Мирова угода про врегулювання спору стосовно укладення договорів про надання ЖКП

 
 

Мирова угода про врегулювання спору стосовно укладення договорів про надання ЖКП

Договори були укладені добровільно, тому сторони подали до суду Мирову угоду. Тарифи Черновецького не пройшли.Солом’янський районний суд м. Києва,
вул. Шутова, 1, м. Київ, 03113
Суддя – Макуха А.А. Справа № 2-3472-1/08

Заява про мирову угоду.

Позивачі:
1. Куля Віктор Іванович,
вул. Боткіна, 4, кв. 18, м. Київ, 03055, тел./факс 457-40-72, http://gro-za.io.ua
2. Дєнкова Ірина Вікторівна,
вул. Смоленська, 5/1, кв. 22, м. Київ, 03057, інші засоби зв’язку відсутні.
3. Смирнова Ольга Валентинівна,
вул. В. Гетьмана, 46-а, кв. 261, м. Київ, 03058, інші засоби зв’язку відсутні.

Відповідач:
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради,
вул. Виборзька, 42, м. Київ, 03057, тел./факс 457-61-91

10 жовтня 2008 р.

Мирова угода
про врегулювання спору стосовно укладення договорів про надання житлово-комунальних послуг


У провадженні Солом’янського районного суду м. Києва знаходиться позовна заява Кулі Віктора Івановича, Дєнкової Ірини Вікторівни, Смирнової Ольги Валентинівни до Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради про укладення договорів на надання житлово-комунальних послуг позивачам.

Зміст позовних вимог:

1.1. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.2. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.3. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти зі Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.4. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. Боткіна, 4 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.5. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. Смоленська, 5/1 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.6. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти зі Смирновою Ольгою Валентинівною договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. В. Гетьман, 46-А, корпус 2 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
1.7. Стягнути з Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради моральну шкоду, нанесену систематичним ухиленням від укладання договорів про надання житлово-комунальних послуг, на користь Кулі Віктора Івановича, Дєнкової Ірини Вікторівни, Смирнової Ольги Валентинівни сумарно у розмірі 15 000,00 грн., порівну кожному з позивачів.

Представники сторін доводять до відома суду, що позовні вимоги 1.1 – 1.6 відповідачем задоволені у добровільному порядку шляхом укладення з кожним учасником спільного позову Типових договорів від 18 серпня 2008 р. про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановами Кабінету Міністрів України відповідно 12.07.2005 р. № 560 та 21.07.2008 р. № 630.

Сторони узгодили істотні умови договорів у відповідності до ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у тому числі тарифи та їх складові на кожну з послуг, порядок оплати за спожиті житлово-комунальні послуги, порядок перерахунків розміру плати за послуги у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості, відповідальність сторін, порядок вирішення спорів, та інші умови, передбачені Законом.

Сторони домовились повідомити суд про врегулювання спору щодо укладення зазначених договорів та про укладення мирової угоди на основі взаємних поступок, а саме – відповідач визнав позовні вимоги 1.1 – 1.6 та підписав відповідні Типові договори з позивачами, а позивачі погодилися відмовитися від вимоги 1.7 про стягнення з відповідача моральної шкоди сумарно у розмірі 15 000,00 грн. порівну кожному з позивачів.

Сторони повідомляють, що представники сторін відповідно з довіреностями, які є в матеріалах справи № 2-3472-1/08, не обмежені у повноваженнях на вчинення цієї Мирової угоди. Умови Мирової угоди не суперечать закону і не порушують права, свободи чи інтереси інших осіб.

На підставі викладеного, керуючись ст. 175 Цивільного процесуального кодексу України, сторони повідомляють суд про укладення цієї Мирової угоди та звертаються до суду з наступними клопотаннями:

1. Приєднати цю Мирову угоду з додатками до матеріалів справи.
2. Постановити ухвалу про визнання Мирової угоди та про закриття провадження у справі.

Додатки:

1. Копія Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Кулею Віктором Івановичем.
2. Копія Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Смирновою Ольгою Валентинівною.
3. Копія Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Дєнковою Іриною Вікторівною.
4. Копія Типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Кулею Віктором Івановичем.
5. Копія Типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Смирновою Ольгою Валентинівною.
6. Копія Типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, укладеного 18 серпня 2008 р. між КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради та Дєнковою Іриною Вікторівною.
7. Копія довіреності Дєнкової І.В.
8. Копія довіреності Смирнової І.В.
9. Копія довіреності директора КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради.


Позивач: ___________________ Куля В.І.

Представник позивача Дєнкової І.В. _____________ Куля В.І.

Представник позивача Смирнової О.В. ____________ Куля В.І.


Відповідач:
Комунальне підприємство «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради

Представник відповідача: ________________ Медведь Н.І.


Создан 11 окт 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником