати пеню у розмірі, встановленому законом і договором;
6) проводити за власні кошти ремонт квартири;
7) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з власної вини;
8) дотримуватися вимог житлового та містобудівного законодавства щодо здійснення ремонту чи реконструкції приміщень або їх частин, не допускати порушення законних прав та інтересів інших учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг;
9) своєчасно проводити підготовку квартири та технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;
10) після втрати права на пільги повідомити про це виконавця у десятиденний строк.
13. Виконавець має право:
1) вимагати від споживача дотримання вимог правил експлуатації житлових приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних і протипожежних правил та інших нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
2) доступу, у тому числі несанкціонованого, в квартиру споживача для ліквідації аварії відповідно до встановленого законом порядку, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічного і профілактичного огляду;
3) нараховувати у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги пеню у розмірі, встановленому законом і договором;
4) вимагати від споживача своєчасного проведення робіт щодо усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості цих робіт;
5) вносити за погодженням із споживачем зміни у договір, що впливають на розмір плати за послуги.
14. Виконавець зобов'язаний:
1) забезпечувати вчасно та відповідної якості надання послуг згідно із законодавством;
2) надавати споживачу в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік складових послуг, структуру тарифу, загальну суму місячного платежу, норми споживання, режим надання послуг, їх споживчі властивості тощо;
3) утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати своєчасних заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень у наданні послуг у строки, встановлені законодавством;
4) розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживача і проводити відповідний перерахунок розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження кількісних і якісних показників;
5) сплачувати споживачу компенсацію за перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт відповідно до методики, затвердженої центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства;
6) своєчасно ознайомлювати споживача з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;
7) своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;
8) відшкодовувати споживачеві збитки, заподіяні його майну та/або приміщенню, шкоду, заподіяну життю чи здоров'ю споживача внаслідок незадовільного санітарного утримання території або неналежного надання послуг;
9) здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень;
10) своєчасно проводити підготовку будинків і технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
15. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:
1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені передбаченої законодавством.
3) порушення зобов'язань, встановлених договором і законодавством.
16. Виконавець несе відповідальність за:
1) неналежне надання або ненадання послуги, що призвело до заподіяння збитків майну та/або приміщенню споживача, шкоди його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;2) зниження кількісних і якісних показників послуг або перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт - шляхом зменшення розміру плати. Якість надання послуг визначається відповідно до затвердженої органом місцевого самоврядування структури та періодичності проведення робіт;
3) перевищення встановлених строків проведення аварійно-відбудовних робіт - шляхом виплати споживачеві компенсації в розмірі, встановленому законодавством відсотка місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;
4) порушення зобов'язань, встановлених договором і законодавством.
ПОРЯДОК РОЗВ'ЯЗАННЯ СПОРІВ
17. У разі порушення виконавцем умов договору споживачем та представником виконавця складається акт-претензія із зазначенням у ньому строків, виду порушення, кількісних і якісних показників послуг тощо.
Представник виконавця повинен з'явитися на виклик споживача для підписання акта-претензії не пізніше ніж протягом двох робочих днів.
У разі неприбуття представника виконавця у визначений договором строк або необгрунтованої відмови від підписання акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.
18. Акт-претензія подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає споживачеві обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.
19. Спори між сторонами розв'язуються шляхом переговорів або у судовому порядку.
ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
20. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги відповідно до умов договору.
СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
21. Цей договір укладається на 1 рік і набирає чинності з дня його підписання обома сторонами.
Договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення його строку однією із сторін не буде письмово заявлено про розірвання або необхідність перегляду.
22. Договір може бути розірваний достроково у разі:
переходу права власності (користування) на квартиру до іншої особи; невиконання умов договору сторонами договору.
23. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.
24. Інші умови, договір вважається дійсним згідно зі змінами в порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території.

ДОВІДКОВІ ВІДОМОСТІ
Телефони виконавця:
Диспетчерська, аварійна служба _________________________________________
Бухгалтерія __________________________________________
Паспортисти __________________________________________
Майстри __________________________________________
Головний інженер ________________________________________
Начальник

АДРЕСИ І ПІДПИСИ СТОРІН

Виконавець
Комунальне_____підприємство_____«Індустріальне»
Солом'янської районної в м.Києві ради в особі -
директора Красного Івана Васильовича
(прізвище, ім'я та по батькові)
адреса м. Київ, 03056 вул. Виборзька, 42
телефон 457-61-91
м.п

Споживач
Дєнкова Ірина Вікторівна
(прізвище, їм я та по батькові)
адреса. 03057 м, Київ, вул. Смоленська, 5/1 кв. 22 .
телефон 456-46-48

==============================================================================================================

Обліковий код споживача 588768 м. Київ, Солом 'янський р-н,
(регіон, місто, район) вул. Боткіна, 4. кв. 18
(вулиця, номер будинку і квартири)

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630

ТИПОВИЙ ДОГОВІР
про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

м. Київ
____________ 12.08.2008 р.
(населений пункт)

Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом'янськоїрайонної у м. Києві ради
(найменування виконавця)
в особі директора Красного Івана Васильовича
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі Статуту
(назва документа) затвердженого 01.02.2008 р. розпорядженням Солом'янської районної у м. Києві ради № 144
(коли і ким) (далі - виконавець), з однієї сторони,
і Куля Віктор Іванович
(прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи )
(або найменування юридичної особи)
яка (який) є власником (наймачем, орендарем) квартири (будинку садибного типу) (далі -споживач), з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене:

Предмет договору

1. Виконавець зобов'язується надавати споживачеві вчасно та відповідної якості послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.
2. Суб'єкти користування послугами:
1) власник (наймач, орендар) квартири та члени його сім'ї -______З___________;
2) власник будинку садибного типу та члени його сім'ї -
(кількість осіб)
(у власності є тварини птиця______________
(кількість осіб)
немає
(вид, кількість) немає
транспортні засоби
(вид, кількість) немає
(тип, кількість) 3. Характеристика об'єкта надання послуг:
1) опалювальна площа (об'єм) квартири (будинку садибного типу) 179,8 кв. метрів (__________куб. метрів);
2) площа зелених насаджень, саду, городу (для власників будинків садибного типу) ___________кв. метрів.4. Характеристика засобів обліку води і теплової енергії:

№ п/п Вид засобу обліку води і теплової енергії Тип засобу обліку води і теплової енергії Заводський номер Перше пока­зання Місце встановлення Примітка
1 Лічильник ХВП КВ-1,5 308841 00013 Душова 314.08.03
2 Лічильник ХВП КВ-1,5 308409 00006 Ванна 314.08.03
3 Лічильник ГВП КВ-1,5 277184 00000 Душова 314.08.03
4 Лічильник ГВП КВ-1,5 277125 00000 Ванна 314.08.03
5 Теплолічиьник АКВА-МВТ 3220 0,34082 Коридор 315.08.03
6
7
8
9
Тарифи на послуги та їх загальна вартість
5. Тарифи на послуги становлять:
1) з централізованого постачання холодної води_____0,52
2) з централізованого постачання гарячої води_______2,28
3) з централізованого опалення 65,3 гривень/Гкал (без ПДВ);
4) з водовідведення 0,3 гривень/куб, метр.
гривень/куб, метр; гривень/куб, метр;
6. Розмір щомісячної плати за надані послуги згідно з нормативами (нормами) споживання на момент укладення цього договору становить______гривень, у тому числі за:
централізоване постачання холодної води 0,52 гривень (за 7 куб. метр); централізоване постачання гарячої води 2,28 гривень (за І куб. метр); централізоване опалення 65.5 гривень (за 1_ Гкал) та додатково згідно з
пунктом 12 цього договору___гривень;
водовідведення 0,30 гривень (за__1__куб. метр).
7. Плата за надані послуги за наявності засобів обліку води і теплової енергії справляється за їх показаннями згідно з пунктами 10-13 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - Правила).
8. Наявність пільг з оплати послуг Закон України "Про дітей війни"-1 особа 25% .
(назва законодавчого акта) (відсоток)
Оплата спожитих послуг
9. Розрахунковим періодом є календарний місяць.
У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться не пізніше 20 числа
місяця, що настає за розрахунковим.
У разі застосування авансової системи оплати послуг платежі вносяться за______місяців у
розмірі________гривень.
10. Послуги оплачуються готівкою або в безготівковій формі______________________.
(готівкою або в безготівковій формі)
11. За наявності у квартирі засобів обліку води і теплової енергії справляння плати за нормативами (нормами) споживання не допускається, крім випадків, передбачених договором на встановлення засобів обліку.
12. За централізоване опалення квартири (будинку садового типу) плата справляється за нормативами (нормами) споживання та додатково за перевищення розрахункової потужності приладів опалення (радіаторів) на — відсотків - — гривень.
13. Плата вноситься за послуги на поточний рахунок - 2600657387, код отримувача 35756924 в ВАТ АБ "Укргазбанк", м. Київ, МФО 320478, отримувач КП «Індустріальне» Солом 'янської районної у м. Києві ради
(банківські реквізити єдиного розрахункового центру або виконавця)
через банківську установу м. Києва________________________________________________.
(найменування банківської установи або виконавця)
14. За несвоєчасне внесення плати із споживача стягується пеня у розмірі, встановленому законом, — відсотків.
15. У разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних виконавець здійснює перерахунок розміру плати згідно з додатком до Правил.
Права та обов'язки сторін
16. Споживач має право на:
1) отримання вчасно та відповідної якості послуг згідно із законодавством та умовами договору;
2) отримання в установленому законодавством порядку інформації про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;
3) відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, завданої його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання послуг або їх ненадання;
4) зменшення розміру плати в разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;
5) усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг протягом строку, встановленого у додатку до Правил;
6) несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача і членів його сім'ї (у разі відключення виконавцем холодної та гарячої води і опломбування запірних вентилів у квартирі (будинку садибного типу) та відновлення надання цих послуг шляхом зняття пломб за свій рахунок протягом доби згідно з письмовою заявою;
7) зменшення розміру плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сімї на підставі його письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує його/їх відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);
8) перевірку кількісних і якісних показників надання послуг (якість і тиск води, температура гарячої води, температура повітря у приміщеннях тощо) у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Витрати, пов'язані з перевіркою кількісних і якісних показників надання послуг, відшкодовуються виконавцем у разі обґрунтованості звернення споживача та споживачем - у разі необґрунтованості такого звернення;
9) установлення квартирних засобів обліку води і теплової енергії та взяття їх на абонентський облік;
10) періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку;
11) ознайомлення з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;
12) внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги;
13) звільнення від плати за послуги у разі їх ненадання та отримання компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;
14) укладення з виконавцем договору на заміну або ремонт санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та квартирних засобів обліку, що вийшли з ладу.
17. Споживач зобов'язаний:
1) оплачувати послуги в установлені договором строки;
2) повідомляти виконавця про осіб, строк тимчасово проживання яких у квартирі (будинку садибного типу) перевищив місяць, а також про зміни у стані підсобного господарства ісанітарно-технічного та інженерного обладнання протягом місяця (за умови проведення розрахунків за надані послуги згідно з нормативами (нормами) споживання);
3) забезпечити доступ до мережі, арматури, квартирних засобів обліку води і теплової енергії представників виконавця за наявності в них відповідного посвідчення:
для ліквідації аварій - цілодобово;
для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення технічного та профілактичного огляду, зняття контрольних показань засобів обліку води і теплової енергії - згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
4) дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
5) забезпечувати цілісність квартирних засобів обліку води і теплової енергії та не втручатися в їх роботу;
6) у разі несвоєчасного внесення плати за послуги сплачувати пеню у встановленому законом та договором розмірі;
7) у разі втрати права на пільги повідомляти про це виконавця у десятиденний строк;
8) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;
9) за власний рахунок проводити ремонт та заміну санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання, що вийшли з ладу з його вини;
10) своєчасно проводити підготовку квартири (будинку садибного типу) і його санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;
11) у разі виявлення виконавцем несанкціонованого втручання в роботу засобів обліку води і теплової енергії відшкодовувати вартість робіт з проведення їх експертизи, метрологічної повірки та ремонту згідно із законодавством;
12) відшкодовувати виконавцю витрати з проведення аналізу якісних показників послуг у разі необґрунтованості претензій.
18. Виконавець має право:
1) нараховувати у разі несвоєчасного внесення споживачем плати за надані послуги пеню у розмірі, встановленому законом та договором;
2) вносити за погодженням із споживачем зміни у договір, що впливають на розмір плати за послуги;
3) вимагати від споживача дотримання нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
4) вимагати від споживача своєчасного усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості відповідних робіт;
5) доступу в приміщення споживача для ліквідації аварій, у тому числі несанкціонованого, відповідно до встановленого законом порядку, усунення недоліків у роботі санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічного та профілактичного огляду і перевірки показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії відповідно до законодавства;
6) у разі виникнення сумнівів щодо правильності показань квартирних засобів обліку води і теплової енергії звернутися до акредитованої лабораторії для проведення експертизи їх технічного стану та метрологічної повірки.
19. Виконавець зобов'язаний:
1) забезпечувати вчасне та відповідної якості надання послуг згідно із законодавством та умовами договору;
2) надавати споживачеві в установленому законодавством порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості;3) контролювати установлені міжповіркові інтервали, проводити періодичну повірку квартирних засобів обліку води і теплової енергії, забезпечувати їх обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж);
4) зменшувати розмір плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сімї на підставі подання ним письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує йогоЛ'х відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання);
5) відновлювати надання послуг за заявою споживача шляхом зняття пломб протягом доби;
6) забезпечувати за заявою споживача взяття на абонентський облік у тижневий строк квартирних засобів обліку води і теплової енергії;
7) проводити два рази на рік перевірку стану внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку із складенням відповідного акта;
8) здійснювати контроль за технічним станом санітарно-технічного та інженерного обладнання квартир (будинків садибного типу);
9) своєчасно проводити підготовку будинку і його санітарно-технічного та інженерного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;
10) розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживача і проводити відповідний перерахунок розміру плати за послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження кількісних і якісних показників;
11) утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати заходів до ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень кількісних і якісних показників надання послуг у строки, встановлені згідно із законодавством;
12) звільняти від плати за послуги у разі їх ненадання та виплачувати компенсацію за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт;
13) своєчасно проводити за власний рахунок роботи з усунення виявлених несправностей, пов'язаних з отриманням послуг, що виникли з його вини;
14) ознайомлювати споживача з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг.
Відповідальність сторін
20. Споживач несе відповідальність згідно із законодавством і цим договором за:
1) недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг;
2) несвоєчасне внесення платежів за послуги - шляхом сплати пені;
3) втручання у роботу засобів обліку води і теплової енергії;
4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.
21. Виконавець несе відповідальність у разі:
1) неналежного надання або ненадання послуг, що призвело до заподіяння збитків майну та/або приміщенню споживача, шкоди його життю чи здоров'ю, - шляхом відшкодування збитків;
2) зниження кількісних і якісних показників послуг, надання послуг не в повному обсязі -шляхом зменшення розміру плати та виплати споживачеві компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт в розмірі, встановленому законодавством,
3,3 відсотка місячної плати за послугу за кожну добу її ненадання;
3) порушення прав споживачів згідно із законодавством;
4) порушення зобов'язань, встановлених договором або законодавством.Точки розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві
22. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є: у багатоквартирному будинку:
- з централізованого опалення - стояки в межах квартири;
- з постачання холодної та гарячої води - водорозбірні крани (душова сітка);
- з водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів;
у будинку садибного типу - місце підключення мереж будинку до мереж виконавця.
Порядок розв'язання спорів
23. У разі порушення виконавцем умов договору споживач викликає представника виконавця для складання та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються строки, види порушень кількісних і якісних показників послуг тощо. Представник виконавця повинен з'явитися на виклик споживача не пізніше двох робочих днів.
Акт-претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюється їх підписами. У разі неприбуття представника виконавця у визначений договором строк або необгрунтованої відмови від підписання акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.
24. Акт-претензія подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає споживачеві обгрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.
25. Виконавець може відмовити споживачеві в задоволенні його претензій щодо відхилення кількісних і якісних показників послуг на підставі:
показань реєстраційних технічних засобів, атестованих і опломбованих відповідними органами Держспоживстандарту;
правильності показань засобів обліку води і теплової енергії;
аналізу якості води.
У разі обгрунтованості претензій споживача витрати, пов'язані з їх перевіркою, відшкодовуються виконавцем, у разі необґрунтованості - споживачем.
26. Спори між сторонами розв'язуються шляхом переговорів або у судовому порядку.
Форс-мажорні обставини
27. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), яка унеможливлює надання відповідної послуги згідно з умовами договору.
Строк дії договору
28. Цей договір укладається на необмежений строк, набирає чинності з дня його укладення.
(строк)
Договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення його строку однією із сторін не буде письмово заявлено про розірвання або необхідність перегляду.
29. Договір може бути розірваний достроково у разі:
зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугами виконавця;
переходу права власності (користування) на квартиру (будинок садибного типу) до іншої особи; невиконання умов договору сторонами договору.
30. Договір складено у двох примірниках, один з яких зберігається у споживача, другий - у виконавця.
Інші умови
Періодична повірка, технічне обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця (п. 9 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21.07.2005 р. № 630). Зазначені роботи та контроль за функціями квартирних засобів обліку виконуються спеціалізованими організаціями та підприємствами, які мають відповідну ліцензію (постанова КМУ від 27.11.1995 р. №947).

Довідкові відомості
Телефони спеціального виклику у разі виникнення аварій та інших надзвичайних
ситуацій
Аварійні та ремонтні служби внутрішньобудинкових мереж:
ОДС, вул. Виборзька. 42, тел. 457-61-91
_____________________________________________
(адреса і телефон виконавця послуг)
Органи, які відповідно до законодавства здійснюють контроль за дотриманням правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і
водовідведення:
Центральний орган виконавчої влади з питань житлово-комунального
господарства:
назва Міністерство житлово-комунального господарства
адреса вул. Димитрова, 24. м. Київ, 03150_________телефон 227-74-27_____________
Територіальний орган Держспоживстандарту:
назва Головне Київське міське управління у справах захисту прав споживачів_____________
адреса вул. Сагайдачного, 29-а, м. Київ. 04070________телефон 417-21-27_______________
Антимонопольний комітет та його органи на місцях:
назва Київське міське територіальне відділення АМК України__________________________
адреса вул. Хрещатик, 50-6, м. Київ, 01601____________телефон 235-50-09______________
Управління житлово-комунального господарства місцевої державної адміністрації:
назва Головне управління житлово-комунального господарства КМДА_______________
адреса вул. Б. Хмельницького, 3, м. Київ. 01601_________телефон 235-87-21__________
Виконавчий комітет сільської, селищної, міської ради:
назва Солом 'янська районна в м. Києві державна адміністрація___________________
адреса пр-т Повітрофлотський, 41, м. Київ, 03186 телефон 226-20-88,249-46-29 (ф)

Адреси і підписи сторін

Виконавець
КП «Індустріальне» Солом'нської р-ної у м.Києва ради
(найменування юридичної особи)
ідентифікаційний код 35756924_____
адреса вул. Вибозька.42. м. Київ
03158____________________
телефон 457-61-91
Директор КП «Індустріальне» Красний І.В. (підпис)
м.п.

Споживач Куля Віктор Іванович
(прізвище, ім'я та по батькові)
адреса вул. Боткіна, 4 кв. 18, м. Київ, 03058
Телефон 457-40-72
(підпис)

ПОГОДЖЕНО:
Головний інженер
Головний бухгалтер
Економіст
Провідний юрист

==============================================================================================================


Обліковий код споживача 557366 місто Київ, Солом 'ямський р-н (регіон, місто, район) вул. В. Гетьмана, 46-А, корп. 2, кв. 261
(вулиця, номер будинку і квартири)

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630

ТИПОВИЙ ДОГОВІР
про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення


м.Київ
12.08.2008 р.
(населений пункт)
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради
(найменування виконавця)
в особі директора Красного Івана Васильовича,_______________________________
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі Статуту, затвердженого 01.02.2008 р. розпорядженням Солом'янської районної у місті Києві державної адміністрації № 144
(коли і ким) (далі - виконавець), з однієї сторони, і Смирнова Ольга Валентинівна
(прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи )
(або найменування юридичної особи)
яка (який) є власником (наймачем,—орендарем) квартири (будинку садибного типу) (далі -споживач), з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене:
Предмет договору
1. Виконавець зобов'язується надавати споживачеві вчасно та відповідної якості послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.
2. Суб'єкти користування послугами:
1) власник (наймач, орендар) квартири та члени його сім'ї-______2___________;
2) власник буднику садибного типу та—члени—його сімї -
(у власності є тварини птиця______________
(кількість осіб) (кількість осіб)
немає
(вид, кількість) немає
транспортні засоби_
(вид, кількість) немає
(тип, кількість) 3. Характеристика об'єкта надання послуг:
1) опалювальна площа (об'єм) квартири (буднику—садибного типу) 84,3 кв. метрів (__________куб. метрів);
2) площа—зелених—насаджень,—саду,—городу—(для—власників будинків садибного типу) ___________кв. метрів.4. Характеристика засобів обліку води і теплової енергії:

№ п/п Вид засобу обліку води і теплової енергії Тип засобу обліку води і теплової енергії Заводський номер Перше пока­зання Місце встановлення Примітка
1 Лічильник ГВП КВ-1,5 130236 00003 Душова 314.08.03
2 Лічильник ХВП КВ-1,5 010591 00003 Душова [3 14.08.03
3 Теплолічильник АсіагіяМаХХ 067425 0 Кімната 8,1 м2 3 01.04.05
4 Теплолічил ьник МВТ-М 1636 0 Кімната 9,2 м2 3 01.04.05
5 Розподілювач Ехешрег 1673573 0 Кімната 8,1 м2 3 01.04.05
6 Розподілювач Ехешрег 1840831 0 Кухня 12,9 м2 3 01.04.05
7 Розподілювач Ехегпрег 1840849 0 Кімната 17,4 м2 3 01.04.05
8 Розподілювач Ехетрег 1840999 0 Кімната 9,2 м2 3 01.04.05
9 Розподілювач Ехетрег 1847766 0 Кімната 13,3 м2^ 3 01.04.05
10 Розподілювач Ехетрег 1964308 0 Холл 9,6 м2 3 01.04.05
Тарифи на послуги та їх загальна вартість
5. Тарифи на послуги становлять:
0,52
1) з централізованого постачання холодної води _
2) з централізованого постачання гарячої води_______3,42
3) з централізованого опалення 0,80______гривень/кв. метр (65,3 гривень/Гкал);
4) з водовідведення______0^__________гривень/куб, метр.
гривень/куб, метр; гривень/куб, метр;
6. Розмір щомісячної плати за надані послуги згідно з нормативами (нормами) споживання на момент укладення цього договору становить______гривень, у тому числі за:
централізоване постачання холодної води 0,52 гривень (за куб. метр);
централізоване постачання гарячої води 3,42 гривень (за куб. метр);
централізоване опалення 0,80 гривень (за кв. метр) (65,3 гривень/Гкал) та додатково згідно з пунктом 12
цього договору___гривень;
водовідведення 0,3. гривень (за куб. метр).
7. Плата за надані послуги за наявності засобів обліку води і теплової енергії справляється за їх показаннями згідно з пунктами 10-13 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - Правила).
8. Наявність пільг з оплати послуг діти війни - 1 особа
25
(назва законодавчого акта) (відсоток)
Оплата спожитих послуг
9. Розрахунковим періодом є календарний місяць.
У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.
У разі застосування авансової системи оплати послуг платежі вносяться за — місяців у розмірі — гривень.
10. Послуги оплачуються готівкою або безготівково__________________________.
(готівкою або в безготівковій формі)
11.3а наявності у квартирі засобів обліку води і теплової енергії справляння плати за нормативами (нормами) споживання не допускається, крім випадків, передбачених договором на встановлення засобів обліку.
12. За централізоване опалення квартири (будинку садового типу) плата справляється за нормативами (нормами) споживання та додатково за перевищення розрахункової потужності приладів опалення (радіаторів) на відсотків - — гривень.
13. Плата вноситься за послуги на поточний рахунок - 2600657387. код отримувача 35756924 в ВАТ АКЕ "Укргазбанк", м. Київ, МФО 320478, отримувач КІТ «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві через
банківську установу м. Києва________________________________________________.
(найменування банківської установи або виконавця)

{Решта аркушів та пунктів договору 14-30 тотожні з вище наведеним договором}

Адреси і підписи сторін

Виконавець
КП «Індустріальне» Солом'янської р-ної у
м.Києва ради
(найменування юридичної особи)
ідентифікаційний код 35756924
адреса вул. Виборзька.42, м. Київ 03158
телефон 457-61-91.
Директор КП «Індустріальне»
Красний І.В. (підпис)
М.П.

Споживач
Смирнова Ольга Валентинівна
(прізвище, ім'я та по батькові)
адреса вул. В.Гетьмана.46-А. кв.261 м.Київ. 03058
телефон 457-40-72

ПОГОДЖЕНО:
Головний інженер
Головний бухгалтер
Економіст
Провідний юрист

==============================================================================================================

Обліковий код споживача 526398 місто Київ, Солом'янський р-н
(регіон, місто, район)
вул. Смоленська, 5/1. кв. 22_______
(вулиця, номер будинку і квартири)

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630

ТИПОВИЙ ДОГОВІР
про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення


м.Київ
12.08.2008 р.
(населений пункт)
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом'янської районної у м. Києві ради
(найменування виконавця)
в особі директора Красного Івана Васильовича,_______________________________
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі Статуту, затвердженого 01.02.2008 р. розпорядженням Солом'янської районної у місті Києві державної адміністрації № 144
(коли і ким) (далі - виконавець), з однієї сторони, і Дєнкова Ірина Вікторівна
(прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи)
(або найменування юридичної особи)
яка (який) є власником (наймачем, орендарем) квартири (буднику садибного типу) (далі -споживач), з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене:
Предмет договору
1. Виконавець зобов'язується надавати споживачеві вчасно та відповідної якості послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а споживач зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених договором.
2. Суб'єкти користування послугами:
1) власник (наймач, орендар) квартири та члени його сім'ї -______і___________;
2) власник буднику садибного типу та—члени—ного сім'ї -
(у власності є тварини птиця_____________
собака, одна
(кількість осіб) (кількість осіб)
(вид, кількість) немає
транспортні засоби
(вид, кількість) немає
(тип, кількість) 3. Характеристика об'єкта надання послуг:
1) опалювальна площа (об'єм) квартири (будинку садибного типу) 68 кв. метрів (__________куб. метрів);
2) площа—зелених—насаджень,—саду,—городу—(для—власників будників садибного типу) ___________ісв. метрів.4. Характеристика засобів обліку води і теплової енергії:

№ п/п Вид засобу обліку води і теплової енергії Тип засобу обліку води і теплової енергії Заводський номер Перше пока­зання Місце встановлення Примітка
1 Лічильник ХВП КВ-1,5 001572 00001 Кухня 3 22.09.03
2 Лічильник ХВП КВ-1,5 001031 00002 Кухня 3 22.09.03
3 Лічильник ГВП КВ-1,5 657605 00000 Туалет 3 22.09.03
4 Лічильник ГВП КВ-1,5 130211 00000 Туалет 3 22.09.03
Тарифи на послуги та їх загальна вартість
5. Тарифи на послуги становлять:
1) з централізованого постачання холодної води _0,52 гривень/куб, метр;
2) з централізованого постачання гарячої води___3,42 гривень/куб, метр;
3) з централізованого опалення 0,80______гривень/кв. метр);
4) з водовідведення______0,3___________гривень/куб, метр.
6. Розмір щомісячної плати за надані послуги згідно з нормативами (нормами) споживання на момент укладення цього договору становить______гривень, у тому числі за:
централізоване постачання холодної води 0,52 гривень (за куб. метр); централізоване постачання гарячої води 3,42 гривень (за куб. метр); централізоване опалення 0,80 гривень (за кв. метр) та додатково згідно з
договору___гривень;
водовідведення <У? гривень (за куб. метр).
пунктом 12 цього
7. Плата за надані послуги за наявності засобів обліку води і теплової енергії справляється за їх показаннями згідно з пунктами 10-13 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - Правила).
8. Наявність пільг з оплати послуг Закон України "Про дітей війни" - 1 особа 25
(назва законодавчого акта) (відсоток)
Оплата спожитих послуг
9. Розрахунковим періодом є календарний місяць.
У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.
У разі застосування авансової системи оплати послуг платежі вносяться за — місяців у розмірі — гривень.
10. Послуги оплачуються готівкою або безготівково
(готівкою або в безготівковій формі)
11. За наявності у квартирі засобів обліку води і теплової енергії справляння плати за нормативами (нормами) споживання не допускається, крім випадків, передбачених договором на встановлення засобів обліку.
12. За централізоване опалення квартири (будинку садового типу) плата справляється за нормативами (нормами) споживання та додатково за перевищення розрахункової потужності приладів опалення (радіаторів) на відсотків - ^ гривень.
13. Плата вноситься за послуги на поточний рахунок - 2600657387, код отримувача 35756924 в ВАТ ЛКБ "Укргазбанк", м. Київ, МФО 320478, отримувач КП «Індустріальне» Солом 'янської районної у м. Києві через банківську установу м. Києва________________________________________________.
(найменування банківської установи або виконавця)

{Решта аркушів та пунктів договору 14-30 тотожні з вище наведеним договором}

Адреси і підписи сторін

Виконавець
КП «Індустріальне» Солом'нської р-ної у м.Києва ради
(найменування юридичної особи)
ідентифікаційний код 35756924
адреса вул. Виборзька,42. м. Київ-03158
телефон 457-61-91.
Директор КII «Індустріальне»
Красний І.В. (підпис)
М.П.

Споживач
Дєнкова Ірина Вікторівна
(прізвище, ім'я та по батькові)
адреса вул. Смоленська. 5/1 кв.22
м.Київ. 03057_____________
телефон 456-46-48

ПОГОДЖЕНО:
Головний інженер
Головний бухгалтер
Економіст
Провідний юрист

==============================================================================================================

21 серпня 2008 р.

Директору Комунального підприємства "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради Красному І.В., вул. Виборзька, 42, м. Київ, 03056, тел./факс 457-61-91
Куля Віктор Іванович, вул. Боткіна, 4, кв. 18, м. Київ, 03058, тел./факс 457-40-72, http://gro-za.io.ua

Повідомлення стосовно укладення
Типових договорів про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


При цьому повертаю Вам узгоджені та підписані мною 20 серпня 2008 р. перші примірники «Типових договорів про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» від 18.08.2008 р. споживачам Кулі В.І., Дєнковій І.В., Смирновій О.В., які по формі та змісту відповідають затвердженим постановою КМУ від 12.07.2005 р. № 560. Другі примірники залишаються на зберіганні у мене. Договори прошиті, аркуші пронумеровані та скріплені моїм підписом.
Оскільки на дату підписання зазначені Договори не укомплектовані обов'язковими додатками по п. п. 2, 3, а органи місцевого самоврядування міста або району не прийняли необхідні рішення по змісту цих додатків, пропоную найближчим часом сформувати взаємно узгоджені тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій за адресами: вул. Боткіна, 4; вул. Смоленська, 5/1; вул. В. Гетьмана, 46-А, корпус 2 відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2005 р. № 560 з моєю участю.
Заявляю про свою готовність до співпраці з Вашими спеціалістами у цьому напрямку за взаємно узгодженою процедурою. З цією метою додаю роздруківку електронної таблиці, яка при наявності документів бухгалтерського обліку дозволяє сформувати тарифи з мінімальними трудовими затратами.
Додатки:
1. Договір між КП «Індустріальне» та Кулею В.І. - 1 примірник
2. Договір між КП «Індустріальне» та Дєнковою І.В. (по довіреності) - 1 примірник.
3. Договір між КП «Індустріальне» та Смирновою О.В. (по довіреності) - 1 примірник.
4. Електронна таблиця-алгоритм формування тарифів.
Заявник - Куля В.І.

==============================================================================================================


Создан 29 мая 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником