gro-za.io.ua :: Гостевая книга

 

Ваши сообщения автор сайта не принимает.
Всего 11800 сообщенийСтраницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [10+] [20+] [30+] [40+] [50+] [60+] [70+] [80+] [90+] [100+] [110+] [120+] [130+]

 
 александр2011-06-08 08:42:14 
добрый день!! на придомовой территоррии находится стоянка машин, нелегальная. при обращении в жэк выяснить чья стоянка, только руками разводят. НАПИСАЛ ЗАЯВЛЕНИЕ, что отказываюсь платить за придомовую территорию. имею ли я право неплатить?
1 діхтяр петро семенович2011-06-08 19:44:487 лет назад
 Пропоную ознайомитись з матеріалом "комуналка-криміналка"-звернення до депутатів Білоцерківської міськради розміщеному на: komunal-social.io.ua/story /> Я намагався обгрунтувати тезу про те, що коли Ви приватизовуючи квартиру не отримали бодай копії державного акта на землю розташовану під будинком і біля будинку то Ви не є співвласником під та прибудинкової території. Звідси випливає, що дані земельні ділянки перебувають у комунальній власності міста. Тож їх обслуговування має здійснюватись за рахунок міського бюджету.
2 Л.Е.2011-06-08 23:36:317 лет назад
 У разі виникнення спору з ЖЕО стосовно прибудинкової території, своє право не сплачувати за неї, Ви все одно будете доводити в суді.
 
 Наталья2011-06-07 11:05:37 
может ККП *Мариупольтеплосеть* начислять 3% годовых и индекс инфляции если не был заключен договор, как избежать данных взысканий в суде?
1 Юрій Васильович2011-06-07 12:12:397 лет назад
 Цитата з рішення суду:
"Разом з тим суд вважає, що позивачем неправильно нарахована вказана заборгованість за проживання відповідачів. Так позивачем до суми боргу включено інфляційна складова в розмірі 3056,93 грн., та 3% річних за ст. 625 ЦК України в розмірі 730,30 грн., які не підлягають стягненню з відповідача, оскільки вони нараховуються при виникнені між сторонами договорних зобов'язань, в той час як судом встановлено, що між сторонами договори не укладались, а нарахування сум проводилось за фактично спожиті комунальні послуги за тарифами встановленими відповідними Розпорядженнями Київської міської Ради, де не передбачено стягнення інфляційний виплат та штрафних санкцій."
Повністю рішеннязнайдете тут : www.reyestr.court.gov.ua/Review/708984 /> gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,1467.msg3112.html#msg3112 /> перегляньте форум gro-za.pp.ua
 
 Л.Е.2011-06-03 02:33:07 
www.segodnya.ua/news/14255590.html /> «Имущество граждан можно арестовать на любой стадии судебного процесса»

Украинские суды могут давать разрешение на проникновение в жилье граждан, юридических лиц для выполнения определения суда об обеспечении иска на любой стадии процесса. Соответствующее решение Конституционный суд обнародовал в четверг, рассмотрев представление гражданки Ирины Синюгиной о принудительном проникновении в жилье для выполнения определения суда об обеспечении иска.
Автор конституционного представления утверждает, что из-за неоднозначного применения судами ч.1 ст.376 Гражданско-процессуального кодекса Украины нарушаются права человека на неприкосновенность жилья, которые предусмотрены в ч.1 ст.30 Конституции Украины.
КС в своем решении пришел к заключению, что законодатель сбалансировал права как человека, который инициирует вопросы применения мер для обеспечения иска, так и лица, в отношении которого применяются такие меры. Решение КС является обязательным к выполнению на территории Украины, окончательным и не может быть обжаловано.
На пресс-конференции после оглашения решения судья докладчик Андрей Стрижак подчеркнул, что гражданка Синюгина, которая обратилась в КС с просьбой растолковать соответствующее положение Гражданско-процессуального кодекса Украины, не будет удовлетворена таким решением, однако, как отметил Стрижак, указанные статьи кодекса "не противоречат Конституции".
"Да, можно давать разрешение на проникновение в жилье на любой стадии процесса", - подчеркнул он. Он также пояснил, что определение суда об обеспечении иска касаются наложения ареста на имущество.
 
 діхтяр петро семенович2011-06-02 16:59:29 
Пропоную ознайомитись з матеріалом "комуналка-криміналка"-звернення до депутатів Білоцерківської міськради розміщеному на: komunal-social.io.ua/story
1 Юрій Васильович2011-06-02 18:03:427 лет назад
 Дуже сподобалась фраза: " Таким чином я з наймача переформатувався в СПІВЕКСПЛУАТАТОРА будинку та прибудинкової території".
Особливо сам термін "СПІВЕКСПЛУАТАТОР". Супер
2 діхтяр петро семенович2011-06-03 10:27:267 лет назад
 Я є співвласником приватизованої квартири, а відтак і співвласником будинку.
Попередньо квартирою і будинком володіла держава в особі ЖЕК
Відповідно власник експлуатує своє житло
У випадку, коли власником був ЖЕК то він його й експлуатував, здаючи нам в найм.
Коли ж ми отримали у власність, то тепер уже експлуатуємо його ми.
Отже. Якщо хтось, щось чи когось експлуатує, то він і є експлуататором.
Якщо одночасно декілька суб'єктів експлуатують одну річ, то вони є співексплуататорами.
Для прикладу. Влада, профспілки тощо є співучасниками злочину геноциду.
Олігархи, є співвласниками належного, свого часу, нам майна.
3 Юрій Васильович2011-06-05 18:22:387 лет назад
 Наразі коли людина має наділ землі і ростить на ній городину, то вона теж експлуатує. В даному випадку експлуатує землю. Але ж її називають не експлуататор, а ГОСПОДАР. А от коли ця людина сама нічого не робить, а використовує чужу працю, та ще й привласнює собі результати цієї праці без належної її оплати, то тоді цю людину звуть ЕКСПЛУАТАТОРОМ.
Аще в нас є ЕКСПЛУТАЦІЙНИКИ, які теж експлуатують, але не є ЕКСПЛУАТАТОРАМИ.
Слово ЭКСПЛУАТАЦИЯ имеет два значения:
эксплуата́ция
I ж.
Присвоение результатов чужого труда на основе частной собственности теми, кто владеет средствами производства; эксплуатирование (1 из 2)
II ж.
Использование земных недр, природных богатств, средств производства, а также транспорта, зданий и т.п.; эксплуатирование (2 из 2)
І термін ЕКСПЛУАТАТОР зазвичай застосовують тільки у першому випадку.
А сайт Ваш - справа ДОБРА! Бажаю успіху!
4 діхтяр петро семенович2011-06-05 21:12:237 лет назад
 Слово-гібрид мною використано для висвітлення тези про те, що згідно чинного законодавства, Житлово-експлуатаційні контори, вже давно не володіють житловим фондом міста. Відтак, експлуатувати їм нічого. У них залишилась можливість лише його обслуговувати. Тобто, забезпечувати нам можливість експлуатувати свою власність.
Для прикладу. Ваш автомобіль обслуговують (лагодять) працівники СТО. Ви ж, їдучи на ньому, по суті, його експлуатуєте. Якщо ж накласти даний приклад на зміст моєї публікації то отримаємо наступне. Ви заплатили працівникам СТО за роботу, а вони почали розпоряджатися вашою машиною, як своєю.
 
 Т.С.2011-06-01 23:33:35 
Доброго часу доби, шановне панство! Завдяки Вашим порадам (перечитала все, що змогла) кілька днів назад встановила у квартирі лічильник води ЛВ-4Т, а вчора віднесла до КП «Грушківське» заяву про взяття на облік. Був «шкандаль», рвали папери, але заяву все ж зареєстрували, я отримала копію з номером реєстрації. Разом із заявою залишила у секретаря такі документи (копії): договір з монтажною організацією, ліцензію організації, акт виконаних робіт, акт пломбування, паспорт лічильника, копію сертифіката на лічильник, навіть копію постанови КМУ № 630 .
Прошу все ж Вашої поради, щоб заспокоїти свою душу, як можна дізнатися, що КП взяло лічильник на облік? Було сказано, що лише вони мають право пломбувати, що й буде ознакою їхньої згоди про взяття на облік, а пломбування іншою організацією (з ліцензією) - це всього лише гарантія на якість виконаних ними робіт. Яким чином відображати покази лічильника у платіжній квитанції? Якщо Ви радите платити на р/р КП «Грушківське» (реквізитів не дали), а не КП ГІОЦ, то чи можна обійтися без суду, щоб ГІОЦ виключили мене зі свого списку і не надсилали квитанції на оплату? Як я зрозуміла шановний В.І. саме після суду заключив Мирову угоду з КП. Судитися не хотілось би, бо маю грудну дитинку. Дякую.
1 Л.Е.2011-06-02 23:54:377 лет назад
 Було б добре, щоб на Ваше запитання дали відповідь учасники форуму, які мають практичний досвід щодо прийняття на абонентський облік лічильників ЛВ-4Т. Чому б Вам не перенести своє запитання у відповідну гілку спорідненого сайту?
gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,4711.195.html «Квартирні прилади обліку тепла та води»
 
 Александр2011-06-01 14:30:50 
31.05.2011г. представители администрации Святошенского р-на собрали председателей ЖСК в актовом зале при РЕО-1 по пр-ту Королева и вновь предьявили ультиматум, что если ЖСК не перерегистрируются в ОСББ то ни копейки ЖСК не получит и в дальнейшем принудительно заставят перерегистрироваться, хотя Мазурчак выступал на заседании перед нами и сказал, что никакой дележки не будет, ЖСК и ОСББ это одинаковая собственность и деньги на ремонты будут выделяться одинаково. Как бы об этом коварстве уведомить Мазурчака и правильно ли это?
1 Л.Е.2011-06-01 23:27:487 лет назад
 На жаль, Ви маєте справу з типовою ситуацією свавілля наших чиновників. Скоріш за все вони отримали вказівку і відпрацьовують її.
Спробуйте надіслати в КМДА інформаційний запит, опишіть ситуацію, яка склалася. Можливо, отримаєте відписку, що ця пропозиція має суто рекомендаційний характер. Тоді будете діяти за обставинами.
2 Юрій Васильович2011-06-02 10:49:357 лет назад
 Вперше чую, щоб влада обіцяла виділяти гроші на ремонти для ЖБК. Це для комунального фонду повинні при передачі будинку у ОСББ проводити капітальний ремонт. На бумазі, а насправді як хоть щось підремонтують, так і то "мамонт в лісі здохне". Різниці між ЖБК і ОСББ майже немає. Тому можна думати, що це просто трюк чиновників по виконанню "програми ОСББізації" міста, країни. Бо мабуть мають сподівання, що від власників ( пайщиків) ЖБК досягти перейменування буде не складно, зате потім можна буде рахувати ці ОСББ в одному списку з дійсно новоствореними. Що підвищить відсоток виконання плану. Чим чим, а окозамилюванням наші чинуші славні!
 
 Александр2011-06-01 14:27:29 
31.05.2011г. представители Святошенского р-на собрали председателей ЖСК в актовом зале при РЕО-1 по пр-ту Королева и вновь предьявили ультиматум, что если ЖСК не перерегистрируются в ОСББ то ни копейки ЖСК не получит и в дальнейшем принудительно заставят перерегистрироваться, хотя Мазурчак выступал на заседании перед нами и сказал, что никакой дележки не будет, ЖСК и ОСББ это одинаковая собственность и деньги на ремонты будут выделяться одинаково. Как бы об этом коварстве уведомить Мазурчака и правильно ли это?
 
 n1kolaj2011-06-01 01:18:20 
Шановні форумчани ! Підскажіть будь ласка як зареєструватися на сайті (http://gro-za.pp.ua/forum/). Я скільки не питаюсь зареєструватися в мене не получається. Відповідь- (Такого користувача не існує.) Дякую за відповідь.
1 mirrorer2011-06-01 08:07:557 лет назад
 Вам повинен був прийти лист з активацією реєстрації. Був такий лист?
2 Тетяна Academia2011-06-01 12:34:287 лет назад
 Додатково. Який броузер Ви використовуєте? При використанні "віслючка" ІЕ спостерігались помилки реєстрації та авторизації.
3 n1kolaj2011-06-01 15:28:257 лет назад
 Ні не було такого листа. Броузер використовую (Іnternet Explorer-8).
4 Тетяна Academia2011-06-01 16:24:307 лет назад
 Краще - Google Chrome, чи Mozilla Firefox, чи Opera. Мала свого часу подібні проблеми з Іnternet Explorer (IE).
Зараз використовую Mozilla Firefox та Google Chrome.
5 mirrorer2011-06-01 22:36:487 лет назад
 Щодо листа, його дійсно не повинно бути. Спробуйте інший браузер. Не вийде, напишіть мені листа на a.drovalev@gmail.com - я Вас зареэструю.
6 n1kolaj2011-06-02 00:33:087 лет назад
 Дякую ВАМ за поради. Перейшовши на (Google Chrome), в мене получилося зареєструватися. І я вже бачив себе в списку користувачів. Велике СПАСИБІ ВАМ всім. З повагою n1kolaj !
 
