Процесуальні документи для забезпечення позову та доказів до майбутнього адмінпозову.

 
 

Процесуальні документи для забезпечення позову та доказів до майбутнього адмінпозову.

Заявник - Чернов Ігор Анатолійович. Суб'єкт владних повноважень Голосіївська районна в м. Києві рада.ДО ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ м. КИЄВА вул. Полковника Потєхіна, 14-а

Заявник:
Чернов Ігор Анатолійович,
03045 м. Київ вул.. Набережно-Корчуватська,
буд. 80 кв.101 тел. 259-50-67

Заинтересована особа:
Голосіївська районна в м. Києві рада
03150 м. Київ вул. Димитрова, буд 2
тел. 226-24-57, 529-86-09

ЗАЯВА ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ

Суб'єкт владних повноважень Голосіївська районна в м. Києві рада рішенням від 25.12.2003 р. № 21/07/п.1.24/ та ордеру за № 31-04 від 21.01.2004 здала підвальне приміщення нашого будинку по вул. Набережно-Корчуватська б.80 в орендне користування благодійному фонду «Фортеця надії»

Благодійним фондом «Фортеця надії» з 2003 року постійно ведуться будівельні роботи по реконструкції вказаного приміщення без отримання дозволу на їх виконання. Це підтверджується відповіддю на наш запит Прокуратурою Голосіївського району м. Києва за номером 1170з від 06. 06. 2005 року, де президента Благодійного фонду «Фортеця надії» Купрія В. М. постановою № 280-56 від 30.05.2005 року за вказані порушення притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 96 ч. 3 КУпАП.

Не дивлячись на це, роботи були не припинені і зараз вже перенесли магістральні труби водопостачання, каналізації в іншу частину приміщення підвала, а запорна арматура та спускні пристрої, котрі повинні розташовуватися під кожним стояком, що підтверджується СНиП 2.04.01-85 «Внутренний водопровод и канализация зданий» та СНиП 2.04.07-86 «Тепловые Сети», опинилася у другій секції підвала взагалі. Такі роботи ведуться орендарем і робітниками ЖЕО -111 під прикриттям часткової заміни мережі і косметичного ремонту. А також перепланували підвал, що стало наслідком поганої вентиляції і, як слідство, це привело до появи грибка на першому поверсі. Більш занепокоїло початок руйнування несущих опорних стін під вікна, котрі встигли зробити тільки два з внутрішньої сторони, і також без отримання дозволу на їх виконання. На запит на такі дії орендаря ЖЄО-111 за №697 от 07.11.2008 року відповів нам що по факту перевірки та розгляду пакету проектно-дозвільної документації ТОВ «Фортеця надії» надане письмове попередження про припинення ремонтних робіт до остаточного затвердження дозвільних документів та проекту.

Однак в супереч попередженню ЖЄО-111 орендар продовжує будівельні роботи, оскільки з підвала чутні шуми перфоратора, та періодично зникає водопостачання в тих квартирах, під котрими розташоване орендне приміщення.

Оскільки ми є мешканцями цього багатоповерхового будинку за вищевказаною адресою і не згодні з рішенням Голосіївської районної в м. Києві ради про надання в оренду підвального приміщення, то це рішення будемо оскаржувати у судовому порядку.

Враховуючи ті обставини що орендар самовільно, без дозволу, на своє бажання використовує спільне майно власників та співвласників квартир цього багатоповерхового будинку, тобто підвал з комунікаціями, то за час судового процесу стан обслуговування мешканців будинку, а також будинку в загалі може довести до критичного стану.

Керуючись ст. 15 Цивільного кодексу України, ст. 4, 151-153 Цивільного процесуального кодексу України, враховуючи вказане вище заявники звертаються до суду з проханням:

Зобов'язати Голосіївську районну у місті Києві раду здійснити заходи щодо заборони будь яких будівельних дій у підвальному приміщенні по вул. Набережно-Корчуватської б.80 благодійним фондом «Фортеця надії» а також заборонити дії стосовно приватизації.

Додатки:

1. Копія заяви для заінтересованої особи – 2 екз;
2. Копія відповіді Прокуратури Голосіївського району м. Києва за номером 1170з від 06. 06. 2005 року –2 екз.;
3. Копія відповіді ЖЄО – 111 за №697 от 07.11.2008 року - 2екз

4.

Заявник:
Чернов Ігор Анатолійович

==================================================

ДО ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ м. КИЄВА вул.Полковника Потєхіна, 14-а

Заявник:
Чернов Ігор Анатолійович,
03045 м. Київ вул.. Набережно-Корчуватська,
буд. 80 кв.101 тел. 259-50-67

ЗАЯВА

про забезпечення доказів до суду о скасуванні рішення Голосіївської районній у місті Києві ради про оренду підвального приміщення житлового будинку.

Працівниками канцелярії було зареєстровано 4.12.08 адміністративний позов “Про скасування рішення Голосіївської районной у місті Києві ради про оренду підвального приміщення житлового будинку” , заява забезпечення доказів та заява про забезпечення позову. На протязі трьох робочих днів заява забезпечення доказів та заява про забезпечення позову не були розглянути. Це порушує наші права на своєчасний розгляд обох заяв відповідно до ст. 118 та ст. 73 КАС. Просимо їх розглянути зі змінами у межах строків, передбачених КАС.

Стаття 73 КАС України передбачає право осіб, які беруть участь у справі та обґрунтовано вважають, що надання потрібних доказів стане згодом неможливим або ускладненим, мають право просити суд забезпечити ці докази.

Суб'єкт владних повноважень Голосіївська районна в м. Києві рада рішенням від 25.12.2003 р. № 21/07/п.1.24/ та ордеру за № 31-04 від 21.01.2004 здала підвальне приміщення нашого будинку по вул. Набережно-Корчуватська б.80 в орендне користування благодійному фонду «Фортеця надії», а іншими рішеннями оренду продовжує. На скаргу мешканців на неправомірність таких дій начальником управління з питань майна Голосіївської районній у місті Києві ради А. С. Гусєвой ми отримали відповідь що підвальне приміщення в будинку 80 по вул. Набережно-Корчуватській не належить до категорії допоміжних приміщень, оскільки за цільовим призначенням не слугує для забезпечення експлуатації та побутового обслуговування мешканців будинку, а тому мешканці квартир багатоквартирного будинку не набувають право власності на розглядуване приміщення.

Але це не відповідає дійсності. Насправді підвал нашого будинку є допоміжним приміщенням, де знаходяться загальнобудинкові мережі центрального опалення,

гарячого та холодного водопостачання і водовідведення, а також запорна арматура та спускні пристрої, котрі повинні розташовуватися під кожним стояком що підтверджується СНиП 2.04.01-85 «Внутренний водопровод и канализация зданий» та СНиП 2.04.07-86 «Тепловые Сети»

Зараз все робиться для того, щоб перенести управління комунікаціями у другу частину підвалу, при цьому без затвердженої проектної документації, на своє бачення, посилаючись тільки на часткову заміну мереж.

У такому випадку виникає суперечливість між відповіддю Голосіївської районній у місті Києві ради і дійсністю.

Прошу суд для забезпечення доказів і звернення з позовом до суду у спірній справі на приміщення зробити запити:

1) до Бюро технічної інвентаризації м. Києва:

- цільове призначення спірного підвального приміщення на момент уведення будинку в експлуатацію;

- копію проектно-кошторисної документації зі схемами влаштування; внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо;

2) до ЖЭО-111 м. Києва, як обслужуючу організацію нашого будинку:

- стягнути з технічної документації постійного зберігання копії проектно-кошторисної документації зі схемами влаштування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо;

- акти приймання - передачі жилого будинку у разі зміни його власника чи балансоутримувача;

- стягнути копії кошторисної документації на заміну мереж водопостачання, каналізації та перепланування підвального приміщення за весь час оренди.

Заявник:

Чернов Ігор Анатолійович


Создан 13 дек 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником