ШРС м.Києва втратив том 1 адмінсправи, потім відновив

 

ШРС м.Києва втратив том 1 адмінсправи, потім відновив
№2610/10707/2012 пр.. 2-В/2610/17/2012 УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 липня 2012 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді                Макаренко І.О.

при секретарі                        Єгоркіній Н.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду питання відновлення провадження у справі за позовом Київської міської організації Українська партія «Єдність» до Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації, треті особи: Українська екологічна асоціація «Зелений світ», Спілка кооператорів та підприємців України, Куля Віктор Іванович, Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Престиж», ЗАТ «Енергогенеруюча компанія «Дар теплоцентраль» про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради від 08.02.2007 р. і а розпорядження КМДА від 12.02.2007 р.,

встановив:

.. „_.-. Позивач звернувся до суду з вказаним позовом..

В судовому засіданні встановлено, що на підставі ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва зазначена справа передана на розгляд, до Шевченківського районного суду м. Києва.

Відповідно до ухвали суду від 27.09.2010 року вищевказаний позов залишений без розгляду.

Не погоджуючись з вказаною ухвалою Олійник Д.В. подав апеляційну скаргу.

При направленні справи до апеляційної інстанції виявилось, що перший том справи втрачений, у зв'язку з чим судом було ініційовано відновлення втраченого провадження.

На виклик суду з'явились представник Київської міської державної адміністрації та представник Київської міської ради ,який надав суду документи, видані йому до втрати провадження.

Відповідно до ст. 274 КАС України України, втрачене судове провадження в адміністративній справі може бути відновлене за заявою осіб, які брали участь у справі, або за ініціативою суду.

Враховуючи викладені обставини та дослідивши матеріали справи, з яких вбачається, що позовна заява залишена без розгляду у зв'язку з

 

повторною неявкою позивача та встановлено, що втрачений перший том справи, суд вважає за необхідне відновити втрачене провадження. На підставі викладеного, керуючись ст.  274 КАС України, суддя

 

ухвалив:

Відновити втрачене провадження у справі за адміністративним позовом Київської міської організації Українська партія «Єдність» до Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації, треті особи: Українська екологічна асоціація «Зелений світ», Спілка кооператорів та підприємців України, Куля Віктор Іванович, Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Престиж», ЗАТ «Енергогенеруюча компанія «Дар теплоцентраль» про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради від 08.02.2007 р. та розпорядження КМДА від 12.02.2007 р, в частині документів, які були пред'явлені до суду до відкриття провадження у справі.

 Создан 20 июл 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником