ЗАЯВА про ухилення боржника від виконання рішення суду про забезпечення температури ГВП.

 
 

ЗАЯВА про ухилення боржника від виконання рішення суду про забезпечення температури ГВП.

Боржник не усунув дефекти внутрішньобудинкової системи ГВП, пов'язані з відсутністю циркуляції підігрітої води.До відділу державної виконавчої служби Солом’янського РУЮ в м. Києві
Головний державний виконавець Чепурний В.М.
Виконавче провадження № 6114551

Стягувач –
Дєнкова Ірина Вікторівна,
вул. Смоленська, 5/1, кв. 22, м. Київ, 03055, тел. 457-40-72

Боржник –
Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янського районної у м. Києві ради (КП «Дирекція»),
вул. Соціалістична, 6, м. Київ, 03186,
тел. 249-46-96

Виконавчий лист у справі № 2-563-1/07 від "22" січня 2008 р.

13 серпня 2008 р.


ЗАЯВА про ухилення боржника від виконання рішення суду

Незважаючи на вимогу Головного державного виконавця Чепурного В.М. від 20 червня 2008 р. № 161/5 до боржника КП «Дирекція» стосовно надання доказів про виконання рішення суду, викладеного у виконавчому листі № 2-563-1/07 від 22.01.2008 р., до цього часу боржник навіть не приступив до виконання рішення суду.

Після заміни сторони у виконавчому провадженні № 6114551 постановою Головного державного виконавця Чепурного В.М. від 20 червня 2008 р. № 161/5 на КП «Дирекція» покладено обов’язок усунути порушення прав споживача комунальних послуг та забезпечити в квартирі Дєнкової Ірини Вікторівни за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 5/1, кв. 22 цілодобово температурний режим гарячого водопостачання (ГВП) понад 50 градусів Цельсія відповідно до частини 4 "Вимог щодо кількісних і якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення" (додаток до Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630), усунути дефекти внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання та скласти відповідний акт за участю Дєнкової І.В.

На даний час боржник не здійснив жодної з наступних дій:

1. Не усунув дефекти внутрішньобудинкової системи ГВП, пов'язані з відсутністю циркуляції підігрітої води.
2. Не забезпечив у квартирі стягувача цілодобово температурний режим ГВП понад 50 градусів Цельсія, оскільки не усунув причину – дефекти внутрішньобудинкової системи ГВП.
3. Не склав відповідний акт за участю Дєнкової І.В.

Повідомляю, що боржник – КП «Дирекція» (Замовник) уклав 31 березня 2008 р. з Виконавцем послуг КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради, місцезнаходження якого вул. Виборзька, 42, «Договір на утримання житлових будинків і прибудинкових територій», предметом якого (п. 1) є передача Замовником Виконавцю функцій з утримання будинків, споруд і об’єктів благоустрою та прибудинкових територій, у тому числі обслуговування внутрішньобудинкових мереж, надання споживачам комунальних послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води тощо. Мета Договору (п. 2) – забезпечення кваліфікованого, якісного, гарантованого обслуговування та поточного ремонту житлового фонду, його технічного обладнання тощо для створення мешканцям будинків належних умов проживання.

Однак, боржник, уклавши зазначений Договір з Виконавцем, усунувся від контролю за виконанням рішенням суду і не вживає заходів до усунення порушень прав споживача комунальних послуг.

На підставі викладеного вище прошу вжити до боржника передбачені законодавством виконавчі дії з метою безумовного виконання рішення суду.Представник Стягувача –

_________________ Куля Віктор Іванович
вул. Боткіна, 4, кв. 18, Київ, 03055,
тел. 457-40-72, http://gro-za.io.ua


Создан 13 авг 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником