Рішення судді Солом'янського районного суду м. Києва Скрипки І М

 
 

Рішення судді Солом'янського районного суду м. Києва Скрипки І М

Особливо повчально - Стягнути з Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва на користь Дєнкової Ірини Вікторівни моральну шкоду в розмірі 3000 грн. З решти майже усі позовні вимоги задоволнені.Справа №2-563-1/07

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 грудня 2007 року
Солом'янський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді Скрипки І.М.
при секретарі Голдицькій К.С., Борисові І.Ю., Бровки К.П.,
Палійчук В.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом Дєнкової Ірини Вікторівни до Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва, 3-і особи: Акціонерна компанія "Київенерго", ВАТ АК "Київводоканал", Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" про усунення порушень прав споживача на перерахунок оплати за теплопостачання та укладення договорів про надання житлово-комунальних послуг, відшкодування моральної шкоди

ВСТАНОВИВ:

Оскільки для написання повного тексту рішення необхідний певний час, суд, керуючись ст. 218 ЦПК України, -

ВИРІШИВ:

Оголосити резолютивну частину рішення в такій редакції:
Позов задовольнити частково.
Зобов'язати Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва повернути Дєнковій Ірині Вікторівні зайво сплачені кошти на суму 731 грн. 14 коп. за теплопостачання за розрахункові опалювальні періоди 2001-2002, 2002-2003_ 2003-2004, 2004-2005, 2006-2007 років шляхом погашення переплати за центральне опалення протягом 2007-2008 років на підставі наданих КПУЖГ повідомлень про проведення перерахунків відповідно до розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 20.10.2000 року №1887, від 20.06.2002 року № 1245 та від 26 грудня 2002 року № 2306.
Зобов'язати Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення за формою та змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630.
Зобов'язати Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва укласти з Дєнковою Іриною Вікторівною договір про надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за формою та змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року №560 з обов'язковими додатками по п. 2 і 3 Типового договору з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку, затвердженого цією Постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.метр загальної площі квартири, яка належить позивачу.
Зобов'язати Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва усунути порушення прав споживача комунальних послуг та забезпечити в квартирі Дєнкової Ірини Вікторівни за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 5/1, кв. 22 цілодобово температурний режим гарячого водопостачання (ГВП) понад 50 градусів Цельсія відповідно до частини 4 "Вимог щодо кількісних і якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення" (додаток до Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630), усунути дефекти внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання та скласти відповідний акт за участю Дєнкової І.В.
Визнати правомірною вимогу Дєнкової Ірини Вікторівни на зменшення оплати послуг з гарячого водопостачання після встановлення лічильників ГВП щомісяця з вересня 2003 року по вересень 2005 року на підставі актів претензій №№1-26 з приводу якості надання послуг з постачання гарячої води, загалом згідно з "Книгою обліку комунальних послуг при застосування лічильників" на суму 777 грн. 20 коп. шляхом погашення в рахунок наступних платежів за ГВП з жовтня 2005 року.
Стягнути з Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва на користь Дєнкової Ірини Вікторівни вартість встановлених лічильників ГВП та ХВП на суму 286 грн. 20 коп.
Стягнути з Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва на користь Дєнкової Ірини Вікторівни моральну шкоду в розмірі 3000 грн.
У задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Стягнути з Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва на користь держави 59 грн. 50 коп. судового збору та 30 грн. витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду м. Києва через районний суд.
При цьому заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
З повним текстом рішення сторони можуть ознайомитись, починаючи з 10.12.2007.


Суддя:


Создан 06 дек 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником