Судовий процес за позовом Ганни Герман до видавця газети ВВ та Ігоря Ткаленка

 
 

Судовий процес за позовом Ганни Герман до видавця газети ВВ та Ігоря Ткаленка

Наш найгуманніший і найбільш справедливий суд у світі невзмозі забезпечити дотримання права на отримання роздруківки технічного запису судового засідання у порядку ч. 5 ст. 197 ЦПК України, хоч КМУ передбачив за це чималеньку плату - по 5 грн. за аркуш.viki - Київ - Україна 2007-12-28 17:58:50 UA
Роздруківка фонограми судового процесу за позовом Ганни Герман до газети "ВВ" (крім судових дебатів - буде викладена пізніше):
http://file.oboz.ua/download.php?fid=7023

viki - Київ - Україна (ответ GRO-ZA) 2007-12-30 22:39:50 UA
Роздруківка судових дебатів тут:
http://file.oboz.ua/download.php?fid=7048

viki - Київ - Україна (ответ GRO-ZA) 2007-12-31 14:47:45 UA
РОЗДРУКІВКА РЕЗОЛЮТИВНОЇ ЧАСТИНИ РІШЕННЯ СУДУ, проголошеної 18.12.2007 р:

Справа № 2-1962/07
18-12-2007 09:03:31
Суддя: Проголошується рішення
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 грудня 2007 року
Печерський районний суд м. Києва у складі головуючого судді Оніщука, секретаря Петрова за участю представника позивача Демедюк, відповідача Ткаленко, представників відповідача Совенко, Кулі, розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом Герман Ганни Миколаївни до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інститут Економічних Реформ", Ткаленка Ігоря Борисовича про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди
ВСТАНОВИВ:
Керуючись статтею 209 частина третя, 218 частина перша ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позовну заяву Герман Ганни Миколаївни до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інститут Економічних Реформ", Ткаленка Ігоря Борисовича про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди задовольнити частково.
Визнати такими, що не відповідають дійсності та принижують честь, гідність і ділову репутацію відомості, поширені відносно Герман Ганни Миколаївни в статті "Как я стал жертвой демагогов", що надруковані Всеукраїнською газетою "Вечерние Вести" № 077 (1767) від 22 травня 2007 р. на сторінці 2 у розділі "Вместо 5-й колонки", а саме:
«А если за народное депутатство, как в случае с Анной Герман? То есть за квартиру в Киеве? … Но есть одна проблема – не всякому Янукович даст квартиру в Киеве. Мало у нас таких звёзд, как Анна Герман, которые стоят, как квартира в Киеве»
Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Інститут Економічних Реформ" в 15-денний строк з дня набрання рішенням законної сили спростувати вищезазначені відомості під заголовком "Спростування" шляхом опублікування резолютивної частини рішення суду без будь-яких коментарів у такий саме спосіб, як була поширена недостовірна інформація.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Інститут Економічних Реформ" м. Києва, бульвар Лесі Українки, 26, ідентифікаційний код 32381070 на користь Герман Ганни Миколаївни 1700 гривень 00 копійок відшкодування моральної шкоди та 49 гривень 00 копійок відшкодування судових витрат. А всього стягнути 1749 гривень 00 копійок.
В задоволенні іншої частини заявлених вимог відмовити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення, апеляційну скаргу протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку про апеляційне оскарження, якщо заява про апеляційне оскарження не була подана. Якщо була подана заява про апеляційне оскарження, а апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. В разі подання апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом.

Суддя (підпис)

З повним текстом рішення сторони можуть ознайомитись через 5 робочих днів в канцелярії суду. Судове засідання закінчене. До побачення.

Примітка: заява про апеляційне оскарження мною подана в той же день.


Создан 31 дек 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником