Черновецький, "дбаючи про забезпечення прав і свобод людини", ощасливив киян тарифами.

 
 

Черновецький, "дбаючи про забезпечення прав і свобод людини", ощасливив киян тарифами.

Розпорядження № 95 від 30 січня 2009 року "Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення".«Хрещатик», 30 ciчня 2009 року, п'ятниця, №8 (3454)

Розпорядження № 95 від 30 січня 2009 року

Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення

Дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, з метою забезпечення конституційних прав громадян, подолання фінансової кризи в Україні, ефективного виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 жовтня 2008 року “Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України”, введеного Указом Президента України від 24 жовтня 2008 року № 965 з метою забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідних рівня та якості, а також відповідно до статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Закону України “Про столицю України — місто-герой
Київ”, Указу Президента України від 03.10.2008 № 905/2008 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 вересня 2008 року “Про хід виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 лютого 2008 року “Про заходи щодо стабілізації фінансового стану Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” та ситуації на ринку природного газу” та стан переговорів щодо умов імпорту російського природного газу для українських споживачів”, Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”, Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 № 959, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 27.06.2008 № 190, з метою поетапного, з 01.02.2009 та 01.04.2009, приведення тарифів до економічно обгрунтованих витрат, запровадивши на першому етапі підвищення тарифів на 50 відсотків від суми необхідного підвищення до рівня економічно обґрунтованих тарифів і реалізації власних (самоврядних) повноважень:

1. Погодити ВАТ “АК “Київводоканал” тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, в тому числі холодної води, що використовується для вироблення/створення послуги з централізованого постачання гарячої
води та водовідведення холодної і гарячої води, для здійснення розрахунків виробника послуг ВАТ “АК “Київводоканал” з виконавцями послуг усіх форм власності, та ввести їх в дію з 01.02.2009 (додаються).

2. Погодити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для проведення розрахунків ВАТ “АК “Київводоканал” з виконавцями цих послуг усіх форм власності (при відсутності відповідних будинкових засобів обліку), та ввести їх в дію з 01.02.2009 (додаються).

3. Встановити та погодити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг для здійснення розрахунків з населенням, та ввести їх в дію з 01.02.2009 (додаються).

4. Встановити та погодити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для малозабезпечених верств населення на раніше діючому рівні та ввести їх в дію з 01.02.2009 (додаються).

5. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійно проводити методично-роз’яснювальну роботу з виробниками, виконавцями та споживачами комунальних послуг стосовно проведення розрахунків за комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води.

6. Взяти до уваги, що:
— погоджені для ВАТ “АК “Київводоканал”, як виробника, тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, в тому числі холодної води, що використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з житлово-експлуатаційними організаціями (далі-ЖЕО), житлово-будівельними кооперативами (далі- ЖБК), об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (далі-ОСББ), іншими балансоутримувачами жилих будинків, уповноваженими ними особами або управителями житлових будинків усіх форм власності, з фізичними особами — власниками будинків садибного типу, з балансоутримувачами теплових пунктів та іншими юридичними особами відповідно до укладених з ними договорів;
— погоджені для ВАТ “АК “Київводоканал”, як виробника, тарифи на комунальні послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншими балансоутримувачами жилих будинків, уповноваженими ними особами або управителями житлових будинків усіх форм власності, з фізичними особами — власниками будинків садибного типу та іншими юридичними особами відповідно до укладених з ними договорів.
7. АК “Київенерго” та іншим балансоутримувачам теплових пунктів:
— укласти з ВАТ “АК “Київводоканал” договори на придбання холодної води, що використовується для вироблення/створення послуги з централізованого постачання гарячої води в термін до 01.04.2009;
— починаючи з 01.04.09 забезпечити щомісячне підписання актів звіряння з ВАТ “АК “Київводоканал” за фактичними обсягами холодної води та холодної води, що використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води, згідно з показаннями засобів обліку.

8. ВАТ “АК “Київводоканал” завершити обладнання всіх центральних і індивідуальних теплових пунктів засобами обліку холодної води, які обліковують холодну воду, що використовується на вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та здійснювати нарахування виключно за їх показаннями.

9. Житловим організаціям усіх форм власності
забезпечити:
— щомісячне підписання актів звіряння з ВАТ “АК “Київводоканал” за фактичними обсягами холодної води та холодної води, що використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води, на центральних та індивідуальних теплових пунктах, що знаходяться на балансі житлових організацій, згідно з показаннями засобів обліку;
— надання ВАТ “АК “Київводоканал” повної інформації стосовно орендарів та власників нежитлових приміщень у житлових будинках і власників та квартиронаймачів квартир, які використовують їх не за призначенням, що підключені до внутрішньобудинкових мереж холодного та гарячого водопостачання і водовідведення, з метою застосування до обсягів спожитих ними послуг тарифів відповідної групи споживачів.

10. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) вжити невідкладних заходів до погашення ЖЕО, ЖБК, ОСББ, іншими житлово-
експлуатаційними організаціями боргів за послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які надані населенню, та недопущення їх накопичення.

11. Виконавцям послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води проводити розрахунки з населенням відповідно до показань будинкових засобів обліку, а у разі їх відсутності — за нормативом, тобто тарифом на 1 особу, як передбачено Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.

12. Взяти до уваги, що в разі встановлення засобів обліку холодної води на відгалуженні до водопідігрівача в індивідуальному тепловому пункті жилого будинку, мешканцям нараховуються усі обсяги води за його показаннями.

13. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виконати комплекс заходів щодо приведення норм споживання населенням послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення до рівня їх фактичного споживання.

14. КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр”, організаціям та установам, що проводять нарахування платежів населенню за житлово-комунальні послуги, нарахування субсидій та компенсацій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг:
— внести зміни в рахунки на сплату за житлово-комунальні послуги населення;
— провести нарахування плати за житлово-комунальні послуги та відповідних пільг;
— провести перерахунки призначених субсидій.

15. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) внести пропозиції Київській міській раді щодо відшкодування різниці між тарифами на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для окремих квартиронаймачів/власників квартир (за списком) та тарифами на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг для здійснення розрахунків з населенням, встановлених цим розпорядженням.

16. Визнати такими, що втратили чинність, з моменту введення в дію тарифів, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
— від 28.08.2007 № 1127 “Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води”;
— від 29.12.2007 № 1795 “Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.08.2007 № 1127”.

17. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

18. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова Л. Черновецький

Додаток:
Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення (pdf). Цей додаток надрукований на стор. 4-5 розділу "ДОКУМЕНТ" газети "Хрещатик" та в електроному виді розміщений тут: http://www.kreschatic.kiev.ua/file/4074.pdf


Создан 01 фев 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником