gro-za.io.ua :: Гостевая книга

 

Ваши сообщения автор сайта не принимает.
Всего 11768 сообщенийСтраницы: [0+] [10+] [20+] [30+] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [50+] [60+] [70+] [80+] [90+] [100+] [110+] [120+] [130+]

 
 Эллочка - Ukraine2009-10-10 19:21:26 
До повыдомленя що було сьогодны о 19:04:04 : Так ч.3.ст.249 ЦК вказує, що :" Права та обов’язки щодо третіх осіб, що виникли внаслідок вчинення правочину представником до того, як він довідався або міг довідатися про скасування довіреності, зберігають чинність для особи, яка видала довіреність, та її правонаступників. Це правило не застосовується, якщо третя особа знала або могла знати, що дія довіреності припинилася.
 
 Эллочка - Ukraine2009-10-10 19:09:06 
Я також дозволю собі попросити у Вас чи копію рішення ВАСУ, чи підскажіть де можна знайти те рішення про яке Ви згадували у судзасіданні, яким скасовано рішення суду 1-ї інстанції лише з-за того, що не було опубліковано у ЗМІ оголошення про те, що в суді слухається така то справа. Дякую за відповідь.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 19:25:1211 лет назад
  io.ua/s78722 - Ухвала ВАСУ у справі за касаційною скаргою ДарТЕЦ на судові рішення про недійсність тарифів КМДА. ДарТец не була залучена у справі, як третя особа, тому ВАСУ скасував постанову ОАС м. Києва та ухвалу КААС. Цитата: "З матеріалів справи не вбачається, що ЗАТ „Енергогенеруюча компанія „ДАРтеплоцентраль" була повідомлена про можливість вступу в справу. Відповідно до ст. 227 КАС України зазначено, що судові рішення обов'язково скасовуються з направленням справи на новий розгляд, якщо суд вирішив питання про права, свободи, інтереси та обов'язки осіб, які не були повідомлені про можливість вступити у справу." Тобто, якби відповідно до ч. 6 ст. 171 КАСУ було опубліковане оголошення, то ДарТЕЦ, яка не брала участі у спраі, не мала б підстав для касації.
 
 Эллочка - Ukraine2009-10-10 19:04:04 
І от що я виявила у справі №2а-57/09 : до справи долучалися раніше довіреності від КМДА, які підписував Черновецький Л., є одна із факсимільним відтворенням його підпису, а є одна з підписом Голубченко як в.о.. А от у вересні 2009р. до справи приєднав Савицький О. довіреність за №225-кр-941 від 21.09.09р., видану Довгим О.С., як секретарем КМР, від імені ради на представництво її інтересів у суді Сергієм Миколайовичем Тхорик (а.с.262). Але ж у ст.50 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" не передбачено що секретар міськради має повноваження представляти інтереси КМР у суді, від імені ради видавати довіреності. Якщо такі повноваження Довгий О.С. бажає мати, то для цього має бути рішення КМР. Мені відомо про випадок коли не можливо було виконати рішення суду з-за того, що при розгляді справи брав участь з неналежною довіреністю представник сторони, а також випадок коли рішення суду було скасовано касаційною інстанцією з -за того, що при розгляді справи представник сторони не мав належним чином оформленої довіреності . Раніше я акцентувала Вашу увагу на Розпорядження Черновецького Л. від 05.06.06р. №64/251, яке приховується. А п.1.3. того розпорядження голови КМР дає Довгому О. право видавати довіреності від імені КМР. Я ж намагаюся скасувати той п.1.3. (справа 2а-228/09 у Малинникова О. призначена на 15.10.09р.). Вважаю, що такі довіреності суперечать ЦК України, є проявом порушення Довгим О. присяги, що передбачена у ст.11 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування». Як Ви, шановний Віктор Іванович, прореагуєте на ту довіреність, що на а.с.262 справи №2а-57/09 за Вашим позовом? Дякую за відповідь.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 19:12:4111 лет назад
 Дякую за повідомлення. Дивно, як з'явилася довіреність С.М. Тхорика? Адже до цього часу представники Київради не приймали участі в судових засіданнях. Доведеться мені ретельно перевірити довіреності також від КМДА. Вашу думку поділяю і бажаю Вам виграти справу № 2а-228/09. Ваш позов був би не зайвим на цьому сайті. Запрошую викласти його.
 
 Эллочка - Ukraine2009-10-10 18:09:52 
Віктор Іванович! Вітаю Вас с днем юриста! На днях знайомилася в суді з матеріалми справи №2а-57/09 , що у судді Савицького А., оскільки мене допустили до участі в справі в якості 3-ї особи без с/в.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 18:22:1311 лет назад
 Дякую. Радий буду з Вами зустрітися у суді після заочного знайомства на Форумі. Ви можете також приєднатися і до справи В.В. Кличко проти КМДА, суддя Волошин В.О.
 
 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 17:42:32 
telekritika.kiev.ua/articles:print/162/0/9618/pro_shpigunstvo_zvichajne_i_promislove/ - Про шпигунство звичайне і промислове Андрій Кокотюха, proUA / 06.08.2007 Практика заборони фото- та відеозйомки в Україні набуває тотального характеру. Мій маленький син дуже любить ходити до мультиплексу «Батерфляй Ультрамарин». Він грається там у дитячій кімнаті та намагається опанувати гральні автомати. При вході там стоїть металевий робот, і хлопчик з ним регулярно здоровкається, називаючи своїм другом. Нічого дивного немає в тому, що одного разу хлопчик вирішив сфотографуватися з другом. Щойно дитина прилаштувалася біля робота, а я навів на нього об’єктив фотоапарата і навіть зробив кілька знімків, як до нашого невеличкого гурту поспішив охоронець в однострої. Виявляється, тут фотографувати не можна, хоча ми навіть не зайшли всередину. Аби зробити тут фото, треба йти до дирекції за спеціальним дозволом. Не можна так само фотографуватися на фоні трактора і автомобіля, що стоять поруч зі спорудою розважального центру. І, само собою, Боже борони робити якісь фото всередині мультиплексу. За логікою, подібна заборона поширюється на всі розважальні комплекси мережі «Батерфляй». Ризикну припустити: в аналогічних комплексах типу «Аладін», «Магеллан» чи «Караван» проводити фото – та відеозйомку так само заборонено. ... Тому я хочу зрозуміти дві речі. Перша – чого все ж таки насправді бояться ті, хто забороняє зйомку в подібних сучасних та красиво зроблених місцях шопінгу, розваги та відпочинку. І друга – чому телевізійників почали ганяти з громадських парків та міських вулиць. Розумію, є музеї та музейні комплекси, де знімати забороняли ще в СРСР, тут логіку знайти можна. Але де можна знайти офіційний, затверджений державною особою список місць та об’єктів, біля яких не можна навіть гуляти з фотоапаратом чи камерою? І головне – причина такої заборони повинна бути обґрунтована більш серйозно, ніж боротьба зі шпигунством.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 18:20:0711 лет назад
 

357 x 357, 17 кБ
Частиною 8 ст. 12 КАСУ передбачене право осіб, присутніх у залі судового засідання, використовувати портативні аудіотехнічні засоби (простіше кажучи - диктофони). Фото і відеозйомка допускаються на підставі ухвали суду за наявності згоди на це осіб, які беруть участь у справі, крім тих, які є суб'єктами владних повноважень. А якщо без ухвали суду - прихованою в кармані фото- чи відеокамерою? Наприклад, такою - І нехай хто-небудь доведе, що це неможливо. І чому судді так бояться фото- та відеозйомки, в тому числі у публічно-правових (адміністративних) справах? У справі Кличка В.В. проти КМДА суддя Волошин В.О. заборонив кореспонденту однієї з газет фотографувати. Та ще й довго і нудно йому зауважував. Нібито ним була постановлена ухвала, якою дозволено це робити лише під час дебатів. А от у іншій справі Кличка В.В. проти Київради суддя Ігнатченко Н.В. дозволила доброму десятку відеоператорів телеканалів робити зйомку протягом усього часу. І я, грішним ділом, скористався оказією, зробив декілька вдалих фотознімків, які свого часу були оприлюднені на цьому Форумі. А тепер подивіться: www.ktc.com.ua - Это новая мини ручка с функциями диктофона, видеокамеры, очень удобная, элегантная, идеальная для многих жизненых ситуаций. Цвет чёрный. Данная модификация шпионской шариковой ручки умеет делать фотоснимки. Миниатюрная видеокамера скрыта в корпусе шариковой ручки с 1.3-х мегапиксельной матрицей и светочувствительностью 1LUX. Ручку крайне удобно носить с собой. Она не привлекает внимания, позволяя в любой момент незаметно использовать ее функцию записи видео на внутреннюю память объёмом 4Gb. Сверхчуствительный микрофон может записывать звук в радиусе до 15 м. Более того, ручка - шпион способна снимать видео со звуком довольно хорошего качества даже при слабой освещённости. Особенно ценно, то, что камера сохраняет видео в AVI формате, следовательно, видео файл не требует какой либо конвертации и может быть воспроизведён любым современным DVD-плеером, а также любым проигрывателм видео файлов на компьютере. Ручка не требует установки драйверов при подключении к компьютеру, определяется как обычная флэш память и поэтому ее еще можно использовать, как самую обычную флешку на 4GB! К тому же ручка служит своему прямому назначению - пишет :)
 
 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 15:11:28 
news.bigmir.net/ukraine/195329/ - Київська інтелігенція закликає демократичні сили столиці об’єднатися навколо Тимошенко Вчора, 20:30. Виступаючи на зборах, ректор Національного технічного університету України Київський політехнічних інститут Михайло Згуровський відзначив, що "найбільше очікування інтелігенції - новий лідер, який консолідує політиків та об’єднає їх навколо державних справ. Юлія Тимошенко здатна повернути втрачений українцями за ці часи шанс мати розвинену країну". Один з коментаторів: "elorg 10.10.2009, 15:04 На жаль, шахраї та бандити від влади не дослуховуються до інтелігенції, навіть до думки своїх вихователів. Якщо ректор КПІ за (а я у молоді роки був професором КПІ), якщо доктор економічних наук за (а мені доводилося викладати і в економічному ВНЗ), якщо Ніна Матвієнко за, то і я, інтелігент, буду за, бо вірити більше нікому. До речі intelligent означає інтелектуальний, освічений, розумний, порядний. Кому ж вірити, як не розумним і порядним? "
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 15:14:2911 лет назад
 Як сказав на 5-му ТВ каналі ведучий Роман Чайка, будуть сперечатися розумні та красиві. Або навпаки, красиві та розумні. Нам би розумного правителя!
 
 pobeda - Kiev - Ukraine2009-10-10 14:00:27 
Вікторе Івановичу, 2009.09.26 08:57 fileshare.in.ua/2815783 Ви розмістили алгоритм формування тарифів КМУ-560 (protected).xls. Я чомусь не можу його скачати та подивитися, тому не могли б Ви сказати, це Ваш старий алгоритм, чи Ви створили новий? Дякую.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 14:16:0411 лет назад
 Тільки що перевірив, файл можна скачати безкоштовано і безпроблемно. Можливо, Ви не дотрималися інструкції файлообмінника. Вибирайте безкоштовний варіант та повільну швидкість. Цьому алгоритму в суботу буде 100 років, образно кажучи, і його можна застосовувати до правовідносин, що діяли до 20.05.2009 р. (постанова КМУ № 560 саме від цієї дати втратила чинність на підставі постановим КМУ № 529). За новим Порядком формування тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, затвердженим постановою КМУ № 529, зменшена кількість розрахункових формул, у деякі формули внесені зміни. Я не займався поки-що приведенням попереднього алгоритму у відповідність до нової постанови, бо не було судових справ і суперечок з ЖЕО з приводу формування тарифу після набрання чинності останньою постановою. Втім, ця робота нескладна для користувачів офісної програми Excel. Якщо для Вас новий алгоритм є актуальним, то може Ви б погодилися внести необхідні зміни до мого алгоритму, а потім оприлюднити результат. Вважаю, що зацікавлені споживачі компослуг будуть Вам вдячні наперед і на довгі роки.
2 pobeda - Kiev - Ukraine2009-10-10 14:49:2411 лет назад
 Дякую. Я ще не дуже добре знаю програму Excel (за що мені дуже соромно) і тільки намагаюсь розібратись з нею, але як тільки розберусь і внесу зміни до Вашого алгоритму, обов’язково оприлюдню результат.
3 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 15:15:1211 лет назад
 Дякую наперед.
 
 Ольга та Л. П. - Київ - Ukraine2009-10-10 13:27:38 
До уваги всіх, кого цікавить питання про правову допомогу (один з аспектів цієї теми вже обговорювався раніше на цьому форумі з ініціативи Олександра). zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=v023p710-09 Рішення конституційного суду України у справі за конституційним зверненням громадянина Голованя Ігоря Володимировича щодо офіційного тлумачення положень статті 59 Конституції України (справа про право на правову допомогу) у справі № 1-23/2009 від 30 вересня 2009 року.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 15:24:4211 лет назад
 Рішення гарне. Радив би усім взяти до уваги, а особливо деяким суддям Печерського та Солом'янського районного суду м. Києва, з якими мав суперечки при розгляді справ кримінальних та про адміністративні правопорушення. Не розуміють вони змісту ст. 59 Конституції України! Особливр нахабно себе веде суддя А. Губко (вул. Кривоноса, 25). Хто з нею мав справу, може підтвердити. Істерична особа. На пустому місці створює конфлікти, усім погрожує посадити за грати, кричить в коридорах суду, як недорізана. Дістається відвідувачам, секретарям судових засідань, які їй не догодили. Ну що сказати? Коли господь Бог хоче когось покарати, то відбирає у нього розум (народна мудрість).
2 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 16:01:4311 лет назад
  human-rights.unian.net/ukr/detail/192468 - 07.10.2009 19:11] Прокуратура, МВС і СБУ зраділи праву свідків на адвоката. Прокуратура, Міністерство внутрішніх справ і адвокати позитивно оцінюють рішення Конституційного Суду України про право свідків скористатися допомогою адвоката під час допиту. Далі - про суддю Губко А.І. ================== sprotiv.org/?cat=zakupivli&id=1196441520&print=1 - Суддя Алла Губко отримала червону картку. Під стінами Вищої ради юстиції України відбувся мітинг представників всеукраїнського об'єднання «Молодь - надія України» з вимогою зупинити незаконні постанови, ухвали та рішення корумпованих судів, що приймаються на замовлення Тендерної палати України (ТПУ). Також учасники мітингу вручили співробітникам Вищої ради юстиції звернення Вадима Гладчука щодо ініціювання дисциплінарного провадження стосовно судді Солом'янського районного суду Алли Губко. У ньому, зокрема, йдеться про те, що 10 серпня 2007 року представник Феміди, виконуючи замовлення почесного президента Тендерної палати України, народного депутата VI скликання Олександра Ткаченка (КПУ) та ще одного нардепа того ж скликання Антона Яценка (БЮТ), метою яких є перешкоджання громадській діяльності Вадима Гладчука, прийняла незаконне та необґрунтоване рішення щодо затримання активіста. Втім, 16 серпня 2007 року ухвалою Апеляційного суду м. Києва постанову суду першої інстанції визнано незаконною та необґрунтованою, через що й скасовано. www.sprotiv.org/?cat=news_hroniki&id=1199892480&print=1 До суду направлено позов про відшкодування шкоди завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органами дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду Шевченківський районний суд м. Києва 04053, м. Київ, вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б представника позивача – адвоката Левицького Олега Володимировича 08200, Київ. обл., м. Ірпінь, вул. Грибоєдова, 10, тел.: 8(050)3555066, ел.адреса: levole@gmail.com в інтересах Гладчука Вадима Федоровича 04050, м. Київ, вул. Дегтярівська, 9, кв.29, тел.: 8(050)4629415, ел.адреса: vmo2@ukr.net до відповідачів: 1. Головне управління МВС України в м. Києві 01025, м.Київ, вул.Володимирська,15 2. Прокуратура Солом’янського р-ну м. Києва 03124, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 3-А 3. Солом’янський районний суд м. Києва 03680, м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 25 4. Державне Казначейство України 01014, м. Київ, вул. Бастіонна,6 « 9» січня 2008 року ПОЗОВНА ЗАЯВА Про відшкодування шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органами дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду human-rights.unian.net/ukr/detail/185334 - [13.08.2007 11:35] Юрій Шеляженко. Чому оголосив голодування громадський активіст Вадим Гладчук? Адвокат вважає, що, продовжуючи термін утримання Гладчука під вартою, суд порушив конституційний принцип рівності сторін у представленні доказів і “підіграв” слідству. - Я 7 годин був на ногах, очікуючи засідання. Воно тривало всього 15 хвилин, суддя (Губко А.І.) не захотіла досліджувати і брати до уваги аргументи захисту, не захотіла відпускати Гладчука на поруки та під заставу. В зв’язку з небезпекою, що загрожує життю парламентського журналіста, факсом і електронною поштою до Європейського суду з прав людини згідно параграфу 39 Регламенту цього суду направлено клопотання щодо термінових тимчасових заходів -призупинення рішення про позбавлення волі Вадима Гладчука,- заявляє Олег Мусієнко.
3 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 16:14:0911 лет назад
  io.ua/s83383 - ПОЗОВНА ЗАЯВА про відшкодування шкоди, завданої органами дізнання, слідства, прокуратури, суду. В інтересах Гладчука Вадима Федоровича. Знову засвітився одіозний слідчий Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві Дьордяй І.В. Передруковано з www.sprotiv.org/?cat=news_hroniki&id=1199892480&print=1
4 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 16:18:3811 лет назад
 Не так давно Дьордяй та Губко розправилися ще з однією жертвою кривосуддя - Ігорем Шевчуком. А мене, представника за довіреністю, не допустила до розгляду навіть цивільної частини у справі.
5 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 16:37:5111 лет назад
  gro-za.io.ua/story.php Не так давно Дьордяй та Губко розправилися ще з однією жертвою кривосуддя - Ігорем Шевчуком. А мене, представника за довіреністю, не допустила до розгляду навіть цивільної частини у справі.
6 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 16:48:0311 лет назад
 Протиправні дії горе-міліціянта в Печерському суді Сьогодні з кожним може статися, те що сталося зі мною, коли ти не знаєш своїх прав, а тим більше протиставити себе нахабним проявам міліціянтів, та особливо коли, ти не простий пересічний мешканець, а ще й журналіст… 13 лютого близько 11-45, для подачі заяви в канцелярію Печерського суду по вул. Хрещатик, 42-А, я зіткнувся з протиправними діями сержанта міліції Липовим Богданом Олександровичем (посвідчення УКМ №127608). А події розвивалися наступним чином… Сержант міліції не став пропускати мене до приміщень суду, стверджуючи на те, що я мушу залишити в камері схову цифрову фотокамеру з об’єктивом загальною вартістю більш як 5 тис. Ум. Од. Незважаючи на це, я все ж таки піднявся до канцелярії та зареєстрував свою заяву. В цей час за викликом Б.Липового, до кімнати канцелярії ввійшла голова суду І.Отрош та дала команду викликати наряд міліції, тому що я порушую громадський порядок (тобто відмовився здати фотокамеру міліціянту) При виході із приміщення, сержант Липовий Б.О. перегородив мені дорогу, сказав що я затриманий. На мою вимогу показати протокол затримання, від відмовився це зробити, Я йому відповів, що згідно Конституції України, він по-перше порушує мої права, забороняючи вільному пересуванню. По-друге на мої вимоги, згідно ст.5 Закону Україну «Про міліцію» він зобов’язаний представитися, показати своє посвідчення, що він так і не зробив до приїзду викликаного наряду міліції. По-третє, він порушив ст.9, 29 Закону України «Про інформацію», ст.26 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні». На що той сказав, що є якась інструкція від 12.09.2005 року №102/765. Цікаво, що п.п.1.5, 1.6 цієї Інструкції стоять на охороні прав громадян …«Під час здійснення своїх повноважень щодо пропуску громадян у приміщення судів працівники судової міліції керуються чинним законодавством України і цих Правил. Порядок пропуску і підтримки громадського порядку в приміщеннях судів не може поєднуватися з діями, шо наносять фізичні чи моральні страждання громадянам внаслідок фізичного чи психологічного впливу, принижують їх честь і гідність». Крім того, в п.2.7 сказано «Працівники засобів масової інформації пропускаються за пред’явленням документа, що засвідчує особу», що й було зроблено. Після цього я був доставлений до Шевченківського ГУВД. Черговий по ГУВД вибачився переді мною за протиправні дії горе-міліціянта. Але, я не зміг потрапити на декілька прес-конференцій. Адже, з 11-45 до 13-20 я примусово був ізольований від своїх професійних обов’язків… Та врешті решт, протиправні дії горе-міліцянта мають бути покарані, адже це може трапитися з кожним. Липовий не тільки зіпсував мені настрій на весь день, а й перешкодив здійсненню моїх професійних обов’язків … А це вже тягне за собою як не адміністративне, то дисциплінарне покарання, до відсторонення його від виконання службових обов’язків. З повагою, Геннадій Захарченко
 
 Олександр - Київ - Ukraine2009-10-10 12:04:13 
Ще таке питання (може хтось знає?). Чи може людина дізнатися у суді, чи подано на неї позовну заяву від іншої особи, призвище якої відоме (суть вимог і приблизний період часу вірогідної подачи заяви - також відома)?
1 pobeda - Kiev - Ukraine2009-10-10 13:34:4211 лет назад
 Так, можете. Вам треба підійти до цивільної канцелярії та запитати чи не надходив до них позов до Вас. Не забудьте взяти паспорт.
2 Олександр - Київ - Ukraine2009-10-10 21:13:2611 лет назад
 Дякую.
 
 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 09:18:45 
Інформація щодо розгляду у Шевченківському районному суді м. Києва адміністративного позову В.В. Кличка до КМДА. ============================================ Відповідна справа № 2а-2292/09 знаходиться у провадженні судді Волошина В.О. з 21.06.2009 р. Зміст позовних вимог: - Визнати протиправними дії відповідача щодо прийняття 29.04.09 р. розпоряджень №№ 516, 518, 520. - Скасувати перелічені вище розпорядження. Потім, 04 серпня 2009 р., представник В.В. Кличка Бондаренко В.В. зареєстрував заяву про зміну позовних вимог. Цією заявою додана вимога: - Визнати незаконними і нечинними з моменту прийняття розпорядження виконувача обов'язків голови КМДА від 29.04.09 р. №№ 516, 518, 520. Розпорядження №№ 517, 519 не оскаржені. Порівняйте ці вимоги з п.п. 8, 10, 12 мого адміністративного позову до Черновецького Л.М., КМДА та КМР (на Головній сторінці цього сайту), і тоді можете зробити висновки самостійно. Свою ж позицію я озвучив у судовому засіданні 08.10.2009 р. за позовом В.В. Кличка, як третя особа на стороні позивача, заявивши клопотання про об'єднання обох позовів в одне провадження, але суддя його відхилив. Взагалі у даній справі судді Волошину В.О. не позаздриш, важко управляти аудиторією з десятками учасників процесу. Думку кожного необхідно вислухати з будь-якого питання, що підлягає обговоренню. Більшість учасників - третіх осіб взагалі не має уявлення про норми права, їх думки юридично нікчемні. На жаль, плавають у законодавстві також і представники В.В. Кличка. Мені доводилося спростовувати їх безпідставні твердження. Можливо, будуть ображатися, адже правда очі коле. А чому ображатися, якщо у тієї чи іншої особи відсутня фахова підготовка, не вистачило часу чи бажання добре вивчити законодавство? Кому цікаві деталі, можуть прослухати фонограми технічного запису судового засідання. Найближчим часом я їх отримаю. Чому я вирішив вступити у цю справу у якості третьої особи - почитайте мою заяву (коментар нижче). Крім того, є і тактичні міркування. Якщо у якійся з двох справ буде прийняте рішення, протилежне прийнятому у іншій справі, то у мене тоді б з'явилася свобода вибору щодо апеляційного оскарження однієї з двох постанов. Інші учасники процесу скористатися альтернативою не можуть (крім моїх однодумців, які також приймають участь в обох справах у якості третіх осіб). Вони ж є відомими активними учасниками цього Форуму. Наступне судове засідання призначене на 16.10.2009 р. о 14:15. Щодо позиції відповідача (КМДА) та третіх осіб на його стороні (Київенерго, ДарТЕЦ, Київводоканал), то вона зрозуміла, хоч і протиправна. У разі скасування спірних розпоряджень їм доведеться за це розплачуватися грошовими коштами, які вони вже давно витратили (невідомо, на що). КМДА повинно компенсувати виробникам теплової енергії та питної води різницю між собівартістю і тарифами, а виробники вимушені будуть повернути житлово-експлуатаційним організаціям зайво нараховані кошти. Ціна питання - сотні мільйонів гривень, які можливо не попадуть в кишені загребущих чиновників.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-10 09:21:1311 лет назад
 Текст зяви про вступ у справу третьої особи викладений нижче: ========================================== Шевченківський районний суд м. Києва, вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б, м. Київ, Суддя Волошин В.О. Справа № 2а – 2292/09 Сторони у справі: Позивач – Кличко Віталій Володимирович, klichko.org/, інші дані невідомі. Відповідач – Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01001, засоби зв’язку невідомі Заявник – Куля Віктор Іванович, вул. Боткіна, 4, кв. 18, м. Київ, 03055, тел./факс 457-40-72, gro-za.io.ua 08 жовтня 2009 р. ЗАЯВА про вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Як стало мені відомо з ресурсів Інтернету, у Шевченківському районному суді м. Києва під головуванням судді Волошина В.О. розглядається адміністративна справа №2а-2292/09 за позовом Кличка Віталія Володимировича до Київської міської державної адміністрації про визнання неправомірними дій та скасування розпоряджень про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги. Я постійно проживаю у м. Києві за вказаною вище адресою, і тому спірні розпорядження КМДА безпосередньо зачіпають інтереси мої та членів моєї сім’ї. Тому прошу допустити мене до участі у справі у якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача. У відповідності до ч. 2 ст. 53 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки. Цілком очевидно, що незаконні, на мою думку, тарифи негативно впливають на мої особисті інтереси, і я зацікавлений у тому, щоб даний спір був вирішений відповідно до чинного законодавства на користь позивача, і членів територіальної громади міста Києва. Вважаю своїм обов’язком повідомити про те, у що провадженні судді цього ж суду Савицького О.А. розглядається адміністративна справа № 2а-57/09 за моїм позовом до голови КМДА Черновецького Л.М., Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради. По змісту позовних вимог вони частково співпадають з вимогами В.В. Кличка у даній справі. Тому я зацікавлений у тому, щоб в міру власних можливостей не допустити ухвалення в обох справах протилежних по змісту, або суперечливих судових рішень. Оскільки на даний час вже існують прецеденти створення юридичних колізій, у тому числі і в Шевченківському районному суді м. Києва, при розгляді адміністративних справ за позовами до КМДА про визнання протиправними та скасування розпоряджень щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, вважаю за необхідне вирішити питання про об’єднання обох зазначених адміністративних справ в одне провадження. Додаток: копія паспорту заявника з відміткою про реєстрацію місця проживання у м. Києві. Заявник Куля В.І.
 
 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-09 20:33:23 
Нові враження від судді Калініченко і її секретаря. Прийшла сьогодня ознайомитись з матеріалами справи і забрати копію технічного запису. Результат: Судове засідання було 07.10.2009. На сьогодні справи в канцелярії ще не було. А сиділа секретар судді Калініченко. І повідомила вона наступне: - справу вона не здала, бо суддя має право 5 днів писати рішення; - справу вона мені не буде виносити з кабінету,бо суддя має право 5 днів писати рішення; - копію технічного запису я зможу отримувати в канцелярії. А робитиме її знову ж таки секретар. І сьогодні я ту копію не отримаю. Бо тепер та ж таки секретар буде мурижити мою заяву про копію - день на реєстрацію, день на виготовлення копії, день на передачу до цивільної канцелярії. - копію технічного запису мені сьогодні ніхто не зробить, бо суддя має право 5 днів писати рішення. Попередила дівчат в канцелярії , що в понеділок або отримаю необхідні мені матеріали, або буду спілкуватись з Побережним. Доведеться знову написати пару скарг. Тепер і до ДСА. Доведеться знову копати ЦПК та інструкцію з діловодства. Як вони мені набридли!
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-09 21:40:5411 лет назад
 Не лише Вам. Але ж вони - слуги народу, нічого матеріального не створюють, живуть за народні кошти.
 
 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-09 19:14:46 
Звіт по домофонній темі. 1.Прийшло мені повідомлення, що 05.10.09 райсуд отримав уточнену позовну заяву по домофонщикам. В понеділок підійду, дізнаватися зміст ухвали судді з цього приводу. 2. Ще з домофонних новин - відправлена до суду скарга на відмову порушити кримінальну справу по домофонщикам. Чекатиму повідомлення про отримання. 3. 06.10.2009 домофонщики прислали мені листа. Тепер вони вже добровільно пропонують надати 3 ключі, по кількості прописаних осіб. В першій відповіді добровільно погоджувались на один ключ. Прогрес... Прошу підтвердити чи спростувати: - В ключовій майстерні я придбала собі кілька копій ключів. - До РВВС готується ще одна заява-повідомлення, що досудове вирішення суперечки не склалося, заборона на підключення домофону залишається в силі, суперечка розглядається в суді, справа №.... - Зараз я маю повне право листи домофонщиків взагалі ігнорувати. А до позову додати вимоги по усуненню перешкоди в користуванні власністю і відшкодуванню вимушених витрат.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-09 20:05:3211 лет назад
 По п.1, якщо Ви придбали кілька копій ключів, то цей факт я не можу ні підтвердити, ні спростувати. Докази у Ваших руках. По п. 2, відносно заборони на підключення домофону, яка залишається в силі, - у мене також немає доказів з цього приводу. По п. 3 - і раніше у Вас були всі підстави ігнорувати будь-які листи домофонної компанії. А додаткові витрати дійсно Ви можете вимагати відшкодувати, якщо маєте на руках доказ по п. 1. Вимогу про усунення перешкод в користуванні власністю і раніше Ви могли пред'явити. Не пізно і тепер, якщо провадження у справі буде відкрито.
2 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-09 20:08:4411 лет назад
 Підтвердження щодо правильного напрямку дій отримала. Дії виконані. Докази отримані. А далі можна вже і не робити нічого, почекати. Ухвали судді ...
 
 robby - Киев - Ukraine2009-10-09 13:40:08 
Вікторе Івановичу, хотів на підставі ст.9 ЗУ "Про доступ до судових рішень " зняти копї рішень судів (трьох інстанцій) у цивільній справі де я не був стороною. Однак в цьому законі написано, що копія судового рішення видається за плату в розмірі, встановленому Кабінетом Міністрів України. Я щось не зміг знайти розмір такої плати, не підкажете? І що вказувати в призначенні платежу при такій оплаті. Дякую
1 Олександр - Київ - Ukraine2009-10-09 14:19:3811 лет назад
 Д Е К Р Е Т КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Про державне мито "Стаття 3. Розміри ставок державного мита 1. Із заяв і скарг, що подаються до суду, та за видачу судом копій документів: и) за повторну видачу копії судового рішення, вироку, ухвали та іншої постанови суду - 0,03 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян за кожний аркуш копії"
 
 Олександр - Сміла - Ukraine2009-10-09 13:30:38 
Але, провадження у справі суддею Київського райсуду Одеси Калініченко Л.В вже відкрито. Тоді, я вважаю : подаємо заперчення проти позову з пістав неналежності позивача та не відповідності заяви вимогам ст.119,120 (не сплачено с/збір,ІТЗ) та просимо залишити позовну заяву без розгляду.Так?
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-09 17:18:5111 лет назад
 Вірно.
2 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-09 18:05:0311 лет назад
 Знову Калініченко? Вона що, клонується?
 
 Олександр - Сміла - Ukraine2009-10-09 13:03:20 
Добрий день Вікторе Івановичу! Потрапив до мене цікавий документ - позовна заява про стягнення заборгованості за надані послуги за утримання будинку і прибудинкової територіїї, яку подала Прокуратура Київського району міста Одеси в інтересах держави в особі Комунального підприємства "Житлово-комунальний сервіс"Вузівський", засновником якого є Одеська міська Рада.В мотивації: посилання на с.45 ЦПК, ст.ст.20, 36-1 ЗУ "Про прокуратуру",рішення КС від 08.04.99 №3-РП/99.Крім того, не сплачено судовий збір, ІТЗ. На скільки, на Вашу думку, правомірний такий позов? Дякую.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-09 13:11:2311 лет назад
 Абсолютно безпідставний. КП не є державним підприємством, а тому від імені держави прокуратура у даному випадку не має повноважень виступати у якості позивача.
 
 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-09 10:53:13 
Шановний Вікторе Івановичу! Поділіться інформацією, якщо не секрет, яка у Вас "власна портативна техніка для копіювання матеріалів судових справ"?
1 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-09 11:08:3811 лет назад
 В пошуках по інету був знайдений кишеньковий сканер під назвою DocuPen RC800 від компанії Planon. Детальний аналіз переваг і недоліків цього пристрою - www.digitlife.ru/digitalhome/gadget-docupen-rc800.shtml Чи хтось із форумчан використовував такий, або аналогічний сканер? Якою технікою хто користується?
2 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-09 11:35:3511 лет назад
 Користуюсь, у разі крайньої необхідності, ноутбуком DELL Inspiron 1525 плюс портативним сканером, модель CanoScan LIDE25 з живленням від USB ноутбука. Це по суті ще дві сумки додатково до портфеля з судовими справами. Звісно, обтяжливо, але виходу немає. Кишеньковий сканер, можливо, був би зручніший, але невідомо, хто його продає в Україні.
 
 robby - Киев - Ukraine2009-10-08 18:05:56 
Поздоровляю з днем юриста! Найкращі побажання. Молодим юристам теба брати з Вас приклад!
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 21:45:2611 лет назад
 Радий допомогти кожному. Було б у них бажання, а знань і досвіду з часом наберуться. Ще додав би - юриспруденцією, правосуддям слід займатися чистими руками, які, за крилатим висловом В.А. Ющенка, "нічого не крали".
 
 ник - Артемівськ - Ukraine2009-10-08 17:32:32 
Шановний Віктор Іванович! Поздоровляю з днем юриста! Доброго Вам здоров`я! А також успіхів у Ваших добрих справах! Юрій.
1 Ольга та Л. П. - Київ - Ukraine2009-10-08 20:11:3911 лет назад
 Приєднуємось від усього серця!
2 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 21:28:5711 лет назад
 Усім щиро дякую! Усім громадянам України через деякий час доведеться стати юристами. Бо інакше ненажерливі шахрії від влади перетворять неюристів у кріпаків. Таке вже було до 1860 року. Тримайтеся!
3 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-09 09:40:4111 лет назад
 Вікторе Івановичу! Вітаю! Здоров`я Вам! І велика,велика подяка. Я дозволю собі привітати з цим святом і шановних форумчан, які спілкуються в цій спільноті. Бо, як сказав Віктор Іванович, всі ми тут стаємо юристами. Питання лише у темпах опанування цієї науки.
 
 Олександр - Київ - Ukraine2009-10-08 15:32:18 
Вікторе Івановичу, просте питання. Якщо я платив по "тарифам Черновецького" з грудня 2006 року, а після того, як дізнався в кінці 2008 року, що вони визнани судом незаконними, перестав платити (я повідомляв про це на форумі). Чи може суд прийняти рішення, що "через те, що я ПЛАТИВ по незаконно підвищенним тарифам, то я тим самим автоматично ВИЗНАВ ЦІ ТАРИФИ"? Чи все-таки те, що я платив ДО судового рішення про визнання цих тарифів незаконними є свідченням того, що мені ці тарифи були НАВ'ЯЗАНІ У НЕЗАКОННИЙ (ШАХРАЙСЬКИЙ) СПОСІБ і тому суд не має права приходити до такого рішення?
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 21:31:2711 лет назад
 Ні, суд не може керуватися такою логікою. Зайво нараховані кошти повинні бути повернені. На практиці це відбувається при належному юридичному супроводі процесу. Пам'ятаєте про змагальність сторін, як одну з основних засад судочинства?
 
 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-08 15:29:51 
Шановний Вікторе Івановичу! Як пройшло засідання? У Вас завтра сз в Шевченківському суді? О котрій годині? Хотіла б з Вами зустрітись.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 21:36:5811 лет назад
 Як пройшло засідання - це окрема пісня. Прогнозую, що суддя Волошин В.О. прийме з часом замовне рішення. А поки-що вирішувалися процесуальні питання. Може хтось з інших учасників Форуму поділиться враженнями, вони були залучені третіми особами. Я неочікувано опинився у цейтноті, довелося у Шевченківському райсуді допомагати власною портативною технікою копіювати матеріали справи про підвали. Завтра с/з о 14-40, суддя Бужак Н.П., спір про гаражі. Приходьте.
 
 NSE60 - Киев - Ukraine2009-10-08 12:33:46 
Уважаемый, Виктор Иванович, проконсультируйте пожалуйста каким образом ЖЭК обязан производить перерасчет платы за горячее водоснабжение в случае его отсутствия? Каков срок отсутствия после которого обязаня выполнить перерасчет ? Спасибо.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 15:24:4011 лет назад
 Ці відносини врегульовані Правилами, затвердженими посановою КМУ від 21.07.2005 р. № 630 (в редакції постанови КМУ від 02.09.2009 № 933). Посилайтеся на Правила і вимагайте відшкодування. А краще - встановіть лічильник ГВП, тоді будете платити за фактично спожитий обсяг (правда, тарифи незаконні).
 
 виктор андреевич - киев - Ukraine2009-10-08 09:26:22 
Уважаемый,Виктор Иванович,форумчане, сегодня с утра по радио Голубченко заявил , что будет бороться с неплательщиками всеми способами, при этом слово законными отсутствовало ! Каково?
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 09:35:1211 лет назад
 Цікаво! Боїться, що буде мало капати йому особисто в кишеню. А яке відношення взагалі має Голубченко А.К. до органу місцевого самоврядування? Він же є заступником голови КМДА, а не Київського міського голови. В дійсності заступником міського голови є Олесь Довгий, у відсутності голови виконує його повноваження.
2 Сорока - Киев - Ukraine2009-10-08 13:43:1311 лет назад
 А вот так он собирается бороться! kiyany.obozrevatel.com/news/2009/10/8/56751.htm#add Столичная мэрия еще не начала отопительный сезон в жилых домах, но о долгах за жилкоммуслуги не забывает. Неделей ранее первый заммэра Анатолий Голубченко уже объявил крестовый поход против неплательщиков. В борьбе с ними киевские власти, кажется, готовы на любые методы. – Мы уже договорились с коллекторской фирмой о сотрудничестве и даже уже работаем (лишь только должник на машине подъезжает к своему дому). 80% предупрежденных нами оплачивают долги (за ЖКУ. – Авт.), – отчитался 2 октября перед Анатолием Голубченко Александр Королюк, замглавы Подольской РГА. – Поэтому это реальный способ возвращения долгов. Коллектор вместо суда Выходит, сотрудничество с коллекторами – более действенный метод, чем предусмотренный законом судебный. До этого г-н Голубченко призвал глав всех районов Киева активизировать работу по взиманию долгов, подавать в суд на киевлян с задолженностью более 3–4 тыс грн. Отдельно первый заммэра Киева отметил, что в судебном разбирательстве власти будут требовать возмещения долгов с июня по новым тарифам. Обеспокоенность мэрии понятна. Действительно, по данным ГУ жилищного хозяйства КГГА, с начала года сумма долга по ЖКУ увеличилась с 376 млн грн до 516 млн. Киевским властям удалось выиграть судебные процессы только на сумму в 33 млн грн, а реально получить денег – лишь около 4 млн. Поэтому предложенный Александром Королюком метод борьбы с должниками был поддержан на ура. – Если такая хорошая ситуация, то я прошу, чтобы за три дня все были предупреждены, – возрадовался г-н Голубченко, позже согласившийся увеличить срок до недели. – И я посмотрю, сколько денег соберем. Все бы ничего, если бы не прозвучало выражение "коллекторская фирма". За год финансового кризиса оно прочно укоренилось в сознании украинцев, как символ беззакония начала 1990-х. Коллекторы стали популярными в нашей стране из-за мастерского умения выбивать просроченные кредиты. Методы давления на заемщика угрозами, шантажом, психологическими наездами и даже физическим насилием до боли напоминают работу криминалитета. Даже на сайте Минюста вывешена официальная информация: деятельность коллекторских фирм в Украине запрещена. И что, киевских властей подобное не касается?
3 Сорока - Киев - Ukraine2009-10-08 13:45:0511 лет назад
 И еще так: ................... «Если тарифы, установленные с 1 июня, не будут признаны судом, все равно будет издано новое распоряжение по тарифам, но они не будут отличаться от предложенных 1 июня, потому что другого выхода нет». ............................... stolitsa.glavred.info/archive/2009/10/07/171328-6.html
4 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 15:27:0511 лет назад
 Неправда, вихід є. Геть молоду і недолугу команду Черновецького з КМДА, яку він навчає! Сам ще нічому не навчився.
 
 дзига - Харків - Ukraine2009-10-07 22:36:07 
Доброго здоров*я , Вікторе Івановичу. Я знову до Вас з питання про встановлення лічильника тепла. В інтернеті знайшла два повідомлення про дії що до встановлення лічильників тепла. Обидва доповідаючи перелічили однакові дії : 1. получити технічні умови на проект встановлення вузла врахування тепла; 2. розробка проекту встановлення лічильника тепла; 3. затвердження цього проекту теплопостачальною організацією; 4. пошук фірми з ліцензією на виконання таких робіт і виконання цих робіт; 5. запрошення з теплопостачальної організації представника, який фіксує введення в експлуатацію вузла обліку тепла, проводить пломбування усіх потрібних з*єднань і оформляє акт. Я дивилась документи що ви надіслали Valery і не зрозуміла чи ви не виконували перелічених дій,як непотрібні, чи все це виконало ТОВ «Будмережажитлосервіс» акти якої Ви опублікували 24 вересня 2009р. Дякую за відповідь.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 22:52:0511 лет назад
 Усе, що Ви перелічили, має відношення до комерційного обліку на підставі договірних відносин теплопостачальної організації з юридичною особою, яка використовує теплову енергію у своїй господарській діяльності. Мешканці багатоквартирних будинків згідно з ЗУ "Про теплопостачання" не можуть мати договірних відносин з теплопостачальною організацією. Обов'язок забезпечувати їх житлово-комунальними послугами однойменним законом покладений на балансоутримувачів будинків. Балансоутримувач має погоджувати свої дії по встановленню загальнобудинкових вузлів обліку тепла саме з теплопостачальною організацією. Мешканців власників квартир це не стосується. Вони лише можуть звернутися до спеціалізованої організації, яка має відповідну ліцензію, з заявою про встановлення квартирних приладів обліку води та/або тепла. І ніяке затвердження з боку теплопостачальної організації законодавством не передбачене. Стосовно ТОВ «Будмережажитлосервіс» - воно має відповідну ліцензію і дотримується ліцензійних умов. Викладених мною документів достатньо, щоб балансоутримувач будинку прийняв лічильники води та/або тепла на абонентський облік згідно з постановою КМУ від 21.05.2007 р. № 630 (з урахуванням подальших змін та доповнень). Відмовитися від цього обов'язку він не вправі. Щодо думок різних осіб, оприлюднених в Інтернеті, то вони, як правило, законодавчо не обґрунтовані і юридично нікчемні.
2 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 23:06:2411 лет назад
 Якщо образно і коротко - "васал мого васала не мій васал". Це стосується теплопостачальної організації, яка, умовно кажучи, має своїм васалом балансоутримувача будинку, а той, в свою чергу, має васалів-мешканців.
 
 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 21:21:49 
Шевченківський районний суд м. Києва вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б, м. Київ, Суддя Волошин В.О. Справа № 2а – 2292/09 Сторони у справі: Позивач – Кличко Віталій Володимирович, klichko.org/, інші дані невідомі. Відповідач – Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01001, засоби зв’язку невідомі. Заявник – Куля Віктор Іванович, вул. Боткіна, 4, кв. 18, м. Київ, 03055, тел./факс 457-40-72, gro-za.io.ua 08 жовтня 2009 р. ЗАЯВА про вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Як стало мені відомо з ресурсів Інтернету, у Шевченківському районному суді м. Києва під головуванням судді Волошина В.О. розглядається адміністративна справа №2а-2292/09 за позовом Кличка Віталія Володимировича до Київської міської державної адміністрації про визнання неправомірними дій та скасування розпоряджень про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги. Я постійно проживаю у м. Києві за вказаною вище адресою, і тому спірні розпорядження КМДА безпосередньо зачіпають інтереси мої та членів моєї сім’ї. Тому прошу допустити мене до участі у справі у якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача. У відповідності до ч. 2 ст. 53 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки. Цілком очевидно, що незаконні, на мою думку, тарифи негативно впливають на мої особисті інтереси, і я зацікавлений у тому, щоб даний спір був вирішений відповідно до чинного законодавства на користь позивача, і членів територіальної громади міста Києва. Вважаю своїм обов’язком повідомити про те, у що провадженні судді цього ж суду Савицького О.А. розглядається адміністративна справа № 2а-57/09 за моїм позовом до голови КМДА Черновецького Л.М., Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради. По змісту позовних вимог вони частково співпадають з вимогами В.В. Кличка у даній справі. Тому я зацікавлений у тому, щоб в міру власних можливостей не допустити ухвалення в обох справах протилежних по змісту, або суперечливих судових рішень. Оскільки на даний час вже існують прецеденти створення юридичних колізій, у тому числі і в Шевченківському районному суді м. Києва, при розгляді адміністративних справ за позовами до КМДА про визнання протиправними та скасування розпоряджень щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, вважаю за необхідне вирішити питання про об’єднання обох зазначених адміністративних справ в одне провадження. Додаток: копія паспорту заявника з відміткою про реєстрацію місця проживання у м. Києві. Заявник Куля В.І.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 21:29:3411 лет назад
 Спасибо, Ваше сообщение успешно добавлено! Всего 8028 сообщений в LiveJournal ================================ Скоро їх буде 10 000. Відсвяткуємо?
 
 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-07 20:07:52 
Звіт про зустріч з незрівнянною суддею Калініченко. Зустріч продовжувалась, продовжувалась,продовжувалась... ну дуже довго. Результат передбачуваний. КП Дирекція і КПУЖГ "перемогли" в судовій суперечці щодо боргу за ЖКП
1 Тетяна Academia - Київ - Україна2009-10-07 20:35:0511 лет назад
 Правильний висновок по цій справі дав той самий представник КП "Чоколівське". "Хорошо. Дело мы выиграли. Но по этому делу мы не получим ни-че-го." І він це правильно розуміє. Тільки процесуальних порушень у судді вагон. Не кажучи вже про все інше. Тому оголошую початок другого етапу. Апеляція.
2 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 21:14:4211 лет назад
 Тепер їх слід систематизувати, як кажуть - розкласти по поличках, і написати настільки добре аргументовану апеляційну скаргу, щоб і козі було зрозуміло. Але спочатку зробіть повну копію матеріалів справи, з чітким відображенням номерів аркушів, на які можливо у подальшому доведеться посилатися. Копія повинна бути якісною, тобто читабельною. Оскільки у Солом'янському райсуді м. Києва, принаймі на площадці № 1, не забезпечуються права учасників процесу на копіювання матеріалів справи, Вам доведеться залучити власні технічні засоби - або портативний ксерокс, або портативний сканер з ноутбуком. На жаль, документальна зйомка розповсюдженими цифровими фотокамерами не дає можливості виготовити якісні копії - вони растрові, а не штрихові, а при повторному копіюванні з копії ще й спотворюються муарною сіткою. Я вже не кажу про геометричні спотворення. Раджу ще раз подати остаточні зауваження на технічний запис та на журнал судового засідання. Це примусить суддю додатково зайнятися словесною еквілібристикою. А також подати заяву про виготовлення повної роздруківки фонограми за окрему плату відповідно до відомої постанови КМУ. Вам відмовлять з надуманих підстав. Потім можна скаржитися. А паралельно здійснити роздруківку власними силами. Тоді перли Калініченко О.Б. стануть відомими в усьому світі (через Інтернет та інші ЗМІ). Може трохи одумається і стане більш адекватною. Хоч у таких суддів, як вона, зазвичай є персональні куратори в апеляційній інстанції, і навіть у Верховному Суді (одіозний екс-голова Солом'янського райсуду, його прізвище відоме). Тримайтеся!
3 ник - Артемівськ - Ukraine2009-10-08 18:06:4811 лет назад
 можливе фотокопіювання хорошою дзеркальною цифровою фотокамерою наприклад Рentax K100 D, або іншою такого ж, чи вищого класу. потім маючи ПК та хороший принтер зберігаєте відзняте у електронному вигляді та друкуєте у необхідній кількості без повторного сканування/копіювання. мав досвід. навіть зйомка "зруки" без штативу давала кращі результати ніж ксерокс ( якщо том справи товстий то погано сканується край з боку прошивки, особливо коли прошивали так-сяк). звичайною "мильничкою" фотографувати нема сенсу. тут Віктор Іванович правий на сто відсотків!
4 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-08 21:40:1811 лет назад
 І я погоджуюся щодо професійної цифрової камери. Але не кожному вона доступна.
 
 Влад - Київ - Ukraine2009-10-07 18:15:12 
Вікторе Івановичу! Ми з Вами завтра побачимося на засіданні у судді Волошина Кличко проти КМДА о 11-00. Якщо можна Вам прийти раніше, то ми порішали би питання щодо копії судового рішення, яке ми не можемо забрати у помічника!
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 19:15:2911 лет назад
 Мені надіслали поштою завірену копію постанови у справі № 2а-166/2007 - io.ua/s15831 - Текст постанови 05 липня 2007 року Шевченківського районного суду м. Києва у справі про тарифи на ЖКП. Я Вам її урочисто передам завтра. "Если долго мучиться - что-нибудь получится!". А. Пугачова.
2 Влад - Київ - Ukraine2009-10-07 19:48:4011 лет назад
 До зустрічі! Дуже радий буду Вас побачити!
3 Олександр - Київ - Ukraine2009-10-07 21:04:5511 лет назад
 Справа у тому, що ми з Вами, Вікторе Івановичу, ще 17.09.2009 у Шевченківському суді замовляли РАЗОМ саме цю копію. І я вже писав про те, що 08 жовтня Вам перезвоню зранку, щоб домовитись про передачу цієї копії мені (копію сплаченої квитанції я візьму з собою).
4 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 21:17:1111 лет назад
 Олександре, після нашої розмови я упевнився, що ця копія замовлялася саме для Вас. Прошу принести з собою зареєстрований примірник заяви в обмін на копію постанови суду. А з Владом будемо продовжувати розшуки.
 
 Saab - Kyiv - Ukraine2009-10-07 17:42:53 
Дію розпоряджень про встановлення нових тарифів на житлово-комунальні послуги подовжено. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Леонід Черновецький. Про це інформує прес-служба КМДА. Згідно з документом, з метою недопущення зупинки підприємств, які виробляють та надають житлово-комунальні послуги, а також поетапного приведення тарифів до економічно-обґрунтованих витрат, на жовтень 2009 року подовжено дію розпоряджень КМДА: - від 31.08.2009 № 978 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»; - від 31.09.2009 № 979 «Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»; - від 31.08.2009 № 980 «Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної і водовідведення холодної та гарячої води для населення»; - від 31.08.2009 № 981 «Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення».
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 19:18:1111 лет назад
 Якби був відомий номер чергового шедевру Черновецького, то завтра можна було б подати заяву про збільшення позовних вимог.Завтра якраз я буду у Шевченківському райсуді.
2 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 21:45:5811 лет назад
  news.bigmir.net/capital/194314/ - Киевские власти продлили на октябрь сентябрьские тарифы на жилкомуслуги Сегодня, 18:02 Киевская городская государственная администрация продлила на октябрь действовавшие в августе-сентябре тарифы на жилищно-коммунальные услуги для населения. Об этом сообщили в Киевской горгосадминистрации. Своим распоряжением №1141 от 30 сентября горадминистрация продлила на октябрь действие четырех распоряжений от 31 августа, устанавливающих тарифы на август-сентябрь. Таким образом, в октябре тариф на услуги централизованного отопления при отсутствии домовых счетчиков тепла составляет 2,26 гривны за 1 кв. метр отапливаемой площади помещения в месяц. Тариф на холодное водоснабжение и водоотвод для помещений, оборудованных счетчиками воды, составляет 2,87 гривны/куб. м, для помещений без счетчиков - 15,78 гривны за одного человека в месяц. В то же время тариф на горячее водоснабжение и водоотвод для помещений, оборудованных счетчиками, в октябре составляет 13 гривен/куб. м, для помещений без счетчиков - 45,52 гривны за 1 человека в месяц. Плата за обслуживание домов и придомовых территорий (квартплата) действует отдельно для каждого дома. Напомним, что в сентябре этого года Главное управление ценовой политики Киевской городской государственной администрации инициировало продление на октябрь действовавших в августе-сентябре тарифов на жилищно-коммунальные услуги для населения. По материалам Українські новини Эта же новость на Корреспондент.net
 
 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 10:33:20 
Сучасний російський фольклор (від Артура): Только глупая женщина может следить за мужем. Умные следят за собой. Никогда не женись на женщине с которой можно жить. Женись на той без которой жить нельзя. Счастье - это когда не надо врать, что тебе хорошо. Кто рано встаёт, того ещё не сократили... То, что мы называем интуицией женщины зачастую объясняется просто прозрачностью намерений мужчины. B России алкоголизмом не страдают. Им наслаждаются. Принять женщину такой, какая она есть - может только земля... Единственная хорошо подобранная пара - два сапога. Все мужчины одинаковые, только зарплата у них разная... Овощ тебе в помощь, т.е. хрен с тобой! Американские университеты - это место, где российские евреи преподают математику китайцам. Не так страшен русский танк, как его пьяный экипаж.. C годами шансы на любовь до гроба сильно возрастают. У нас власть принадлежит народу, а все остальное принадлежит власти.
 
 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-07 10:28:07 
ЯК ДУРЯТЬ КИЯН: Знову про тарифи. На цей раз на послуги з гарячого водопостачання. Вам відомо, що останніми розпорядженнями голови КМДА Черновецького Л.М. на серпень-вересень 2009 р. заднім числом встановлені підвищені, знижені на 5 відсотків порівняно з раніше підвищеними, нові тарифи на ЖКП. Зокрема: ================================================================================== ЗАТВЕРДЖЕНО розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31 серпня 2009 р. N 981 Тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з населенням 5. Гаряча вода для населення при наявності квартирного або будинкового засобу обліку гарячої води 1 куб. м 11,75 грн. =================================================================================== Не згадуючи вже про незаконність цього та інших розпоряджень Черновецького Л.М., відсутніх офіційно визначених виконавців послуг, звертаю увагу на механізм обдурювання киян, закладений у даному та усіх попередніх розпорядженнях щодо тарифів на ГВП. Якщо у Вашому будинку гаряча вода ледь тепла, то тариф повинен бути знижений в 2...3 рази, а у деяких випадках - до нуля, на підставі постанови КМ України від 21.07.2005 р. № 630 (у редакції постанови КМ від 02.09.2009 р. № 933). Що показала практика використання чотирьохтарифного електронного лічильника ГВП та ХВП типу ЛВ-4Т Харківського виробництва io.ua/s80307 у одному окремо взятому будинку за адресою вул. Смоленська, 22? Внаслідок відсутності циркуляційних трубопроводів у внутрішньобудинковій мережі вода застоюється і охолоджується до температури, нижче нормативної. Часто буває, що температура води у точці розбору не досягає 40 градусів Цельсія. А у такому випадку весь використаний обсяг води не підлягає оплаті ВЗАГАЛІ. У інших тарифних зонах вона обліковується з коєфіцієнтами 0,7 та 0,9. В результаті маємо, що наприклад на кухні спожита вода підлягає оплаті у розмірі 30 відсотків, у ванній кімнаті, де обсяги споживання більші, 50..54 відсотків. Беремо 30 відсотків від тарифу Черновецького: 11,75х0,3=3,525 грн./куб. м. Якщо сім'я споживає протягом місяця 15 куб.м неякісної води, 10 куб.м якої взагалі не підлягає оплаті, то при тарифах Черновецького лічильник дозволить зекономити 117,5 грн. щомісяця. Окупиться менше, ніж за 7 місяців. Навіть скоріше, бо перший заст. голови КМДА Голубченко А.К. пообіцяв підняти тарифи ще в 1,5-2 рази. Але ж споживачів, які ще не мають 4-тарифних лічильників, влада змушує платити за незаконно підвищеними тарифами, та ще й без урахування тарифних коефіцієнтів! Наведені дані можна використати при вирішенні спорів у суді щодо повернення зайво нарахованих коштів за ГВП. А щоб не судится у подальшому, варто встановити ЛВ-4Т. Хай живе і поцвітає наша київська влада, найвладніша влада у всьому світі!
 
 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-06 18:33:07 
news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2009/10/06/173472 - УКРПРОМБАНК нібито розлучається з вкладниками. Тепер вони будуть боротися за свої вклади з РОДОВІД-БАНКОМ.
1 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-06 18:33:4511 лет назад
 Якщо клацнете "мишкою" по логотипу УКРПРОМБАНКУ, то маєте шанс побачити його у більшому вікні, а також деякі інші цікаві зображення з коментарями, наприклад, такі - io.ua/img549971b
2 gro-za - Київ - Ukraine2009-10-06 20:50:3711 лет назад
 Або такі - io.ua/img549991b , вони набираються по датчику випадкових чисел.Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя


Страницы: [0+] [10+] [20+] [30+] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [50+] [60+] [70+] [80+] [90+] [100+] [110+] [120+] [130+]