Реформи ЖКГ у м. Києві пройшли, життя не покращилося

 
 

Реформи ЖКГ у м. Києві пройшли, життя не покращилося

ПРЕТЕНЗІЯ щодо неналежного утримання будинку та прибудинкової території новоутвореним КП "Індустріальне"Директору Комунального підприємства "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради Красному І.В.,
вул. Виборзька, 42, м. Київ, 03056, тел./факс 457-61-91

Представник Смирнової Ольги Валентинівни -
Куля Віктор Іванович, вул. В.Гетьмана, 46-А, кв. 261, м. Київ, 03058, тел./факс 457-40-72, http://gro-za.io.ua

14 квітня 2008 р.

ПРЕТЕНЗІЯ
щодо неналежного утримання будинку та прибудинкової території

Повідомляю, що прибудинкова територія, що прилягає до корпусу № 2 будинку № 46-А по вул. В.Гетьмана, тривалий час перебуває у занедбаному стані.

Внаслідок розкопок, які здійснювалися працівниками УТРМ-6 АЕК "Київенерго" на початку 2008 р. знищене зелене покриття газону, його металева огорожа (частково), пішохідна доріжка (частково), два дерева (берізки), кущі та квіти, свого часу дбайливо висаджені мешканцями будинку. На газоні постійно відстоюються легкові автомобілі та мікроавтобуси, які належать мешканцям інших корпусів, чим продовжується руйнування газону та забруднення покриття прибудинкової території.

Попередній балансоутримувач – КП УЖГ Солом'янського району м. Києва у особі начальника ДЕЖ-914 жодних заходів по приведенню території у належний стан не вживав, киваючи на безпосереднього винуватця скоєного.

Крім того, корпус № 2 зазначеного будинку по суті не обслуговується. З дати введення будинку в експлуатацію (1993 р.) жодного разу не проводився не тільки капітальний, але й поточний ремонт. Після виходу з ладу кодового замка на вхідних дверях ніхто його не відновив. Мешканці будинку у порядку самодіяльності замінили вхідні металеві двері, встановили домофон з електронною системою доступу з використанням ключів Touch Memory. Однак стан коридорів, дверей на поверхах, вікон, ліфтових кабін після цього не покращився, які потребують негайної заміни або ремонту. Система обмеження доступу виявилася неефективною, оскільки час від часу з'являються пропозиції до всіх бажаючих отримати за невелику плату необмежену кількість електронних ключів. Наявність електронної системи доступу не є перепоною для проникнення до коридорів та поверхів будинку з боку посторонніх осіб.

Проте мешканцям будинку регулярно надходять рахунки КП ГІОЦ про сплату на його користь за нібито надані послуги з утримання будинку та прибудинкової території, незважаючи на відсутність сформованого та затвердженого тарифу, як це вимагає постанова КМУ від 12.07.2005 р. Межі прибудинкової території, яка відноситься до корпусу № 2, до цього часу не встановлені.

На підставі викладеного прошу:

1. Провести огляд корпусу № 2 будинку № 46-А по вул. В.Гетьмана та прилеглої території за участю відповідальних працівників КП "Індустріальне" та скласти відповідний акт про поточний стан та необхідні ремонтно-відновлювальні роботи.
2. Вжити заходів до формування і затвердження тарифу на утримання будинку та прибудинкової території по корпусу № 2 у відповідності з Порядком, затвердженим постановою КМУ від 12.07.2005 р. № 560, а також по укладенню з мешканцями будинку Типових договорів, затверджених цією постановою та постановою КМУ від 21.07.2005 р. № 630.
3. Здійснити перерахунки плати за послуги з ЦО відповідно до Методики, затвердженої розпорядженням КМДА від 20.12.2002 р. № 2306, за опалювальні періоди 2004-2005, 2005-2006, 2006-2007, 2007-2008 років, та надіслати мешканцям корпусу № 2 цього будинку Повідомлення про проведені перерахунки за встановленою цим розпорядженням формою.
4. Вжити заходів по встановленню у корпусі № 2 вузла обліку теплової енергії, що унеможливить у подальшому надмірні нарахування мешканцям за ЦО та проведення перерахунків.

У разі ухилення КП "Індустріальне" від належного виконання обов'язків по наданню житлово-комунальних послуг залишаю за собою право звернутися з відповідним позовом до суду. Заявляю, що я не визнаю нарахування за ЖКП, які здійснювало та продовжує здійснювати КП ГІОЦ мешканцям будинку, і буду сплачувати за фактично надані послуги відповідно до тарифів, встановлених зареєстрованими ГУ юстиції у м. Києві розпорядженнями КМДА. Незареєстровані розпорядження не повинні направлятися на виконання.

Вашу відповідь прошу направити по факсу 457-40-72, або поштовим відправленням за адресою вул. Гетьмана, 46-А, кв. 261, м. Київ, 03058, або вручити мені особисто.


Заявник - представник Смирнової О.В. Куля В.І.


Создан 24 апр 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником