ТАРИФИ на утримання будинків (до розпорядження КМДА від 30.01.2009 р. № 97)

 
 

ТАРИФИ на утримання будинків (до розпорядження КМДА від 30.01.2009 р. № 97)

Нові тарифи у м. Києві запроваджені одноособовим розпорядженням "мера усіх киян" без реєстрації в ГУЮ м. Києва. Будуть оскаржені в суді.Хрещатик - Київська мунiципальна газета, 30 ciчня 2009 року, п'ятниця, №8 (3454)

Розпорядження № 97 від 30 січня 2009 року

Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім прийдешніми поколіннями, з метою забезпечення конституційних прав громадян, подолання фінансової кризи в Україні, ефективного виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 жовтня 2008 року “Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України”, введеного в дію Указом Президента України від 24 жовтня 2008 року № 965, а також відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 № 560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 04.08.1997 № 59а “Про затвердження типових норм часу та норм обслуговування для робітників і виробничого персоналу, зайнятих утриманням житлового фонду” та враховуючи, що за період дії тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з грудня 2006 року відбулося зростання витрат житлових організацій, яке пов’язане з інфляційними процесами, які відбуваються в країні, зростання витрат підрядних організацій, послуги яких є складовими послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, та з метою поетапного, з 01.02.2009 та 01.04.2009, приведення тарифів до економічно обґрунтованих витрат і реалізації власних (самоврядних) повноважень:

1. Запровадити з 01.02.2009 поетапне наближення тарифів до економічно обґрунтованих витрат, збільшивши діючі до 01.02.2009 тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на 50 відсотків від суми необхідного підвищення до рівня економічно обґрунтованих тарифів.

1.1. Встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово-експлуатаційними організаціями (далі-ЖЕО) по кожному будинку окремо (додаються).
1.2. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово-будівельними кооперативами (далі — ЖБК), об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (далі — ОСББ), іншими балансоутримувачами жилих будинків, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків по кожному будинку окремо (додаються).

2. Встановити на економічно обґрунтованому рівні тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЖЕО, які обслуговують будинки із покращеними споживчими властивостями (додаються).

3. Погодити на економічно обґрунтованому рівні тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЖБК, ОСББ та інших балансоутримувачів жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків, які обслуговують будинки із покращеними споживчими властивостями (додається).

4. Встановити та погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншими балансоутримувачами жилих будинків, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків по кожному будинку окремо для малозабезпечених верств населення на раніше діючому рівні, та ввести їх в дію з 01.02.2009 (додається).

5. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності подати до Головного управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідні розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинкам, які не включені до цього розпорядження для встановлення або погодження тарифів по цим будинкам.

6. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності проводити розрахунки за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з громадянами, що проживають на другому поверсі в будинках, перша зупинка ліфту в яких розташована між першим та другим поверхами, за розмірами, встановленими для перших поверхів.

7. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) забезпечити укладання договорів між ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншими балансоутримувачами жилих будинків, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків усіх форм власності та орендарями (власниками) нежилих приміщень, власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, на відшкодування витрат з утримання будинку та прибудинкової території за тарифами, не нижчими, ніж передбачено цим розпорядженням.

8. Заборонити ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності здійснювати переукладення угод з виконавцями робіт та послуг, вартість яких відшкодовується за рахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (в разі збільшення цін та тарифів на ці послуги), без відповідного погодження з Головним управлінням з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності, враховуючи збільшення надходження коштів, провести необхідні роботи з поліпшення якості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

10. ЖЕО, ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків усіх форм власності укласти угоди з установами банків, які забезпечуватимуть прийняття та здійснення переадресації коштів платників житлово-комунальних послуг на транзитний рахунок Комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” з оплатою зазначених послуг в розмірі не більше 1 відсотка від прийнятих платежів.

11. Встановити розмір відшкодувань витрат на виконання робіт, пов’язаних з розщепленням платежів населення за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, для Комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” до 0,5 відсотка від сум, отриманих на транзитний рахунок.

12. Виконавцям послуг із вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, експлуатації та обслуговування ліфтів та диспетчерських систем надати Комунальному підприємству “Головний інформаційно-обчислювальний центр” інформацію про договірні стосунки з житловими організаціями міста.

13. Зобов’язати ЖЕО, ЖБК, ОСББ та інших балансоутримувачів жилих будинків, уповноважених ними осіб або управителів жилих будинків усіх форм власності та виконавців послуг своєчасно передавати до Комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” інформацію про зміни в договірних стосунках.

14. Комунальному підприємству “Головний інформаційно-обчислювальний центр”, організаціям та установам, що проводять нарахування платежів населенню за житлово-комунальні послуги, нарахування субсидій та компенсацій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг:
— внести зміни в рахунки на сплату за житлово-комунальні послуги населення;
— провести нарахування плати за житлово-комунальні послуги та відповідних пільг;
— провести перерахунки призначених субсидій.

15. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) внести пропозиції Київській міській раді щодо відшкодування різниці між тарифами на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для окремих квартиронаймачів/власників квартир (за списком) та тарифами на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для здійснення розрахунків з населенням, встановлених цим розпорядженням.

16. За достовірність даних, наданих до розрахунків тарифів, персональну відповідальність несуть керівники ЖЕО, ЖБК, ОСББ та інші балансоутримувачі жилих будинків, уповноважені ними особи або управителі жилих будинків усіх форм власності.

17. Визнати такими, що втратили чинність:
— розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21.07.2000 № 1237 “Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.05.2000 № 748”;
— розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.05.2007 № 641 “Про впорядкування розмірів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій та внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.05.2000 № 748”.

18. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

19. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова Л. Черновецький

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо розміщено на офіційному веб-порталі київської міської влади www.kmv.gov.ua в розділі “Ваш будинок” та на сайті www.municipal.kiev.ua.

В зв’язку з великим обсягом друкованого матеріалу (близько 10 000 будинків) в друкованому вигляді ці тарифи будуть опубліковуватись в газеті “Хрещатик” поетапно. (Кілька номерів).
==================================================

Неопубліковані, розміщені на сайті www.municipal.kiev.ua тарифи (витяг для трьох будинків)

ТАРИФ на утримання будинку № 4 по вул. Боткіна (до розпорядження КМДА від 30.01.2009 р. № 97)

Найменування Значення Oд. вим
Загальний тариф 2.4149 грн
Загальний тариф для першого поверху 2.1484 грн
(01) Прибирання сходових кліток 0.3933 грн
(02) Прибирання прибудинкової території 0.9418 грн
(03) Вивезення та утилізацiя відходів 0.0589 грн
(04) Прибирання підвалів та інше 0.0115 грн
(05) Обслуговування ліфтів 0.2027 грн
(06) Обслуговування диспетчеризації 0.0475 грн
(07) Обслуговування внутрішньобудинкових систем 0.2682 грн
(08) Дератизація 0.0205 грн
(09) Дезінсекція 0.0235 грн
(11) Обслуговування систем ППА і ДВ 0.0474 грн
(13) Поточний ремонт 0.0256 грн
(15) Ремонт дитячих майданчиків 0.0041 грн
(18) Підготовка до зимового періоду 0.0128 грн
(20) Експлуатація номерних знаків 0.0001 грн
(22) Освітлення місць загального користування 0.2570 грн
(23) Електроенергія для ліфтів 0.0638 грн
(26) Інші витрати 0.0362 грн

===================================================
ТАРИФ на утримання будинку № 46А по вул. Гетьмана Вадима (до розпорядження КМДА від 30.01.2009 р. № 97)

Найменування Значення Oд. вим
Загальний тариф 2.3127 грн
Загальний тариф для першого поверху 1.9291 грн
(01) Прибирання сходових кліток 0.2870 грн
(02) Прибирання прибудинкової території 0.3810 грн
(03) Вивезення та утилізацiя відходів 0.2685 грн
(04) Прибирання підвалів та інше 0.0037 грн
(05) Обслуговування ліфтів 0.2953 грн
(07) Обслуговування внутрішньобудинкових систем 0.4243 грн
(08) Дератизація 0.0315 грн
(09) Дезінсекція 0.0361 грн
(11) Обслуговування систем ППА і ДВ 0.0573 грн
(12) Обслуговування електроплит 0.0529 грн
(13) Поточний ремонт 0.0212 грн
(18) Підготовка до зимового періоду 0.0010 грн
(22) Освітлення місць загального користування 0.3012 грн
(23) Електроенергія для ліфтів 0.0883 грн
(26) Інші витрати 0.0635 грн

===================================================
ТАРИФ на утримання будинку № 5/1 по вул. Смоленська (до розпорядження КМДА від 30.01.2009 р. № 97)

Найменування Значення Oд. вим
Загальний тариф 2.5034 грн
Загальний тариф для першого поверху 1.9589 грн
(01) Прибирання сходових кліток 0.4196 грн
(02) Прибирання прибудинкової території 0.4195 грн
(03) Вивезення та утилізацiя відходів 0.2434 грн
(04) Прибирання підвалів та інше 0.0177 грн
(05) Обслуговування ліфтів 0.3914 грн
(06) Обслуговування диспетчеризації 0.0677 грн
(07) Обслуговування внутрішньобудинкових систем 0.4496 грн
(08) Дератизація 0.0063 грн
(09) Дезінсекція 0.0072 грн
(13) Поточний ремонт 0.0228 грн
(18) Підготовка до зимового періоду 0.0039 грн
(20) Експлуатація номерних знаків 0.0002 грн
(22) Освітлення місць загального користування 0.2635 грн
(23) Електроенергія для ліфтів 0.1531 грн
(26) Інші витрати 0.0375 грн
=================================================


Создан 01 фев 2009  Комментарии       
Всего 1, последний 9 лет назад
vicha 13 мая 2011 ответить
Почему в апреле месяце 2011 года увеличился тариф на содержание дома № 29 по улице Крещатик с 2.27 грн до 2.96 грн
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником