Це останні повідомлення Учасника "Комітет", переміщені з Форуму.

 
 

Це останні повідомлення Учасника "Комітет", переміщені з Форуму.

Оскільки запитання та відповіді постійно повторюють одне одного, то тримати цей матеріал у актуальному виді на Форумі немає сенсу.



Комітет - Лозова - Україна 2007-06-17 15:40:10 UA
“Балансоутримувач може бути власником, а може й не бути.

Власник може утримувати своє майно на власному балансі, а може передати на утримання іншій особі.”

Шановний Вікторе Івановичу, Ви знову використовуєте слова, які відсутні в Законі
Де Ви побачили, ось тут: “балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або
комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) – власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно”, словосполучення - “МОЖЕ БУТИ” ?

У законі читко написано:
1.У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

Це означає, якщо перефразувати пояснення Закону то виглядатиме це ось як:

Що означає слово балансоутримувач – балансоутримувачем є власник або інша особа з якою власник уклав договір про утримання на балансі майна власника.

Тобто, вже з того часу як з'явився у будинку власник то він автоматично став балансоутримувачем і вже якщо у нього не вистачає технічних засобів не вистачає часу, ось тоді він(власник), згідно з договором, передає свою власність на баланс будь кому.

Комітет - Лозова - Україна 2007-06-17 15:38:03 UA
“Приклад - новобудова. Створюється ОСББ - житловий комплекс передається на баланс ОСББ, якщо ОСББ цього забажає. Якщо ні - балансоутримувача може призначити влада.”

Але ж влада не є власником цього майна, як вона може визначати балансоутримувача?

Комітет - Лозова - Україна 2007-06-17 15:37:19 UA
“ЖБК з самого початку набуває право власності на будинок, а потім поступово його втрачає після сплати пайових внесків його членами.”

Ось тут мені також не зрозуміло, як це ЖБК може втрачати право власності після поступової сплати пайових внесків. ЖБК, на скільки я розумію – це не якась там організація з якихось лівих людей – це організація яка складається з самих членів кооперативу і майно ЖБК – це є майно цих членів кооперативу. Якщо можно, поясніть, будь ласка.

Комітет - Лозова - Україна 2007-06-17 15:36:38 UA
“Далі ЖБК може залишатися у ролі балансоутримувача, або передати спільне майно своїх учасників на баланс (не у власність) іншій житлово-експлуатаційній організації на договірних засадах.”

А ось про це мені і цікаво дізнатися, як це відбувається ?
Який договір і яка процедура цього?
І чи має право організація, яка у місті є балансоутримувачем багатоповерхових будинків, відмовити в укладанні цього договору?

Комітет - Лозова - Україна 2007-06-17 15:35:49 UA
“Далі, якщо КП "ДЄЗ" органом виконавчої влади визначений виконавцем послуг певного виду, і при цьому не були порушені норми законодавства, принаймі, ніхто не звертався з позовом до суду, то цей виконавець повинен укласти договір з балансоутримувачем, а останній повинен укласти договори з мешканцями згідно з цитованою Вами ст. 29 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги".”

А з ДЄЗом повинен буде укласти договір Водоканал. І аж ніяк не з самим ЖБК (балансоутримувачем). Вірно?

Комітет - Лозова - Україна 2007-06-16 19:01:18 UA
"У ст. 1 цього Закону наведено визначення терміну "балансоутримувач"."

От я про це постійно і говорю, основне непорозуміння виникає з нерозуміння коли саме виник цей балансоутримувач і хто його призначив.
Вибачте, але доведеться розпочати все с початку.
Якщо дозволите мені, то буду ставити питання по черзі.
Відповісте на одне, потім поставлю інше.
Згідно із згаданою Вами статтею балансоутримувач це власник майна?
Вірно?

viki - Київ - Україна (ответ GRO-ZA) 2007-06-16 19:09:38 UA
Невірно. Балансоутримувач - це особа, яка лише утримує майно. Наприклад, яке належить до територіальної громади, або співвласникам багатоквартирного будинку, або будь-кому. Будинок необхідно утриувати на чиємусь балансі, бо він потребує обслуговування, ремонту тощо. Функції балансоутримувача розкриті у ст. 1 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", а також у преамбулі ЗУ "Про теплопостачання" та в інших актах законодавства.

Комітет - Лозова - Україна (ответ GRO-ZA) 2007-06-16 20:23:30 UA
Як це не вірно? А що тоді означає ось це ?:

балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або
комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) - власник

viki - Київ - Україна (ответ GRO-ZA) 2007-06-16 20:56:25 UA
Балансоутримувач може бути власником, а може й не бути.
Власник може утримувати своє майно на власному балансі, а може передати на утримання іншій особі.
Приклад - новобудова. Створюється ОСББ - житловий комплекс передається на баланс ОСББ, якщо ОСББ цього забажає. Якщо ні - балансоутримувача може призначити влада. Якщо потім створиться ОСББ - воно може прийняти це майно на свій баланс, а може залишити на утриманні у попереднього балансоутримувача. Право власності при цьому не змінюється. Власником (або співвласниками) залишаються ті особи, які набули право власності відповідно до закону. Наприклад, приватизували квартири. ЖБК з самого початку набуває право власності на будинок, а потім поступово його втрачає після сплати пайових внесків його членами. Далі ЖБК може залишатися у ролі балансоутримувача, або передати спільне майно своїх учасників на баланс (не у власність) іншій житлово-експлуатаційній організації на договірних засадах.


Создан 19 июн 2007



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Продвижение Вашего Бизнеса в Интернете. Компания Maklen
Офіційний сайт Солом'янської районної у м.Києві адміністрації