 bav2011-05-30 13:58:52 
Як і обіцяли в ВДСБЕЗ (ОБЕП) gro-za.io.ua/journal_2 , куди я звертався с заявою про СКОЄНЯЯ ЗЛОЧИНУ КП ГІОЦ КМДА протягом тривалого часу, таки порушать кримінальну справу - матеріали передані слідчому ГУ МВС м.Києва, а от прокуратура Києва порушень не знайшла і заходи реагування не вживалися. ТАКІ СПРАВИ.
1 Перо2011-05-30 19:44:207 лет назад
 Процедура стандартна. Потрібно отримати відмовну постанову і оскаржити її в суді проягом 7 днів.
2 bav2011-05-31 16:42:237 лет назад
 Постанову прокуратура не виносила, відмовила листом. Буду оскаржувати до Генпрокуратури, але після отримання підтвердження від слідчого.
3 Тетяна Academia2011-05-31 17:02:217 лет назад
 Так на відмовний лист - надсилаєте звернення: "Отримав відповідь, прошу надати копію постанови". І не треба нічого чекати. Ви подавали заяву про злочин? Згідно статті 97 КПК:
"По заяві або повідомленню про злочин прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя зобов'язані не пізніше триденного строку прийняти одне з таких рішень:
1) порушити кримінальну справу;
2) відмовити в порушенні кримінальної справи;
3) направити заяву або повідомлення за належністю.
...
Коли необхідно перевірити заяву або повідомлення про злочин до порушення справи, така перевірка здійснюється прокурором, слідчим або органом дізнання в строк не більше десяти днів шляхом відібрання пояснень від окремих громадян чи посадових осіб або витребування необхідних документів. "

Як вже прокуратура викручуватись буде - то вже не Ваш клопіт.
 
 игорь2011-05-30 01:31:09 
Здравствуйте. Мне знакомый юрист подсказал, что зайдя к Вам на сайт , можно много получить ответов по беспределу комунальных служб и как с ними бороться. Я проживаю в г.Киеве, Соломенский р-н. Последнее время КП Грушкивське пытается заключать типовые договора. Ознакомившись с перечисленными пунктами договора я прекрасно понимаю что КП не за что не отвечает, только считает перечисленные деньги. Обратившись в Кп , мне их юрист в лицо объяснила, что если я не буду им платить они со временем имеют право за долги забрать квартиру, так как квартира приватизирована. Я написал в КП и Попову, что договор не заключается тарифы непонятны. Получил ответ, что договор Мне отправлен и я должен его подписать, а то что предлагаемый договор не обязывает КП за что-то отвечать(кроме уборки территории непонятного метража и вывоза мусора).....? Подскажите пожалуйста, как заставить КП Грушкивське отрабатывать деньги которые они выставляют в счета за квартиру и не заключать типовой договор который полностью нарушает мои права. Что нужно с моей стороны чтобы получить Вашей помощи в данном вопросе. Спасибо
1 Л.Е.2011-05-30 02:40:027 лет назад
 На паралельному ресурсі правозахисника Віктора Івановича: gro-za.pp.ua/forum/index.php - ви знайдете багато корисних порад і безліч документів щодо боротьби з комунальниками, з протидією незаконним тарифам за ЖКП тощо. Зареєструйтесь на сайті та приєднуйтесь до спільноти учасників форуму, читайте матеріали, публікуйте свої документи, задавайте питання.
Вивчіть досвід учасників форуму щодо типових договорів, на паралельному сайті багато матеріалів по цій тематиці, зокрема:
gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,6126.0.html "Укладання договорів за 529 та 630 постановою".
2 Л.Е.2011-05-30 21:32:407 лет назад
 Відповідно до ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір на надання ЖКП, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Якщо запропонований ЖЕО договір порушує Ваші права, Ви можете подати свою оферту, яка відповідає ПКМУ 529.
Подивіться розділ «Договори» gro-za.pp.ua/forum/index.php/board,22.0.html, там знайдете всі тонкощі щодо подання своєї оферти по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою КМУ від 20.05.2009 р. № 529, з обов’язковими додатками, з істотними умовами тощо.
 
 mirrorer2011-05-27 11:42:51 
За якихось причин призупинили дію аккаунта на сервері, де знаходиться сайт gro-za.pp.ua. Наразі зв'язуюсь із власником (зараз там біля 5 ранку) для отримання додаткової інформації. Про хід подій буду повідомляти. У будь-якому випадку до початку наступного тиждня сайт відновить роботу.
 
 stepan2011-05-27 11:33:32 
gro-za.pp.ua/cgi-sys/suspendedpage.cgi?action=unread /> При входе на сайт появляеться сообщение:
This Account Has Been Suspended - "Учетная запись была приостановлена".
Что это значит?
 
 stepan2011-05-27 11:28:08 
gro-za.pp.ua/cgi-sys/suspendedpage.cgi?action=unread /> При входе на сайт появляеться сообщение:
This Account Has Been Suspended - "Учетная запись была приостановлена".
Что это значит?
 
 александр2011-05-27 07:32:38 
скажите имею ли я право, неплатить за придомовую территорию. БЮРОКРАТИЯ УЖЕ ДОСТАЛА
1 Л.Е.2011-05-28 01:23:027 лет назад
 Можете надіслати в ЖЕО свою оферту по ПКМУ 529 з додатком, де вкажете ціну, яку вважаєте прийнятною. Звісно, ЖЕО відмовиться узгодити договір, і ваш шлях полягатиме до суду....Важко боротися, але все ж таки треба примусити наших чиновників та начальників дотримуватись закону.
Подивіться тему: "Скасування нарахувань за утримання та переддоговірний спір" gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,5489.0.html
2 діхтяр петро семенович2011-06-02 17:00:467 лет назад
 Пропоную ознайомитись з матеріалом "комуналка-криміналка"-звернення до депутатів Білоцерківської міськради розміщеному на: komunal-social.io.ua/story
 
 Л.Е.2011-05-26 03:05:41 
fakty.ua/133463-na-sleduyucshej-nedele-kievenergo-i-kievvodokanal-nachnut-zaklyuchat-s-gorozhanami-pryamye-dogovora-na-obsluzhivanie /> «Жители 16 домов столицы заключат прямые договора с «Киевводоканалом», «Киевэнерго».

Цель эксперимента — установить прямую ответственность поставщиков тепла, горячей и холодной воды за их качество
Как сообщил первый заместитель главы Киевской горгосадминистрации Александр Мазурчак, разработан пилотный проект, и уже на следующей неделе жители первых 16 домов заключат прямые договоры с «Киевэнерго» и «Киевводоканалом» на обслуживание. Если эксперимент даст хорошие результаты, то весь город перейдет на договора. Подписывать их или не подписывать, решат сами жильцы.
Цель эксперимента — установить прямую ответственность поставщиков тепла, горячей и холодной воды за их качество, исключив посредников — жэки, которые за это не отвечают.
«Киевэнерго» еще в апреле подготовило пилотный проект и берет на себя функции исполнителя коммунальных услуг (отопление и горячее водоснабжение) в домах, которые обслуживают котельные, расположенные по переулку Демиевскому, 3 и улице Китаевской, 22.
Насколько трудоемка процедура перехода на прямые договора, рассказал глава правления «Киевэнерго» Эдуард Соколовский. Он сообщил, что поначалу возьмут на обслуживание девять зданий, пять из них — жилые дома (около тысячи жильцов), больницу, школу и частные объекты.
«Киевэнерго» необходимо получить выводы Национальной комиссии регулирования энергетики относительно возможности осуществлять иные, кроме лицензированных видов деятельности, а также Антимонопольного комитета, внести изменения в Устав компании, разорвать договоры с жэками и заключить их с каждым жильцом на предоставление услуг, провести аудит состояния домов и внутридомовых сетей, составить договор на их обслуживание, обновить линии циркуляции и многое-многое другое.
— Наиболее сложный вопрос — подготовить и утвердить нормативно-правовую базу, чтобы стать исполнителем услуг на законных основаниях, — сказал Эдуард Соколовский.
 
 Мария2011-05-23 22:48:25 
Имеют ли право отключить электроэнергию за неуплату в многодетной семье с грудным (больным) ребенком ? И если да то в каком порядке это должно происходить
1 Л.Е.2011-05-24 00:57:087 лет назад
 Правовідносини населення з енергопостачальниками регламентують ПКЕЕН.
При наявності боргу (ПКЕЕН п. 27) - відключення електроенергії не раніше 30 днів з дати отримання споживачем письмового попередження. Якщо за цей час ви не звернулись до сервісної дільниці відповідного Району електрозбуту за місцем проживання, не з’ясували обставини, не надали відомостей про наявність пільг, субсидій тощо, енергопостачальники мають право відключити електроенергію.
Відключення не може виконуватись перед вихідними днями.
 
 Татьяна2011-05-20 10:44:38 
тариф "Витрат з проведення поточного ремонту..." есть, но выполнять планируют только в 2013 году, а отопления нет уже два года и услуга эта нами оплачивается. Как в договоре прописать, чтоб такого типа ремонт выполнялся сразу, а не через несколько лет.
1 Л.Е.2011-05-21 01:21:557 лет назад
 В проекті свого договору Ви можете включати додаткові умови, але вони повинні відповідати ПКМУ № 529 та ЗУ "Про ЖКП". Натомість, не факт, що Ваша ЖЕО погодиться на узгодження тексту договору.
Щодо сплати коштів за опалення, у Ваших умовах повинна бути доказова база порушень ЖКП (акти-претензії, заяви, скарги), яку можна використати для перерахунку за ненадані послуги.
Вивчіть досвід учасників форуму стосовно договорів, подайте в ЖЕО свою оферту…В подальшому спірні питання доведеться вирішувати в судовому порядку.
gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,6008.0.html «…Как подписывать договор по 529 постановлению?»;
gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,5622.0.html –«Запропонований ЖЕО договір не відповідає Типовому по ПКМУ 529. Що робити?»;
gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,5776.0.html
 
 Татьяна2011-05-19 15:06:14 
Подскажите пожалуйста, что делать в следующей ситуации: в коммунальной квартире( общежитии) отсутствует второй год отопление на кухне и в туалете по всему стояку и на всех этажах ( при этом мы все оплачиваем полный объем), на наши неоднократные обращения жэк ответил, что это относится к статье "поточний ремонт", который по нашему дому запланирован в 2013 году. Сейчас к тому же мы в стадии заключения договоров с жэком. Как нам себя защитить от подобных ситуаций?
 
 Татьяна2011-05-19 14:58:50 
Подскажите пожалуйста, что делать в следующей ситуации: в коммунальной квартире( общежитии) отсутствует второй год отопление на кухне и в туалете по всему стояку и на всех этажах ( при этом мы все оплачиваем полный объем), на наши неоднократные обращения жэк ответил, что это относится к статье "поточний ремонт", который по нашему дому запланирован в 2013 году. Сейчас к тому же мы в стадии заключения договоров с жэком. Как нам себя защитить от подобных ситуаций?
1 Л.Е.2011-05-20 00:26:217 лет назад
 "Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" (ПКМУ 529 от 20.05.2009) предусматривает включение в тариф "Витрат з проведення поточного ремонту конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації".
Щодо укладання договорів, подивіться тему "Укладання договорів за 529 та 630 постановою" на паралельному сайті
gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,6126.0.html
2 Л.Е.2011-05-20 01:09:577 лет назад
  gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,6169.0.html
" За неякісне комунальне обслуговування будинків віднині киянам повертатимуть кошти".
-------------
«….90 % киян отримали на руки договори із ЖЕКами. У багатьох виникло запитання: яка від них користь? “Плюс договору в тому, що він створює двосторонню відповідальність, — тлумачить Олександр Мазурчак. — Як і раніше, людина за законом сплачує потрібний тариф. Але ЖЕК, як друга сторона договору, бере на себе відповідальність за надані послуги. Раніше договір був формальним. Нині, за розпорядженням КМДА, ми встановили критерії якості до комунальних послуг, і тепер ЖЕК зобов’язаний дотримуватися цих критеріїв якості. Також встановлено порядок перерахунку. Якщо якості не дотримуються, роблять перерахунок кожному мешканцю. Додатком до договору є обов’язкова калькуляція витрачання коштів, які сплачує людина за обслуговування її будинку та прибудинкової території. Людина бачить, скільки грошей із квадратного метра йде і на які цілі. Таким чином мешканець може самостійно контролювати надані послуги і вимагати перерахунку. Окрім укладеного договору, ми вимагаємо від ЖЕКу, щоб було зроблено паспорт будинку, в якому прописуватимуться всі затрати, зроблені на будинок. І в кінці року кожен киянин зможе подивитися, що для його будинку було зроблено”».
 
 александр2011-05-16 12:20:31 
скажите мне пожалуйста, в придомовой территории есть пункт-ПОЛИВАНИЕ ДВОРОВ. газонов, клумб. ВОПРОС- СКОЛЬКО РАЗ В МЕСЯЦ ЖЭК ОБЯЗАН ПОЛИВАТЬ ДВОРЫ,газоны и т.д чиновник мне отвечает по мере необходимости. это как?
1 Л.Е.2011-05-16 21:48:317 лет назад
 Відповідно до розпорядження КМДА № 307 від 09.03.2011 р. "Про впорядкування надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м.Києві", витрати на виконання таких робіт, як поливання дворів, клумб, газонів –не виділені окремою послугою, а включені до прибиральної площі двірників (тобто, розуміти: у міру необхідності…).
 
 Л.Е.2011-05-14 02:35:54 
kp.ua/daily/140511/280143/
Жильцам 500 домов снизят квартплату

«….Мы проанализировали тарифы на квартплату в тех домах, где люди платят больше 3 гривен. Они посчитаны правильно, но мы хотим уменьшить площадь придомовой территории, исключив детские и спортивные площадки, скверы, которыми пользуются несколько домов, но числятся они всего за одним. Также не будет учитываться территория, на которой стоят МАФы, - пояснил первый замглавы горадминистрации Александр Мазурчак…»
---------
ЧТО ВХОДИТ В КВАРТПЛАТУ

* Вывоз мусора - ежедневно, кроме воскресенья,

* подметание дворов - ежедневно,

* влажная уборка лестниц до 3-го этажа - ежедневно,

* подметание лестниц выше 3-го этажа - 3 раза в неделю,

* мытье лестниц выше 3-го этажа - два раза в месяц,

* протирка поручней, подоконников, рам - раз в месяц,

* мытье окон - два раза в год,

* влажная уборка стен и лифта - 1 раз в месяц,

* дератизация - по мере необходимости,

. техобслуживание лифтов и систем горячего и холодного водоснабжения - по мере необходимости.

-------------
Что такое придомовая территория?

Согласно нормативным документам, «придомовая территория - территория около многоквартирного дома, обозначенная актом на право собственности или пользования земельным участком и предназначенная для обслуживания многоквартирного дома». Говоря проще - это участок земли, на котором стоит дом и его инфраструктура: коммуникации, тротуары, детская площадка, мусорные контейнеры.
Но проблема в том, что АКТОВ на право собственности или аренды этих участков нет. По словам Александра Клюса, члена комиссии Киевсовета по ЖКХ, киевляне вообще не должны платить за придомовую территорию, ведь она им не принадлежит. Эти затраты, уверен депутат, должен нести либо район, либо город.

В свою очередь в мэрии говорят, что работают над решением проблемы и скоро будут давать Акты на землю, тогда жильцы сами смогут решать, что делать в своем дворе».
 
 Л.Е.2011-05-14 01:42:31 
focus.ua/kiev/184092
Антимонопольный комитет оштрафовал "Киевэнерго"

Киевское городское территориальное отделение антимонопольного комитета Украины оштрафовало ПАО "Киевэнерго" на 12 тыс.грн за злоупотребление монопольным положением.
Установлено, что компания длительное время не принимала приборы учета тепловой энергии в жилищном фонде ДЕСНЯНСКОГО района Киева на коммерческий учет.
В связи с этим не проводились расчеты за поставку тепловой энергии на основе показаний счетчиков.
Ответчик признал нарушение и обязался выплатить штраф в госбюджет. Также компания сообщила, что приняла меры по принятию приборов учета тепловой энергии на коммерческий учет.
 
 Л.Е.2011-05-11 01:52:24 
fakty.ua/132638-esli-do-10-maya-kievlyane-ne-poluchili-tipovoj-dogovor-s-zhekom-rukovoditelya-zheka-mogut-uvolit - "Если до 10 мая киевляне не получили типовой договор с жэком, руководителя жэка могут уволить"

Начальников ЖЭКов, которые до 10 мая не предоставили киевлянам для заключения типовой договор об услугах по содержанию домов, строений и придомовых территорий (образец многостраничного договора можно посмотреть на сайте горгосадминистрации kmv.gov.ua или открыть текст постановления Кабмина № 529 от 20 мая 2009 года), начнут увольнять. Об этом заявил первый заместитель главы горгосадминистрации Александр Мазурчак.

— Во всех договорах должны быть четко указаны обязанности жэков и их ответственность за невыполнение своих обязанностей, прилагается и калькуляция затрат на содержание каждого конкретного дома, — объясняет Александр Мазурчак. — Необходимо довести до каждого жильца периодичность работ по дому: уборка и мытье лестничных клеток, уборка и дезинфекция мусоросборников, подметание дворов и сгребание снега, ремонт крыши, фасадов…
Разработан также порядок, который определяет показатели и объясняет, что такое качественные услуги.

Уже утвержден порядок действий исполнителя и потребителя услуг для проведения перерасчета за непредоставленные, или предоставленные не в полном объеме, или некачественные жилищно- коммунальные услуги. Этот порядок должен быть известен каждому жильцу.

Мы также вводим паспорта домов. В них записаны расходы, которые в течение года пошли на каждый конкретный дом. Такой паспорт доступен всем жильцам, и его обязаны показывать в ЖЭКах.
Все это делается для того, чтобы повышение тарифов на коммунальные услуги увязать, наконец, с качеством обслуживания. Хотя, к сожалению, приходится преодолевать инертность и косность мышления руководителей и сотрудников наших жилконтор. Предупреждаю: «преодолевать» будем жестко!
1 александр2011-05-12 21:27:537 лет назад
 вот хорошо когда есть такой сайт. ИНФОРМАЦИИ МОРЕ, начальников жэков можна ставить просто раком. ( извините) мне принесли договор на одном листеЮ когда я спросил где остальное, мне ответили все отменили и это типовой договор утвержден КГГА ГОРОДА КИЕВА. ВОТ ЗАВТРА ОТОРВУСЬ НА НАЧАЛЬНИКЕ ЖЭКА. ВЫ МНЕ НАСТРОЕНИЕ ПОДНЯЛИ НА ЗАВТРАШНИЙ ДЕНЬ. БЛАГОДАРЕН ВАМ ЗА ВАШ САЙТ
2 Л.Е.2011-05-12 22:26:467 лет назад
 Олександре! В допомогу Вам буде ще це посилання: gro-za.pp.ua/forum/index.php/topic,6126.0.html " Укладання договорів за 529 та 630 постановою".
 
 александр2011-05-08 20:15:43 
да ответы письменные есть. от жэка, и зампреда рда деснянского района крахмалюка. еще от коммунальной инспекции города киева. все переводят стрелки на район. тоесть на жэк, что жэк обязан дать все реквизиты.
1 Л.Е.2011-05-09 01:33:117 лет назад
 Щодо того, хто є балансоутримувачем для мешканців вашого будинку - слід звернутись з відповідним запитом до ОМС, або райради. www.kmv.gov.ua/divisions.asp?Id=320 Деснянський р-н.
 
 александр2011-05-08 08:24:49 
подскажите как узнать НА ЧЬЕМ БАЛАНСЕ НАХОДИТСЯ ЖИЛОЙ ДОМ. ЖЭК НЕЗНАЕТ. полный отказ дала мне и администрация деснянского района города киева. КТО ЗНАЕТ КАК УЗНАТЬ7
1 Юрій Васильович2011-05-08 18:33:527 лет назад
 А Ви зверталися письмово і відповіді отримали письмові?
 
 Л.Е.2011-05-06 01:44:38 
www.segodnya.ua/news/14246466.html - «Дома без газа теперь будут платить за свет меньше»

Введен пониженный тариф на электроэнергию для многоквартирных домов, где отсутствует газификация.
1 мая вступило в силу распоряжение Национальной комиссии регулирования электроэнергетики о внесении изменений в тарифы на электроэнергию для населения, в соответствии с которым устанавливается пониженный тариф на электроэнергию для многоквартирных домов, где отсутствует газификация.
Соответствующее постановление НКРЭ опубликовано 30 апреля в газете «Урядовый курьер».
Как сообщалось, этим постановлением НКРЭ установила применение для населения тарифа на электроэнергию в размере 21,54 коп. за 1 кВт/ч (с НДС), независимо от объемов ее потребления, в отдельном многоквартирном доме, который негазифицирован и в котором отсутствует или не функционирует централизованное теплоснабжение, а не в населенном пункте в целом, как было раньше.
 
 Виктория2011-05-05 20:32:00 
Долгов у нас нет!!!
 
 Виктория2011-05-05 20:24:03 
Долгов у нас нет!!!
 
 Виктория2011-05-05 20:23:35 
Отключение электроэнергии. У нас периодически ходят по квартирам и проверяют показания счетчиков, а отсутствие хозяина квалифицируется как не допуск к учетному прибору. Я не знаю, сколько было таких не допусков. Если я не могу находиться дома в то время, когда происходит сверка показаний. Если бы они заранее говорили (договорились) о сверке, то другое дело. За свет я плачу исправно. При отключении работники Николаевгорэнерго оставили “ Повідомлення ” об отключении, в котором говориться, что основанием для отключения является ”п.30 ”. Теперь я должен писать заявление на подключение и уплатить за него 400гр. Как мне поступить в этом случае, как с ними бороться??
1 Юрій Васильович2011-05-05 22:23:037 лет назад
 30. Якщо доступ до приладу обліку неможливий, представник енергопостачальника виписує платіжний документ на підставі даних про фактичне споживання електричної енергії за попередній період, про що робиться відповідна позначка в особовому рахунку споживача. Якщо протягом двох розрахункових періодів представник
енергопостачальника не мав доступу до приладу обліку, він залишає споживачу в поштовій скриньці повідомлення про дату наступного відвідання чи прохання передати показання приладу обліку енергопостачальнику. Якщо після цього споживач не передав відомостей про кількість спожитої електричної енергії,
енергопостачальник має право через 30 днів після дати відправлення письмового попередження припинити постачання електричної енергії споживачу.
це п. 30 ПКЕЕН ( посилання для пошуку : zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1357-99-%EF
 
 Виктория2011-05-05 20:17:32 
Отключение электроэнергии. У нас периодически ходят по квартирам и проверяют показания счетчиков, а отсутствие хозяина квалифицируется как не допуск к учетному прибору. Я не знаю, сколько было таких не допусков. Если я не могу находиться дома в то время, когда происходит сверка показаний. Если бы они заранее говорили (договорились) о сверке, то другое дело. За свет я плачу исправно. При отключении работники Николаевгорэнерго оставили “ Повідомлення ” об отключении, в котором говориться, что основанием для отключения является ”п.30 ”. Теперь я должен писать заявление на подключение и уплатить за него 400гр. Как мне поступить в этом случае, как с ними бороться??Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя


Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [10+] [20+] [30+] [40+] [50+] [60+] [70+] [80+] [90+] [100+] [110+] [120+] [130+]

Продвижение Вашего Бизнеса в Интернете. Компания Maklen